Górnik: 33. Maciej Gostomski - 4. Maciej Orłowski, 2. Tomasz Midzierski, 5. Kamil Pajnowski, 3. Leândro - 24. Michał Goliński (90, 20. Bartłomiej Kukułowicz), 26. Adrian Cierpka, 8. Marcin Stromecki, 23. Bartłomiej Kalinkowski (85, 19. Przemysław Banaszak), 22. Serhij Krykun (90, 27. Michał Mak) - 18. Bartosz Śpiączka (81, 28. Paweł Wojciechowski).

Chrobry: 1. Rafał Leszczyński - 18. Michał Ilków-Gołąb, 32. Przemysław Stolc, 3. Michał Michalec, 91. Paweł Oleksy - 23. Dominik Dziąbek (75, 77. Dominik Piła), 8. Jaka Kolenc (64, 21. Tomasz Cywka), 16. Robert Mandrysz (82, 99. Damian Kowalczyk), 10. Maksymilian Banaszewski - 11. Mikołaj Lebedyński, 89. Mateusz Machaj (64, 7. Patryk Bryła).

nikt - 1 kwietnia 2021, 18:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli dzisiaj w piłce nożnej Górnik Łęczna 10-0 Dolny Śląsk

Misiek - 1 kwietnia 2021, 18:53:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry ZENADA, gdzie ta była gra z Radomia ?!! Tak dalej to się Obudzicie ręka w Nocniku!!...😐😐

Expert - 1 kwietnia 2021, 18:53:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz bez większej historia. Zasłużona wygrana Górnika. Czyli żadnych zmian w na miejscach 1-2 w tabeli nie będzie. Wesołych świąt!

Miki - 1 kwietnia 2021, 18:55:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry z taką gra spadek PEWNE INFO!!..

Lolo - 1 kwietnia 2021, 18:56:32 - *.tktelekom.pl
Co się dzieje z Pawłem Baranowskim że kolejny mecz nie gra? Kontuzja?

kibic - 1 kwietnia 2021, 18:59:11 - *.191.132.195.ipv4.supernova.orange.pl
Po tym meczu Górnik Łęczna się utrzymał. Ciekawe czy chcą awansowac wejsc do baraży w tym sezonie? Na razie punktuja bardzo dobrze. Ciekawe czy w przypadku awansu mecze beda grac w Łecznej czy tak jak w sezonie 2016/2017 w Lublinie?

Kura - 1 kwietnia 2021, 19:00:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przerzucam się jednak na Zagłębie

Ert - 1 kwietnia 2021, 19:18:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiak taki mocny czy Chrobry zagrał słabo?

Kura - 1 kwietnia 2021, 19:21:34 - *.147.101.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak, na Sosnowiec :-) Kolejny mecz w łeb, kolejne na zero z przodu. Za tydzień z Miedzią będzie w plecy, kolejnie z Termalicą to samo. No ale jak przeciętna Puszcza na Chrobrym łatwo zdobyła 6 pkt, beniaminek z Łęcznej łatwo wygrywa 3:0, to na co można liczyć w kolejnych spotkaniach?

Misiek - 1 kwietnia 2021, 19:35:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Kura.To jakiś spadek formy Chrobrego niestety,a obrona całkiem zawaliła!

Walku - 1 kwietnia 2021, 21:32:13 - *.204.34.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda ze Gornik tyle nie wygral z Romania

76-76 - 1 kwietnia 2021, 21:39:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Obrona dzisiaj mocno eksperymentalna - po raz pierwszy w takim zestawieniu... nie grali Bougaidis, Praznovsky, Piotrowski, Ziemann a Cywka zagrał tylko 25 minut. Ostatnie 4 mecze to 3 porażki.... a przed nami mecze z Miedzianką, Niecieczą, Tychami i ŁKS........ Czy może być czarny scenariusz tzn. 0-2pkt w tych meczach? Mam nadzieję że będzie lepiej

ZeteL - 1 kwietnia 2021, 21:44:55 - *.10.128.193
@Ert - ani Radomiak taki mocny, ani Chrobry taki słaby. Po prostu Górnik Łęczna gra w piłkę tylko wtedy kiedy mu się chce.

OLAF - 1 kwietnia 2021, 22:25:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry w dzisiejszym meczu to pomsta do nieba! bez 2 podstawowych obrońców tragedia!..

SAM - 1 kwietnia 2021, 23:10:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech się w Głogowie nie martwią Po 23 kolejkach za sąsiada w tabeli będą mieć Miedź.Porażka z Radomiakiem pewna na 100%.W Legnicy jest nowy 25 letni plan awansu

varadi - 2 kwietnia 2021, 10:29:32 - *.play-internet.pl
SAM 100 % pewny gamoń. Wy nawet żadnego planu awansu nie macie

Job - 2 kwietnia 2021, 11:00:05 - *.147.101.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skoro tak rozdają punkty, to niech też po sąsiedzku oddadzą je Miedzi, Chrobremu i tak już nie potrzebne. Nie jestem kibicem Miedzi, ale imponuje mi podejście do klubu właściciela Miedzi i jak im zależy, to niej spróbują swoich sił w barażach. W Chrobrym kolejny raz historia się powtarza, seria kilku (3-4) porażek , bez zdobytej bramki. Miedź będzie miała bardzo łatwe zadanie.