3 kwietnia 2021, 15:15 - Lublin (Arena Lublin)
Dominik Kunca 55 (k), Krzysztof Ropski 90 - Adrian Łyszczarz 19, Michał Bogacz 43 (s), Szymon Krocz 58

Motor: 15. Sebastian Madejski - 26. Michał Król, 51. Rafał Grodzicki, 91. Ariel Wawszczyk, 5. Michał Bogacz (78, 27. Piotr Kusiński) - 17. Filip Wójcik, 7. Sławomir Duda (78, 77. Piotr Ceglarz), 8. Dawid Pakulski, 21. Kamil Kumoch (46, 9. Krzysztof Ropski), 13. Szymon Rak (46, 11. Paweł Moskwik) - 99. Daniel Świderski (51, 25. Dominik Kunca).

Śląsk II: 1. Paweł Budzyński - 18. Patryk Caliński, 3. Piotr Celeban (16, 27. Przemysław Bargiel), 29. Olivier Wypart - 8. Bartosz Boruń, 33. Adrian Bukowski (73, 10. Mateusz Młynarczyk), 31. Maciej Pałaszewski, 19. Adrian Łyszczarz, 11. Szymon Krocz (89, 37. Paweł Fediuk), 14. Mateusz Maćkowiak (73, 6. Igor Maruszak) - 9. Sebastian Bergier (89, 21. Filip Michalski).

żółte kartki: Duda, Król - Caliński, Boruń, Pałaszewski, Maćkowiak.
czerwona kartka: Patryk Caliński (90. minuta, Śląsk II, za drugą żółtą).

sędziował: Jacek Lis (Katowice).

Mecz bez udziału publiczności.

W 80. minucie Sebastian Bergier (Śląsk II) nie wykorzystał rzutu karnego (Sebastian Madejski obronił).

el Chioco - 3 kwietnia 2021, 17:07:33 - *.43.244.48.ipv4.supernova.orange.pl
Na to się po prostu nie dało patrzeć. Wstyd! Takie granie, jakie dziś zaprezentował Motor do kpina i nieporozumienie. Co ma w głowie trener wpuszczajac na boisko zawodnika w takiej formie i z takimi umiejetnościami jakie ma Rak?
Co potrafi Świderski skoro już nawet zgrać piłki celnie nie potrafi? Bo to, że jego zmiennik Ropski nie potrafi nic dowiedzieliśmy się już dawno.
Duda to sabotażysta, powinien być przesunięty do rezerw... albo lepiej z drużyny ze skutkiem natychmiastowym.
Taka kopanina, taka ilość niecelnych podań to okręgówka, a nie II liga. Nieuzasadnione ryzyko przy podaniach, strata za stratą albo wręcz oddawanie piłki pod nogi przecwników, w tym pod włąsnym polem karnym. Nie chce się wierzyć, że to profesjonalni piłkarze.
I co teraz Pan widzi Panie Żewłakow? Za zimowe wzmocnienia powinien Pan już wylecieć z tej pracy. Kompletny brak rozeznania w tym jakie drużyna ma braki, ale co można zobaczyć z Warszawy? Po co było oglądać drużynę skoro było wiadomo, że póki co plan jest jeden, pozbyć się trenera i wsadzić na to stanowisko kolegę. Kolegę nieudacznika, który również powinien wylecieć jak najszybciej. Oby jeszcze dziś po tej kompromitacji jaką była dzisiejsza postawa.
Teraz Pan pseudotrener będzie się covidem zasłaniał ale covid może mieć wpływ na wydolność, a ta żenująca postawa nie z braku wydolności wyniała.

Psie pole - 3 kwietnia 2021, 17:08:07 - *.146.161.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Slask i Motor

Gross Brez - 3 kwietnia 2021, 17:08:12 - *.play-internet.pl
Brawo Śląsk.

KAJ - 3 kwietnia 2021, 17:10:15 - *.play-internet.pl
Wstyd. Wywalić na zbity pysk wszystkich zawodników po za bramkarzem. Reszta won z Motoru

lbn - 3 kwietnia 2021, 17:12:08 - *.dynamic.chello.pl
@el Chioco
Podpisuję się rękami i nogami. Sabotaż kibolski był tylko na rękę żeby pozbyć się Hajdy, akurat jak drużyna się rozkręcała. No więc teraz półgłówki z trybuny zza bramki mają swój zaciąg z Wawki, którym tak się jarali.

ziuterk - 3 kwietnia 2021, 17:13:15 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Dlaczego?! Spartakusie dlaczego!?!
;(

Jely - 3 kwietnia 2021, 17:13:59 - *.is.net.pl
DUDA TO SABOTAŻYSTA. Świderski to jest nieporozumienie. Rak sie nie nadaje nawet do 4 ligi.

