28 kwietnia 2021, 17:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)

Zagłębie: 34. Szymon Frankowski - 27. Łukasz Turzyniecki (87, 80. Mateusz Popczyk), 18. Lukáš Ďuriška, 25. Piotr Polczak, 94. Dawid Gojny - 22. Quentin Seedorf (82, 15. Marcin Pisarek), 28. Maciej Ambrosiewicz, 21. Nikolas Korzeniecki (82, 14. Filip Karbowy), 6. João Oliveira (46, 26. Michał Masłowski), 11. Patrik Mišák - 10. Martim Maia (68, 16. Dawid Ryndak).

Arka: 22. Daniel Kajzer - 15. Arkadiusz Kasperkiewicz, 29. Michał Marcjanik, 26. Adam Danch - 17. Fabian Hiszpański, 18. Paweł Sasin, 16. Adam Deja (83, 25. Łukasz Wolsztyński), 10. Juliusz Letniowski (60, 23. Rafał Wolsztyński), 14. Luis Valcarce (36, 8. Marcus Vinícius) - 77. Mateusz Żebrowski (84, 9. Artur Siemaszko), 39. Maciej Rosołek.

żółte kartki: Gojny, João Oliveira, Ambrosiewicz, Seedorf, Turzyniecki - Letniowski, Hiszpański, Ł.Wolsztyński, Marcus Vinícius.

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

Mecz bez udziału publiczności.

W 44. minucie Patrik Mišák (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Kajzer obronił).

Niusiek - 28 kwietnia 2021, 19:01:11 - *.centertel.pl
Wyjazd z brama byl na tym meczu z druzyny gosci?

Kibic - 28 kwietnia 2021, 19:02:42 - *.as13285.net
Zgodnie z planem. Teraz odpoczynek,regeneracja i Finał PP.

zag26 - 28 kwietnia 2021, 19:04:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arka pokazała charakter odwracając mecz od 0:2 do 2:3. Zmiana Oliveiry w przerwie spowodowało że Zagłebie calkiem siadło. Bramka meczu Deji z ponad 40 metrów na 2:3 i bład zarazem bramkarza. Misak gdybys tylko strzelił karnego i dobitke na pusta to nie przegralibyśmy tego jestem pewny tego no niestety za błedy sie płaci surowo. Głowa do góry.

ZS - 28 kwietnia 2021, 19:14:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na mecze tego klubu chodze juz 54 lata .Bardzo ciezko byc jego kibicem.Moze miasto sie otrzasnie i zrobi wreszcie porzadek z tymi ktorzy tam rzadza .Dosc tych popapranych najemnikow ktorych hurtowo sie co pol roku sciaga a potem placi po rozwiazaniu kontraktow.Logika budowania druzyny przez tego prezesa jest kuriozalna.Chlopie z Pogoni odejdz wstydu oszczedz .

Kibic - 28 kwietnia 2021, 19:23:32 - *.play-internet.pl
Arka pokazała w drugiej połowie prawdziwy charakter! Ale powinny być 2 karne dla Arki...

vv - 28 kwietnia 2021, 19:28:07 - *.adsl.inetia.pl
Z Deją i Marcjanikiem do ekstraklasy chcą?Bez jaj!

xp26 - 28 kwietnia 2021, 19:32:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jaroszewski , Książek i Tomczyk muszą odejść. A jezeli chodzi o mecz to piłkarze reprezentują taki sam poziom jak wyżej wymienieni. DRAMAT. Osobny temat to doradca Podoliński któremu na razie najlepiej wychodzi pobieranie wynagrodzenia (podobno 30 tys.) bo wyniki i poziom doradzania mówią same za siebie. Jak długo jeszcze Radni będą milczeć ,kiedy Rada Nadzorcza zacznie zadawać pytania na temat prawidłowego wydawania i gospodarowania pieniędzmi podatników. Kiedy zabierze głos na temat pracy tych nieudolnych działaczy ten z Urzędu który ich powołał na te stanowiska. Co się dzieje w Akademii,kiedy doczekamy się wychowanków godnych gry w 1 lidze.

Ky2p - 28 kwietnia 2021, 19:34:31 - *.centertel.pl
Jaki gong Deji. Mamciu.. Gol kolejki jeśli nie sezonu. Od tak... Od niechcenia. Masakra

zzz - 28 kwietnia 2021, 19:45:03 - *.136.138.95
Sosnowiec i ŁKS to największe zakały jakie grały ostatnio w ekstraklasie :D Gdyby spadała w zeszłym roku tylko jedna poleciałby ŁKS i to byłoby wiadome w grudniu już :D

Krokodyl - 28 kwietnia 2021, 20:29:44 - *.play-internet.pl
Brawo Arka. Duży kopniak mentalny podnieść się 2:0. Teraz kierunek Lublin i Zwycięstwo w pucharze z Rakowem i wracamy nad morze z Pucharem.

