Miedź: 1. Paweł Lenarcik - 7. Marcin Garuch, 5. Marcin Biernat, 3. Wiktor Pleśnierowicz (7, 33. Piotr Azikiewicz), 15. Dani Pinillos - 17. Mateusz Kaczmarek (65, 70. Maciej Śliwa), 6. Szymon Matuszek, 20. Damian Tront, 59. Mehdi Lehaire (65, 11. Krzysztof Drzazga), 22. Joan Román (83, 71. Patryk Makuch) - 44. Michał Bednarski.

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 4. Maciej Orłowski (89, 9. Aron Stasiak), 25. Paweł Baranowski, 5. Kamil Pajnowski, 3. Leândro - 20. Bartłomiej Kukułowicz (78, 17. Karol Struski), 8. Marcin Stromecki, 26. Adrian Cierpka, 23. Bartłomiej Kalinkowski (65, 28. Paweł Wojciechowski), 27. Michał Mak (78, 22. Serhij Krykun) - 18. Bartosz Śpiączka (78, 19. Przemysław Banaszak).

Kibic - 27 kwietnia 2021, 18:51:21 - *.as13285.net
I gitara

Darko - 27 kwietnia 2021, 18:52:43 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Łączna jest żenująca, klub nie chcę awansować, może i dobrze, bo z taką grą to by byli drugą Stalą.

Krzys - 27 kwietnia 2021, 18:53:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik Łęczna, druga drużyna w tabeli, nie strzela bramki od 288minut... Trochę żałosne, obserwując ich grę to poczynania niektórych piłkarzy są bardzo zastanawiające, nagle zapomnieli jak podać, strzelić? Nie chcą awansu to niech wpuszczą młodzież i chociaż tyle pożytku będzie, a nie oszukiwać kibiców.

Max - 27 kwietnia 2021, 18:53:11 - *.home.aster.pl
Piłkarze Górnika wstyd i żenada. Nawet nie próbowaliście udawać że chcecie wygrać. Po co wy jeździcie na te mecze? Oddajcie resztę walkowerem.

Varadi - 27 kwietnia 2021, 18:53:23 - *.play-internet.pl
Ufff wreszcie jest przełamanie. Teraz może być tylko lepiej. Hej Miedź

Sam - 27 kwietnia 2021, 18:54:01 - *.centertel.pl
Niesamowite w Miedzi.Nominalny napastnik strzela bramkę🙂

PePE - 27 kwietnia 2021, 18:54:07 - *.centertel.pl
Brawo Miedź. Górnikom nie w głowach awans.

under46 - 27 kwietnia 2021, 18:54:23 - *.radom.vectranet.pl
Pięknie, miedziowi.

Zorro - 27 kwietnia 2021, 18:56:12 - *.253.206.52
Ważne przełamanie. Gra pozostawiała wiele do życzenia, ale w końcu wicelider przyjechał, covidowcy nie grali, w końcu my przepchaliśmy typowy mecz na remis. Teraz do Łodzi po 3 punkty! Hej Miedź!

RKS 74 - 27 kwietnia 2021, 18:56:29 - *.dynamic.chello.pl
i wszystko wraca do normy górnik za 3 kolejki po za 6 i tyle grają piach a do tego emeryci

Varadi - 27 kwietnia 2021, 18:58:08 - *.play-internet.pl
Czekamy teraz na gratulacje z Lubina. Zawsze fani Miedzi z lubina wchodzą tutaj

lol - 27 kwietnia 2021, 18:59:29 - *.74.85.5
jestem kibicem Górnika, ale to co grają to jest wielkie nieporozumienie, paradoksalnie to oni grali lepiej jak spadali z ligi, jak teraz walcząc o ekstraklasę.W Górniku tylko jeden zawodnik odstaje na plus poziomem, od tych pożal się boże grajków i jest to bramkarz,który ich przerasta pod każdym względem. Zostawić Gostomskiego a resztę rozpędzić

Bobik - 27 kwietnia 2021, 18:59:34 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl
Po co było jechać 600 kilometrów? Żenada

war - 27 kwietnia 2021, 18:59:35 - *.icpnet.pl
Panie prezesie Sawczuk panie Kiereś co dzieje się z tą drużyną bronili się w drugiej połowie jak z Radomiakiem ,wrażenie takie grają bez głowy bez ambicji 55 minut grali prawie normalnie a pól godziny jakby byli po KOronowirusie .Dlaczego nie chcecie grać chociaż w barażach to ciekawe gdzie podziała się forma nie których zawodników

Sim - 27 kwietnia 2021, 19:00:16 - *.home.aster.pl
Tym wynikiem bardzo przybliżyli się do upragnionego celu czyli wyjścia z grupy barażowej i walki o awans. Nawet nie próbują udawać. Wstyd.