Oporowska - 3 kwietnia 2021, 17:14:05 - *.dynamic.chello.pl
I bardzo dobrze....gdzie tym wieśniakom na zaplecze ekstraklasy xD

TheBill - 3 kwietnia 2021, 17:14:09 - *.siedlce.domtel.com.pl
brawo Spartakus Szarowola/Warszawa Lublin! dzięki wam zawsze można u buka zarobić!

Adam - 3 kwietnia 2021, 17:15:19 - *.ennet.pl
W dzisiejszych czasach na Motorynce daleko się nie zajedzie

Aldi - 3 kwietnia 2021, 17:19:40 - *.204.21.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe ile drużyn awansują żeby Motor mógł awansować.

Mk - 3 kwietnia 2021, 17:20:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A za kilka dni mecz ze Skrą, którą dzisiaj wygrała z Chojniczanką. Saganowski nie s*******l tego.

Yuri - 3 kwietnia 2021, 17:21:57 - *.184.84.221.ipv4.supernova.orange.pl
Oglądałem i powiem tylko jedno DUDA wypie.... !!! Aż mnie telepie na samą myśl !!!

mhm - 3 kwietnia 2021, 17:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
IIiliga grIV niby taka mocna, a Hutnik i Motor są za Sokołem, Kks-em i ŚląskiemII

Bolo - 3 kwietnia 2021, 17:26:21 - *.dynamic.chello.pl
Gra Motoru tragedia ciężko będzie o utrzymanie z taką grą

Tomek - 3 kwietnia 2021, 17:27:43 - *.204.17.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Motorek nawalił. A Lesniodorski mówił że będzie ekstraklasa. Buhahahaha

Motor - 3 kwietnia 2021, 17:28:27 - *.146.2.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przecież Motor nie grał blisko 3 tygodnie... Połowa po covidzie. Komentarze żałośnie

tadam - 3 kwietnia 2021, 17:29:16 - *.97.105.26.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo młodzież Śląska Wrocław!

Laguna - 3 kwietnia 2021, 17:29:23 - *.elisa-mobile.fi
Nic się nie stało. Spartakus zielony stolik Szarowola i tak awansuje to się załatwi w Pzpenie

Dun - 3 kwietnia 2021, 17:34:31 - *.dynamic.chello.pl
Ojojoj.... Tam coś musiało się stać!!! 😂😂

barfan - 3 kwietnia 2021, 17:41:42 - *.dynamic.chello.pl
ja już tu pisałem nt. nowego trenera motoru; chcieliście zmiany trole, to macie

Kura - 3 kwietnia 2021, 17:42:00 - *.adsl.inetia.pl
Jak to jest, Śląsk na Lecha Poznań mówi Amica, ale na klub obecnie grający jako gospodarz w Lublinie, mówi Motor, a nie Spartakus?

BandaSzarw - 3 kwietnia 2021, 17:50:21 - *.play-internet.pl
Gdzie Spartakus nie może tam leśne dziadki pomogą ^^

Jażemjanus - 3 kwietnia 2021, 17:51:24 - *.dynamic.chello.pl
sagan won z Motoru! Ale szybko

Szarowola - 3 kwietnia 2021, 18:17:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spartakus może przegrywać mecz za meczem i a i tak na koniec sezonu załatwi sobie znów awans przy zielonym stoliku. Zobaczycie.

Bombel - 3 kwietnia 2021, 18:44:32 - *.pro4net.pl
Duda, pokaz nam te materiały i taśmy, które masz na cały sztab! Musisz je mieć! Bo nie wierze, ze bez nich grasz i jesteś kapitanem..

Max - 3 kwietnia 2021, 19:05:07 - *.centertel.pl
Lesniodorski i Stanowisku co to ku... Jesteśmy

resor - 3 kwietnia 2021, 19:07:33 - *.centertel.pl
Po co grać skoro na końcu i tak czeka zielony stolik? Zbychu ogłosi lepszy bilans i gitara

aaa - 3 kwietnia 2021, 20:33:41 - *.nette.pl
el Chioco
Nie wiem po coś się rozpisywać w ten sposób.
To jest ,,forum,, dla troli niech między sobą to kolportują.
pzdr dla normalnych

Kolo - 3 kwietnia 2021, 21:02:35 - *.184.27.172.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu nie grał Małecki ?

