30 marca 2021, 22:37:40 - dagazka
eMŚ: Pāvels Šteinbors i Kristers Tobers zagrali w reprezentacji Łotwy

Pāvels Šteinbors (Jagiellonia Białystok) i Kristers Tobers (Lechia Gdańsk) zagrali w reprezentacji Łotwy w zremisowanym 3-3 (1-2) spotkaniu 3. kolejki grupy G eliminacji mistrzostw świata z Turcją. Obaj zawodnicy rozegrali całe spotkanie.

30 marca 2021, 20:45 - Stambuł (Atatürk Olimpiyat Stadı)
Turcja 3-3 Łotwa
Kenan Karaman 2, Hakan Çalhanoğlu 33, Burak Yılmaz 52 (k) - Roberts Savaļnieks 35, Roberts Uldriķis 58, Dāvis Ikaunieks 79

żółte kartki: Çağlar Söyüncü, Enes Ünal, Deniz Türüç - Vladimirs Kamešs, Eduards Emsis, Vladislavs Fjodorovs.

sędziował: Daniel Stefański (Polska).
widzów: 223.

Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa) znalazł się poza kadrą reprezentacji Łotwy. W drużynie gości zagrali zawodnicy z przeszłością na polskich boiskach. Antonijs Černomordijs (Lech Poznań), Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań) i Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) rozegrali całe spotkanie, Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin) wszedł na boisko w przerwie za Andrejsa Cigaņiksa, Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) grał do 90. minuty, kiedy zmienił go Alvis Jaunzems, a Vitālijs Maksimenko (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) spędzili mecz na ławce rezerwowych. Poza kadrą pozostał Kaspars Dubra (Polonia Bytom).

f - 30 marca 2021, 22:51:56 - *.dynamic.mm.pl
Niezły zjazd Gutka. W Rakowie nie strzela a w reprezentacji z podstawowego napastnika, wylądował poza składem.

Kibic - 30 marca 2021, 23:20:53 - *.dynamic.chello.pl
Widzów 11 tys można? Można! !!!

wichura - 30 marca 2021, 23:56:11 - *.30.62.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda straconych punktów

zzz - 31 marca 2021, 7:42:27 - *.136.136.205
Że to 11tys wściekłych tureckich fanów tego naszego Daniela nie zjadło żywcem...Cud!

... - 31 marca 2021, 7:53:17 - *.147.105.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He, ta Łotwa to jakiś potykacz dla Turków, już raz ich w barażach wyrzuciła z ME

Pab(L)o - 31 marca 2021, 14:02:41 - *.play-internet.pl
No, no... Remis 0:0. to jeszcze by mnie mniej zdziwił, ale strzelić Turkom 3 bramki u nich, to się Łotyszom naprawdę udało. Brawo!

Soko - 31 marca 2021, 19:29:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zobaczcie ludzie przed meczem w newsie o tym jak posedziuje nasz sedzia pisali ze lotwa tego nie przegra...h2h sa co najmniej dziwne