Zorro - 27 kwietnia 2021, 19:02:42 - *.253.206.52
Miedź po Covidzie bez treningów. Faktycznie na tle Arki czy Radomiaka słabo Łęczna wyglądała w Legnicy.

Git - 27 kwietnia 2021, 19:02:52 - *.centertel.pl
Kieres masz więcej takich Stromeckich i Stasiaków chłopie już po świętach ale ty i oni to się nadają do tarcia chrzanu

Arturo3 - 27 kwietnia 2021, 19:06:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piękny wynik na Radomiaka;)

caluski40@ - 27 kwietnia 2021, 19:09:25 - *.solcon.nl
Miedź o nic nie walczy i już dlugo nie wejdą do Ekstraklasy

Kaj78 - 27 kwietnia 2021, 19:17:22 - *.home.aster.pl
Jechać 600km żeby udawać grę w piłkę? Nie rozumiem.

Orlando - 27 kwietnia 2021, 19:18:45 - *.home.aster.pl
Jestem bardzo ciekawy co trener Kiereś powie na konferencji pomeczowej.

Zorro - 27 kwietnia 2021, 19:21:39 - *.253.206.52
Pilnuj caluski swoje Zagłębie. Tam zabawiaj się w proroka.

Guesto - 27 kwietnia 2021, 19:24:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hmmm. Brawo Działacze Górnika Łęczna. Brawo panie legendo Dyrektorze, ogólnie to brawoooo. Fajną macie politykę. Ciekawe ile u buka zrobiliście? bo podobno dobra kasa poszła.

Garbarnia - 27 kwietnia 2021, 19:25:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedż i łęczna dwa obrazy nędznej piłki w najgorszym wydaniu.

zzz - 27 kwietnia 2021, 19:25:27 - *.136.139.3
Lepiej Mieć niż nie miedź :D

Gin - 27 kwietnia 2021, 19:27:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Miedź ! pozdrowienia z Lubina Górniczego 👍

Zorro - 27 kwietnia 2021, 19:37:30 - *.253.206.52
Dziękujemy. Pozdrawiamy normalnych kibiców z Lubina Górniczego.

Spityhniev - 27 kwietnia 2021, 19:38:17 - *.centertel.pl
Może się komuś narażę, ale pewne rzeczy trzeba mówić wprost. Łęczna to nie jest klub na ekstraklasę. Prawdę mówiąc to i pierwsza liga to dla nich dużo.

dzisiaj z takim gosciem na lawce gadałem miedzy blokami ktory mowil Miedz
Legnica-Łęczna pytam sie Odpowiada ... wiadomo co a ja sie pytam no co ... Mowi wiadomo kto

Zorro - 27 kwietnia 2021, 20:34:38 - *.253.206.52
Dzisiaj lubiński tabor coś nie w formie, bo słabo pichci. Stać was chłopaki na więcej.

grzechuleg - 27 kwietnia 2021, 21:08:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie ma co się podniecać że Miedź wygrała bo tak naprawdę szału nie było w ich grze Ale dzięki tej wygranej może jakiś pozytywny impuls wystąpi W końcu się przełamali no i Bednarski w końcu się przełamal Trzy najbliższe mecze pokażą czy jeszcze jakakolwiek nadzieja jest czy może czas Skrobacza i Tronta pakować

Dun - 27 kwietnia 2021, 21:11:45 - *.dynamic.chello.pl
A niech was... Jasny..... strzeli.!!!!!! To co Kiereś jeszcze pod koniec sezonu aut?!?!?! Teraz z Termalicą łomot i wyjazd nawet ze strefy barażowej... A ja myślałem że już gorzej od Motoru nikt nie zagra, a tu taka niespodzianka... To ile macie tej premii obiecanej??? Kiereś chyba za bardzo wierzy w umiejętności co po niektórych!!! Mecze o awans a on na ławce sądzą Struskiego czy Krykuna, Banaszak powinien grać że Śpiączką od początku...

