Fortuna I liga: Górnik Ł. 3-3 Bruk-Bet Termalica

2 maja 2021, 12:40 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 3-3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Paweł Wojciechowski 13, 54 (k), Przemysław Banaszak 90 - Paweł Baranowski 15 (s), Artem Putiwcew 26, Bartosz Śpiączka 86 (s)

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 4. Maciej Orłowski, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro - 27. Michał Mak (83, 19. Przemysław Banaszak), 23. Bartłomiej Kalinkowski, 7. Tomasz Tymosiak (71, 8. Marcin Stromecki), 17. Karol Struski (83, 20. Bartłomiej Kukułowicz), 22. Serhij Krykun (67, 44. Adrian Kostrzewski) - 28. Paweł Wojciechowski (71, 18. Bartosz Śpiączka).

Bruk-Bet Termalica: 1. Łukasz Budziłek - 13. Mateusz Grzybek, 97. Wiktor Biedrzycki, 77. Artem Putiwcew, 3. Marcin Grabowski - 8. Samuel Štefánik, 18. Piotr Wlazło, 16. Paweł Żyra (74, 95. Sebastian Bonecki), 10. Adam Radwański (88, 19. Michal Bezpalec) - 7. Roman Gergel, 2. Patryk Czarnowski (41, 9. Kacper Śpiewak).

żółte kartki: Wojciechowski, Leândro - Wlazło, Gergel.
czerwona kartka: Maciej Gostomski (64. minuta, Górnik, za zagranie ręką poza polem karnym).

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

Mecz bez udziału publiczności.

Karina - 2 maja 2021, 14:37:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nieciecza jakoś nie mogła się wstrzelić to Górnik dwa samobóje walnął hahaha w sumie.dobry mecz

przemo - 2 maja 2021, 14:38:35 - *.30.48.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kurczę Górnik łęczna strzela 5 goli i remisuje,jak pech to pech....

II - 2 maja 2021, 14:38:38 - *.dynamic.chello.pl
Szacun dla chłopaków z Łęcznej.
Tym bardziej że strzelili 5 bramek w tym meczu

Spajder - 2 maja 2021, 14:38:41 - *.centertel.pl
Brawo Łęczna! Wywalczony remisik w 10-ciu

Kris1910 - 2 maja 2021, 14:39:46 - *.play-internet.pl
Do konca Gornik brawo...teraz robi sie ciekawiej..
Oby RADOMIAK zapunktowal z gumowymi...najlepiej za 3ptk

kibic - 2 maja 2021, 14:42:42 - *.8.135.59.ipv4.supernova.orange.pl
Duża dramaturgia. Jeśli obydwie ekipy awansują, to zwłaszcza w przypadku Górnika, są obawy, czy cokolwiek ciekawego zademonstrują na najwyższym szczeblu. Nie wygląda to w tej chwili ciekawie. Śladami Rakowa i Warty, fajnych beniaminków, raczej nie podążą. Prędzej się zapowiada jakiś mocno wyrób piłkopodobny w stylu Podbeskidzia i Stali Mielec. Życzę awansu i zwłaszcza poprawy gry. Nieciecza lepiej.

Tychy - 2 maja 2021, 14:42:57 - *.centertel.pl
Ten mecz pokazuje tyskim piłkarzom nie tylko to jak mają walczyć w każdym meczu aby osiągać wyniki punktowe. Ten mecz pokazuje też różnice klas między zespołami grającymi w tym meczu a piłkarzami tyskimi.

KORSARZ - 2 maja 2021, 14:43:09 - *.master.pl
Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka. Termalica strzelała tak bramki teraz straciła.

słon - 2 maja 2021, 14:44:01 - *.play-internet.pl
Radomiak awans. Slonie dzis stracily te pkt ktore kilka kolejek temu zyskaly w koncowkach;) jeszcze bedzie ciekawie

rycho - 2 maja 2021, 14:45:50 - *.111.247.69
@Tychy - nie narzekaj. Zobacz co dzisiaj Jastrzebie zrobilo z Opolem po porazce z Tychami.

KORSARZ - 2 maja 2021, 14:48:14 - *.master.pl
Przecież Łęczna nie chce awansować nie wygrali 5 męczy z rzędu

dddd - 2 maja 2021, 14:52:39 - *.adsl.inetia.pl
Najlepsza liga na świecie

@kibic - 2 maja 2021, 14:54:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat ten mecz stał na naprawdę niezłym poziomie. Szczególnie w pierwszej połowie.

STRUMYK - 2 maja 2021, 15:02:56 - *.205.172.3
I z czym oba kluby do Ekstraklasy ja się pytam . Łęczna fuksem remis, może Tychy awansują wreszcie :P

Olo - 2 maja 2021, 15:05:02 - *.play-internet.pl
Korsarz Łęczna może nie chce awansować, ale Górnik awansuje 🤣

Olo - 2 maja 2021, 15:20:51 - *.play-internet.pl
Radomiak jest najlepszy w grze w guziki 😁

war - 2 maja 2021, 15:22:09 - *.icpnet.pl
Proszę sobie przypomnieć 1 mecz Termalika -Górnik w Niecieczy i tam Samobuj robi Baranowski zmylił bramkarza dziś Baranowski podobnie chłopie lepiej idz do ataku i tam strzelaj .2 Ślączka podaje na tacy 3 gola ,moze dlatego że nie grał ?od 1 minuty 3.Panie Gostomski tak dobry doświadczony bramkarz robi Babola i czerwona kartka a to nie była
ostatnia minuta

Fusu - 2 maja 2021, 15:24:36 - *.204.50.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jedni warci drugich te zespoly nie powinni grac w eklapie

Starotyski - 2 maja 2021, 15:25:49 - *.147.37.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Tychach piłkarze nie są źli. Marny jest trener którego powinno się wywalić natychmiast.