Kibic - 28 kwietnia 2021, 20:31:23 - *.as13285.net
Co Kajzer wybronił karnego i dobitke! Masakra,jak on to zrobił?

19 Pasy 06 - 28 kwietnia 2021, 20:32:54 - *.fiberway.pl
brawo Arka jeszcze PP pognębić medalików i awansu bezpośredniego życzę

Kickero - 28 kwietnia 2021, 20:42:24 - *.43.18.125.ipv4.supernova.orange.pl
@tom
zgadza się

Kilof - 28 kwietnia 2021, 20:56:32 - *.146.233.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wielki szacunek dla Arki-4 ostatnie mecze-10 pkt bramki 8 bramek strzelonych 4 stracone,walka do konca z ŁKS,Zagłębiem,szkoda Niecieczy tej nieszczęsnej ostatniej sekundy.co do meczu Arka pokazała wielki piłkarski charakter w drugiej połowie jak pisze Kibic dwa ewidentne karne na Rosołku dla Arki.Cieszy skuteczność,dobra gra piłka.Muszę pochwalić Zagłębie,zagrali dobre spotkanie.Czekamy na Finał PP.Czekamy na powtórkę z 9.V.1979 Lublin trener Czesio Boguszewicz Arka -Wisła 2:1.Teraz tez maj i Lublin💪⚽💪

eva - 28 kwietnia 2021, 21:01:03 - *.telpol.net.pl
ktoś napisał:
"można zastosować stare siatkarskie porzekadło
jeżeli ktoś nie wygrywa 3-0 przegrywa 2-3"
Mało tego, można zastosować inne, że prowadząc 2:0 i mając piłkę meczową (karny), to taki mecz się wygrywa, bo jeśli się przegrywa, to jest się frajerem do kwadratu

Chmachmol - 28 kwietnia 2021, 21:26:31 - *.dynamic.chello.pl

lgksz - 28 kwietnia 2021, 21:27:37 - *.9-1.cable.virginm.net
2:1 karny z dobitką i nic ???
- ale frajerzy .
Łęczna coś spuchła ŁKS chce czy nie chce awansować ? Coraz ciekawiej u góry .
Bełchatów już spadł .

Chmachmol - 28 kwietnia 2021, 21:28:57 - *.dynamic.chello.pl
Na 15 w akademi 15 było od niego lepszych

Chmachmol - 28 kwietnia 2021, 21:30:32 - *.dynamic.chello.pl
Pisarek - PARODIA

Mario777 - 28 kwietnia 2021, 21:37:41 - *.dynamic.chello.pl
Brawo 👏 👏 Panie Pezydencie fajny cyrk 🤹‍♂️ Pan zaufundował kibicom Zagłębia. To Pan ponosi odpowiedzialność za tych nieudaczyników (Jaroszewski, Książek, kucyk którego ukrywacie w klubie i otrzymuje pensje). Ile to jeszcze będzie trwało.

KR - 28 kwietnia 2021, 22:02:07 - *.dynamic.chello.pl
Sosnowiec spadek , pewne info

Borsuk - 28 kwietnia 2021, 22:27:38 - *.146.230.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzisiaj Zagłębie zagrało dobre spotkanie,ale Arka to prawdziwy Kiler przez duże K.Widac,ze drużyna z Gdyni walczy do końca,a to w piłce jest najważniejsze.Do końca rozgrywek bezpośredni mecz z Radomiakiem w Gdyni.Pozostala czwórka ma mecze miedzy sobą i punkty bedą uciekać.Obecnie 1 punkt do drugiego miejsca i trzeba walczyć do końca o awans czego jestem pewien.Co do finału Pucharu Polski będzie cieżko Raków gra ciekawa piłkę jest drugi w ekstraklasie,ale puchar rządzi sie swoimi prawami,mam nadzieje że Kiler z Gdyni pokaże tajna broń w Lublinie i puchar pojedzie na Wybrzeże.

TSP95 - 29 kwietnia 2021, 6:13:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pozdro Adam z Bielska. Wiedziałeś komu strzelić

Spityhniev - 29 kwietnia 2021, 8:23:21 - *.centertel.pl
Baraże będą bardzo ciekawe.

zielony - 29 kwietnia 2021, 12:26:43 - *.centertel.pl
😔Szymon trzymaj się, mam nadzieję że ta brameczka tylko cię wzmocni, trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj Pozdrowienia 😉

PS60T - 29 kwietnia 2021, 13:41:32 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Arce kibicuje już pół wieku,były łzy radości ismutku,dzisaj więcej radości w naszych żółto -niebieskich sercach gości.Z Areczką na dobre izłe.

under46 - 29 kwietnia 2021, 16:16:51 - *.radom.vectranet.pl
Bramka na 3:2 dla Arki, zupełne kuriozum. Strzał z ok. 50 metrów.

Oskar2010 - 30 kwietnia 2021, 9:17:18 - *.centertel.pl
Sprzedali mecz,a dowodów na to i tak nikt nie znajdzie,działacze i piłkarze żenada.