/o/ - 27 kwietnia 2021, 21:33:36 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Po kolejnym słabym meczu szczęście się uśmiechnęło. Na farcie nie zagramy o baraże a jakości jak nie byľo tak nie ma. Może zgrają się na koniec i znów powalczą o swoje kontrakty.

Kibic - 27 kwietnia 2021, 21:38:23 - *.ssp.dialog.net.pl
Nareszcie zmiany i to na lepsze, warto dawać szanse jak widać. Bednarski brawo za uratowanie z kłopotów, dziękujemy i obyście tak grali dalej i będzie pięknie! Dziękujemy!!!!!!!!!

paprykarz - 27 kwietnia 2021, 21:44:22 - *.dynamic.mm.pl
Oglądałem drugą połowę, miałem poczucie że marnuję życie... GŁ gra na 0:0, bez sensu, a nawet przegrywa.

war - 27 kwietnia 2021, 21:53:49 - *.icpnet.pl
Nieciecza rozgromi Górnika tak mówią na wsi w Niecieczy.jeżeli Górnik nie obudzzzzzzzzzzzi się z marazmu

war - 27 kwietnia 2021, 23:18:19 - *.icpnet.pl
Wypowiedz Kierasia okej ale do zawodników mało to dociera? Może warto czekać wzmocniona obrona i w drugiej połowie ruszyć do ataku tak jak Radomiak czy Miedz

Olo - 28 kwietnia 2021, 0:30:02 - *.cdn77.com
Ważna wygrana Miedzi, ważne przełamanie. Po serii niepowodzeń - może będzie to pozytywny impuls. Mecz słaby, ale po covidzie wszystkie zespoły wyglądają słabo i obawiałem się tego meczu. Gratulacje, prestiżowy mecz z Widzewem warto też wygrać.

BeeSKa - 28 kwietnia 2021, 3:52:19 - *.252.61.252
Cieszy zwycięstwo, ale radziłbym ostudzić emocje. Na obecną chwilę nie widzę Miedzianki w 6-tce. Radomiak, GKS Tychy czy ŁKS grają lepiej. Wiadomo, że Termalica wygra ligę (o ile zaczną w końcu grać) Teraz korespondencyjny pojedynek z Widzewem, który trzeba wygrać bo reszta odjedzie już na dobre. Przydałoby się również zwycięstwo w Niecieczy, morale zespołu na pewno by wzrosło i być może drużyna walczyłaby do końca o te baraże. Pzdr z Wrocławia. Dolnośląska Koalicja!

Qwer - 28 kwietnia 2021, 9:59:08 - *.180.165.10
Jest w ogóle jakieś oficjalne info ile osób jest zakażonych w Miedzi? Widać że trener i co najmniej paru zawodników, ale zero oficjalnej informacji. Udają jakby się nic nie stało.

Patricio - 28 kwietnia 2021, 15:17:09 - *.play-internet.pl
@BeeSKa No z ŁKS to nie przesadzaj. U Nas od meczu z Radomiakiem na jesień zagraliśmy dwa dobre spotkania, reszta paździerz. Teraz wybraliśmy w Kielcach, może coś się ruszy, chociaż z tego co widziałem pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy.

Do Darko - 28 kwietnia 2021, 16:17:28 - *.nat.novanet.is
I drugim Podbeskidziem.

barmaz63 - 28 kwietnia 2021, 21:15:47 - *.centertel.pl
Dzisiaj rząd zapowiedział likwidację kopalń to i Górnik Łęczna powoli przechodzi do lamusa. Był węgiel były pieniądze i wyniki. Teraz już będzie coraz gorzej. W końcu 4 liga albo okręgówka bo kto będzie sponsorował.

Neutral60 - 29 kwietnia 2021, 16:11:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tu nie idzie o Miedź czy Łęczną .Pan Sławek poprowadzi szybką ścieżką Pana Wojciecha do gwizdania w extraklasie , bo Radomiak boi się baraży .Raz już się sparzyli i nie awansowali .