31 marca 2021, 22:37:01 - dkelman
eMŚ: Fedor Černych wystąpił w reprezentacji Litwy

Fedor Černych (Jagiellonia Białystok) zagrał w reprezentacji Litwy w przegranym 0-2 (0-0) meczu 3. kolejki grupy C eliminacji mistrzostw świata z Włochami.

31 marca 2021, 20:45 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 0-2 Włochy
Stefano Sensi 48, Ciro Immobile 90 (k)

żółte kartki: Domantas Šimkus, Egidijus Vaitkūnas, Donatas Kazlauskas - Lorenzo Pellegrini, Matteo Pessina, Manuel Locatelli.

sędziował: Paweł Raczkowski (Polska).

Mecz bez udziału publiczności.

Černych grał do 74. minuty, gdy zmienił go były gracz Lechii Gdańsk i Olimpii Grudziądz Donatas Kazlauskas. W kadrze Litwy znaleźli się również inni byli polscy ligowcy. Markas Beneta (Zagłębie Sosnowiec), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) i Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) rozegrali cały mecz, Deimantas Petravičius (Zagłębie Lubin) wszedł na boisko w 83. minucie, gdy zszedł z niego Domantas Šimkus, a Justas Lasickas (Jagiellonia Białystok) i Nerijus Valskis (Wigry Suwałki) pozostali na ławce rezerwowych.