ddd - 3 kwietnia 2021, 21:27:35 - *.130.11.31
Dawno mowilem ze tego dude trzeba wywalic z klubu. powinien grac caly czas kumoch, wojcik i michota.
michota z lewej strony, a wojcik z prawej. na ropskiego nie moge patrzec. swiderski jest dobry, dzis cos mu nie wyszlo. bramkarz super, obrona dosc dobrze gra, choc grodzicki czasem cos schrzani. m.krol dzis slabom kunca slaby.
ogolnie dziaDOWSTWO.
hajdzie to dobrze wychodzilo to trzeba bylo go trzymac, a nie kolesiowstwo. ten bogacz to cienias. pakulski w miare gral, ladnie wrzucal, ale co z tego, skoro przegralismy.
rak beznadziejny. sagan - co ty eksperymentujesz i co sklad zmieniasz pol druzyny. czy ja musze ci sklad ukladac???
oto sklad: madejski, grodzicki, wawszczyk, kumoch, michota, wojcik, swedrowski, swiderski, ceglarz, moskwik, pakulski

Menadżer - 3 kwietnia 2021, 21:29:36 - *.centertel.pl
Przed runda rewanżowa pisałem walka o utrzymanie bo różnice punktowe są małe i liga że trzy cztery drużyny mają trochę wyższy poziom niż cała reszta klubów. A to znaczy że można z każdym wygrać lub przegrać. A teraz do tych snujących wielką pucharowa przyszłość dla Spartakusa. Wcześniej będziecie w III lidze niż w pierwszej.

ddd - 3 kwietnia 2021, 21:31:42 - *.130.11.31
z taka gra to zapomnijcie o barazach.
wg mnie mozna na piersza polowe dac 2-3 slabszych zawodnikow a w drugiej polowie okolo 60 minuty puscic 3 lepszych, zeby pomogli druzynie na zmeczonego przeciwnika. ale nie co mecz zmieniac pol druzyny. jak ta druzyna ma sie konsolidowac, skoro co mecz druzyne zmieniasz?
dzis kumoch mnie zawiodl, bo tak ladnie gral dzis w srodku.
ogolnie caly mecz to same straty, takiego motoru to nie widzialem. byle jakie podania, straty. tylko slask istnial. a bramki nasze z przypadku. pierwsza bramka po faula tego artysty dudy. nie dosc ze kartke dostal, to jeszcze nam bramke strzelili. druga bramka tez cienizna

fff - 3 kwietnia 2021, 21:33:17 - *.130.11.31
Ty, Menadzer,
jak sie nie znasz na pilce, to graj w szachy. Motorowi blizej do barazy. a o spadku nie ma mowy.
A Menadzer pisze sie poprawnie tak: manager

ddd - 3 kwietnia 2021, 21:34:27 - *.130.11.31
Menadzer,
jaki spartakus?
Dzis gral Motor ze Slaskiem.Chyba ze ci sie cos snilo, Kolego Sympatyczny

aaa - 3 kwietnia 2021, 22:10:47 - *.nette.pl
no i właśnie tak piszcie sobie z menagerami.
mecz słaby

Wprost - 3 kwietnia 2021, 22:35:03 - *.230.155.124
Duda to jednak de.il skończony, niech wraca do leśnej Jolki

abc - 3 kwietnia 2021, 22:35:23 - *.dynamic.mm.pl
karny dla Spartakusa "zielonostolikowy", faul był poza polem karnym. Liga Mistrzów sie oddala, Real już sie nie boi.

Jaro - 3 kwietnia 2021, 22:45:50 - *.dynamic.mm.pl
W LM będzie var i takich miękkich karnych nie będzie.

bazyli - 4 kwietnia 2021, 8:13:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstyd nie mniejszy niż kiedyś po porażce 1-10 we Wrocławiu!
O meczu po obejrzeniu transmisji:
Pierwsza połowa: Była TRAGICZNA w wykonaniu Motoru. Dawno nie widziałem Motoru tak zdezorientowanego i słabego. Rezerwowi Śląska robili na boisku co chcieli.
Druga połowa: Po problematycznym karnym była szansa na remis dla Motoru, ale 3 gol Śląska załatwił sprawę. Ostatnie 15, 20 minut pokazały, że Motor ma potencjał na dużo lepszą grę.
Z pewnością COVID i kwarantanna miały na to wszystko jakiś wpływ, ale trudno pojąć jak można było aż tak fatalnie zagrać przez pierwszych 45 minut.
Mam nadzieję, że Motor zrehabilituje się w najbliższym meczu z bardzo mocną Skrą.

AntyCOVID - 5 kwietnia 2021, 11:32:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra w Lidze Mistrzów się oddaliła od Spartakusa. Chyba że coś znowu uda im się załatwić przy zielonym stoliku.

No to pyk - 5 kwietnia 2021, 16:43:15 - *.235.41.184
No to pyk panowie jednego glebszego. M.Zewlak.

Dario - 6 kwietnia 2021, 9:07:30 - *.30.51.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak się kończy zabawa z trenerem który nie ma doświadczenia i z dyr sportowym ma odległość i doradcą co ma wielkie ego alę ma blade pojęcie o 2 lidze