24 marca 2021, 22:34:52 - dwieladek
eMŚ: Tomáš Pekhart zagrał w reprezentacji Czech

Tomáš Pekhart z Legii Warszawa zagrał w reprezentacji Czech w rozegranym w Lublinie wygranym 6-2 (4-1) meczu 1. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw świata z Estonią. 31-letni napastnik pojawił się na boisku w 65. minucie, gdy opuścił je Antonín Barák.

24 marca 2021, 20:45 - Lublin (Arena Lublin)
Estonia 2-6 Czechy
Rauno Sappinen 12, Henri Anier 86 - Patrik Schick 18, Antonín Barák 28, Tomáš Souček 32, 43, 48, Jakub Jankto 56

sędziował: Anastássios Papapétrou (Grecja).

Mecz bez udziału publiczności.

Na liście rezerwowej gości znaleźli się Jan Sýkora z Lecha Poznań oraz były napastnik krakowskiej Wisły Zdeněk Ondrášek, a w ścisłej kadrze nie zmieścił się powołany do szerokiej Tomáš Petrášek z Rakowa Częstochowa. W barwach gospodarzy w 73. minucie boisko opuścił Konstantin Vassiljev (kiedyś Piast Gliwice i Jagiellonia Białystok), gdy zmienił go Henri Anier, a w tym samym momencie na murawie pojawił się Sander Puri (niegdyś Korona Kielce), gdy zmienił Ilję Antonova. Poza kadrą meczową znaleźli się pierwotnie powołani byli ligowcy: Artur Pikk (Miedź Legnica), Joonas Tamm (Korona Kielce), Sergei Mošnikov (Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze i Górnik Łęczna), Henrik Ojamaa (Legia Warszawa, Miedź Legnica i Widzew Łódź), Ken Kallaste (Górnik Zabrze, Korona Kielce i GKS Tychy) i Sergei Zenjov (Cracovia).

max - 24 marca 2021, 23:19:27 - *.dynamic.chello.pl
Czesi i Turcy to będą czarne konie na Euro. A nie żadne przehajpowane polaczki czy np. Walia, Szwajcaria.

dobrytowar - 24 marca 2021, 23:37:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@max: przefarbowany to masz mózg. Ktoś Ci rzadko do łba zrobił i powiedział, że to mózg. Spadaj stąd, zakompleksiona buraczyno.

Kike - 24 marca 2021, 23:43:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i co i co?

Sensimila - 25 marca 2021, 4:44:42 - *.147.35.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie strzelił znowu 16 goli jak ostatnio lipa

hehe - 25 marca 2021, 5:41:15 - *.centertel.pl
Słabiak nawet w 11 jedenastce sie nie złapał. No ale w Polsce to przecież gwiazda 😃

hehe - 25 marca 2021, 5:44:49 - *.centertel.pl
Czesi wygrali z najslabsza druzyna w grupie, to tak jak by Polska grala pierwszy mecz z Andora i bysmy po meczu powiedzieli ze są czarnym koniem 😃

@hehe - 25 marca 2021, 6:49:13 - *.play-internet.pl
Futbol estoński jest na dnie, podobnie jak w pozostałych krajach bałtyckich, lecz myślę że to i tak poziom wyżej niż Andora czy San Marino. Kadra Estonii swego czasu grała nawet w barażach o Euro 2012. A no i Czesi, też nie są przeceniani jak Polska, którą uważa się za poziom Niemiec, Francji czy Brazylii. Wręcz przeciwnie, myślę że nasi południowi sąsiedzi są bardzo niedoceniani jeśli chodzi o drużynę narodową.

hehe - 25 marca 2021, 7:34:51 - *.centertel.pl
Maja Belgię , Walie , zobaczymy jak z tymi drużynami zagraja

słabo - 25 marca 2021, 11:57:59 - *.sileman.net.pl
czechy nie mają szans z Belgią i Walią dać sobie wbić 2 bramki z estonią ? serio?

... - 25 marca 2021, 13:06:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I nic nie strzelił? Taki snajper?
Mocna ta polska liga...

Salwu - 25 marca 2021, 14:21:00 - *.204.52.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale nic nie zdobyl. Niestety to nie nasza zalosna liga

Gruby - 25 marca 2021, 16:40:57 - *.58.172.212
Lubie Czechow, ale ta gwiazda ligi polskiej, wszedl w 65 min nic nie strzelil a jego druzyna zaraz stracila gola, wiec o czym tu wogole wspominac ?!