30 marca 2021, 19:52:47 - rozniat
eMŚ: Luka Zahovič zagrał w reprezentacji Słowenii

Luka Zahovič z Pogoni Szczecin zagrał w reprezentacji Słowenii w przegranym 0-1 (0-1) wyjazdowym meczu 3. kolejki grupy H eliminacji mistrzostw świata z Cyprem. 25-letni napastnik wszedł na boisko w 81. minucie, gdy opuścił je Sandi Lovrić.

30 marca 2021, 18:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
Cypr 1-0 Słowenia
Giánnis Píttas 42

żółte kartki: Josip Iličić, Jasmin Kurtič (Słowenia).

sędziował: Andreas Ekberg (Szwecja).

Mecz bez udziału publiczności.

W szerokiej kadrze gości był również zawodnik Rakowa Częstochowa David Tijanić, a Damjan Bohar (poprzednio Zagłębie Lubin) pojawił się na boisku w przerwie, gdy opuścił je Miha Zajc.

a - 30 marca 2021, 19:57:41 - *.204.19.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To co zdobyli z Chorwacją, stracili na Cyprze. Natomiast Cypryjczycy solidnie- remis ze Słowacją, jednobramkowa porażka z Chorwatami.

janek - 30 marca 2021, 20:12:12 - *.dynamic.chello.pl
Przy dobrych wiatrach Cypr się zakręci koło baraży. Ktoś bardziej śledzi tę drużynę i może coś więcej o niej powiedzieć?

bibu - 30 marca 2021, 20:28:28 - *.as13285.net
tylko tyle ze młody Gogic siedział na ławce. trzy słabe drużyny obecnie, dzielą sie punktami. Chorwacja może się otrząśnie.

matib - 30 marca 2021, 21:26:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@janek
Podzwoniłem trochę no i to tak wygląda: Cypryjczycy zwarci, solidni, bym powiedział nawet monolit w obronie. Skrzydłowi wybiegani, skrzydłowi dynamiczni. No i w ataku napastnik grający w FC Kopenhaga. Napastnik silny, napastnik nieustępliwy, napastnik niewygodny dla obronców.

Rudy103 - 30 marca 2021, 21:38:06 - *.play-internet.pl