10 kwietnia 2021, 20:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk
Erik Expósito 7 - Tomasz Makowski 34

Śląsk: 22. Michał Szromnik - 21. Łukasz Bejger, 34. Konrad Poprawa, 15. Márk Tamás - 19. Patryk Janasik (86, 2. Guillermo Cotugno), 6. Rafał Makowski, 29. Krzysztof Mączyński, 28. Waldemar Sobota (60, 7. Róbert Pich), 8. Mateusz Praszelik (75, 25. Marcel Zylla), 4. Dino Štiglec - 9. Erik Expósito (86, 11. Fabian Piasecki).

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 5. Bartosz Kopacz, 23. Mario Maloča, 4. Kristers Tobers, 20. Conrado - 9. Łukasz Zwoliński (86, 19. Karol Fila), 36. Tomasz Makowski, 69. Jan Biegański (62, 7. Maciej Gajos), 6. Jarosław Kubicki, 31. Žarko Udovičić (63, 15. Kenny Saief) - 28. Flávio Paixão.

żółte kartki: Tamás, Bejger - Conrado, Saief.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Mecz bez udziału publiczności.

Bo - 10 kwietnia 2021, 22:02:37 - *.30.22.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie ten 3 król z pod Wawelu. Tak ryczeli tak wrzeszczeli o wielkiej zgodzie aż do końca świata. Kiepsko to wyszło.

KONRAD - 10 kwietnia 2021, 22:03:31 - *.centertel.pl
Podział punktów w meczu przyjaźni.

kaz - 10 kwietnia 2021, 22:04:40 - *.adsl.inetia.pl
Ten Magiera to robi z siebie jakiegoś głupka, drużyna strzela gola kamera na niego a ten nawet się nie cieszy tylko stoi jak mumia. Wielki Maurinio, tamten tak samo się zachowuje.

@kaz - 10 kwietnia 2021, 22:05:41 - *.play-internet.pl
a z czego mial sie cieszyc jak zaraz poszedl gong i juz nic wiecej nie wpadlo

Buk - 10 kwietnia 2021, 22:07:54 - *.centertel.pl
Kaz.Możesz poskakac za Niego.

Dls - 10 kwietnia 2021, 22:24:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nareszcie grę Śląska ogląda się z przyjemnością,co znaczy zmiana trenera który nic wielkiego nie zrobił tylko dobrze poustawiał i dobrał po dpowiednich wykonawców i co na to obrońcy Lavicki.

Max - 10 kwietnia 2021, 22:33:19 - *.jmdi.pl
Dobry mecz, dało się to oglądać, sporo sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony, Śląsk chyba troszkę lepszy, ale to Lechia była bliżej zwycięstwa, co Zwolak w końcówce nie trafił....

kibic - 10 kwietnia 2021, 22:38:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Meczyk całkiem niezły szkoda że padł remis i Śląsk i Lechia grają już o pietruszkę podium już ustalone

LS - 10 kwietnia 2021, 23:18:49 - *.97.107.59.ipv4.supernova.orange.pl
Bardzo ciekawy mecz, nudy nie było, był za to szkolny błąd Soboty.

dobrytowar - 11 kwietnia 2021, 1:17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kaz: życzę dużo zdrowia. Psychicznego szczególnie.

Wielek - 11 kwietnia 2021, 3:29:23 - *.43.218.46.ipv4.supernova.orange.pl
Despacito gol w dwóch meczach z rzędu, świat się wali! Śląsk w pierwszej połowie powinien spokojnie strzelić na 2:0, ale niewykorzystane sytuacje się mszczą, w drugiej połowie Lechia konkretniejsza.

Mąka 650 - 11 kwietnia 2021, 6:36:07 - *.master.pl
Bardzo dobry mecz,szczególnie w pierwszej połowie! Takie mecze chce się oglądać. Cieszy coraz lepsza forma Mąki.

or - 11 kwietnia 2021, 6:51:31 - *.dynamic.chello.pl
Najważniejsze że Śląsk wrócił do normalności bo w poprzednim meczu grali jakby byli po jakiś prochach.Czyli będą zwycięstwa, remisy czy przegrane a nie same zwycięstwa tak jak to było w zapowiedziach siwego.

Klc - 11 kwietnia 2021, 7:48:55 - *.play-internet.pl
Grałem na pozycji bramkarza i zwracam szczególnie uwagę na zachowanie się tych piłkarzy. Kociak jest najczęstszym przekraczającym linię szesnastki przy wybijaniu piłki. Tylko raz w ubiegłym sezonie sędzia zwrócił na to uwagę a w wczorajszym meczu Kociak cztery razy przekroczył przepisy. Śląsk powinien mieć cztery wolne z szesnastki.

Turkilmaz - 11 kwietnia 2021, 9:12:59 - *.play-internet.pl
Klc.no masz rację też to zauważyłem! Siedzą barany na varze i nic nie widzą!😑

Turkilmaz - 11 kwietnia 2021, 9:15:05 - *.play-internet.pl
Tak! Klc Masz rację też to zauważyłem, siedzą barany na varze i nic nie widzą 😑

zsz - 11 kwietnia 2021, 14:42:22 - *.122.232.2
Kic to że byłeś bramkarzem nie oznacza, że znasz przepisy. Większość piłkarzy nigdy przepisów nie przeczytała.

KONRAD - 11 kwietnia 2021, 15:12:00 - *.centertel.pl
@Kibic:Nie do końca Śląsk i Lechia grają już tylko o pietruszkę.Wszystko zależy od tego czy Raków zdobędzie PP i będzie w pierwszej trójce ES-y.Jeżeli tak będzie to zespół,który zajmie 4 miejsce będzie grał w LE.Taką sytuację miał Śląsk w 2015,kiedy zajął 4 miejsce i grał w LE,bo Legia miała wtedy dublet V-MP i PP.Taka jest szansa na europuchary dla obu zespołów.

leon - 11 kwietnia 2021, 17:59:57 - *.231.54.162.koba.pl
I dobrze po 1 punkcie... w tym sezonie oba kluby nie graja o nic bo przecież spadek nie grozi.

kibic - 13 kwietnia 2021, 13:03:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Konrad Lechia na koniec sezonu najprawdopodobniej będzie na miejscu 5-6 z Piastem raczej przegrają

KONRAD - 13 kwietnia 2021, 18:02:48 - *.centertel.pl
@Kibic:Zostało jeszcze 6 meczy.Wszystko jest możliwe, dopóty piłka w grze.Śląsk,Lechia i Piast mają szanse na 4 miejsce,które może być przepustką do LE w tym sezonie.