Olo - 2 maja 2021, 15:47:40 - *.31.16.141.ipv4.supernova.orange.pl
war oszczędź sobie chopie tych wypocin.

tyski - 2 maja 2021, 15:49:55 - *.cdn77.com
wszyscy graja dla Tyszan hehe

bibu - 2 maja 2021, 15:59:06 - *.dynamic.dsl.as9105.com
starotyski ty jestes marny 3 razy bardziej.

Dunlopp - 2 maja 2021, 16:00:49 - *.dynamic.chello.pl
Termalika nie zasłużyła nawet na remis... Górnik jak zwykle pech i szczęście w jednym... Brawo za grę do końca

Yaro - 2 maja 2021, 17:32:20 - *.29.192.124.ipv4.supernova.orange.pl
Tak wszyscy narzekali, ze Łęczna straciła ostatnio skuteczność i bramek nie strzela, a tu proszę: jeden mecz i 5 bramek! Przełamanie, jak nigdy!

Obiektywny - 2 maja 2021, 18:03:10 - *.22.102.100.ipv4.supernova.orange.pl
Proszę powiedzcie mi szczerze po co na tej wiosce ekstraklasa ?? Poziom kibicowski równy lidze okręgowej drużyna bez kibiców bez tradycji , sztuczny twór wymyślony przez właściciela który i tak upadnie kwestia czasu nikt nie będzie za to cos umierał stadion kurnik dajcie siebie spokój właściciel zrobił zabawkę a wy się podniecacie już niedługo będzie ale B klasa i derby z Polonią klyz pozdrawiam kumatych

Stefan - 2 maja 2021, 18:32:18 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj objawił się największy FRAJER całych rozgrywek I-ligowych. Grając z przewagą zawodnika, otrzymując od przeciwników dwie bramki,które sobie przeciwnik do własnej bramki strzelił, prowadząc 3:2 zamiast dobić rywala to gamonie zabawiali się piłką przez 3 minuty w końcu tracąc bramkę i dwa punkty na 20 sek przed końcem meczu. To dyskwalifikuje Termalikę jako zespołu i należy pozbawić ich możliwości awansu.

Olo - 2 maja 2021, 18:49:40 - *.31.16.141.ipv4.supernova.orange.pl
Obiektywy,a ty skund jestes, pochwal się z jakiego pierdulkowa nogi ci wyrosły?

ivo - 2 maja 2021, 19:22:52 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
o kurcze, chyba fajne meczysko odbyło się w Łecznej

Kingg - 2 maja 2021, 20:02:57 - *.30.49.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz sezonu,na prawdę to była perła tej ogórkowej ligi, świetnie się oglądało, było wszystko, bramka w 96 minucie to truskawka na torcie.

scorpio - 2 maja 2021, 20:12:41 - *.dynamic.chello.pl
Obiektywny ty jednak nic nie kumasz.

Starotyski - 2 maja 2021, 20:54:03 - *.147.35.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obiektywny ma sporo racji. Już były wioski w ekstraklasie gdy jakiś biznesmen chciał się trochę zabawić. Przykłady Sokoła Pniewy, Groclinu Grodzisk czy Amiki Wronki pokazały, że są to tylko kilkusezonowe epizody. Wcześniej czy później właścicielowi znudzi się wydawanie pieniędzy w błoto i kluby z wiosek kończą w najlepszym przypadku w okręgówce.

war - 2 maja 2021, 21:12:16 - *.icpnet.pl
Szkoda Górnika że tak frajersko tylko zremisował ,Termalika zremisowała dzięki Samobuj? ,pechowcy? Baranowski ,Śpiączka . Górnik ma dwa trudne ?wyjazdy Tychy i ŁKS,tutaj od tych meczy będzie zależało czy załapie się na baraze

PM - 2 maja 2021, 22:39:35 - *.play-internet.pl
Wow, ja czekam na skrót I ligi, muszę zobaczyć jak doszło do kartki Gostomskiego...

Tyski - 3 maja 2021, 9:23:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Termalica będzie tak grać to w Radomiu może być mecz o pierwsze miejsce, pomiędzy tymi drużynami.

raf - 3 maja 2021, 11:14:14 - *.icpnet.pl
Chwila prawdy będzie Górnika w Tychach ,szczegolnie dla obrony i bramkarza ,tego meczy nie wolno przegrać podobnie w Łodzi to są najbliżsi rywale

Dave202 - 3 maja 2021, 14:33:18 - *.adsl.inetia.pl
@obiektywny
Po to, że to bogaty klub z typowej bogatej polskiej wsi A.D. 2021. Przy tak ogromnie, miażdżącym wręcz, rewolucyjnym rozwoju wsi jaki mieliśmy przez ostatnie ćwierć wieku w Polsce i przy stałym rok rocznym napływie na te wsie najbogatszych mieszkańców miast, którzy masowo z nich uciekają było oczywistością, że ikona tego sukcesu społeczno-gospodarczego zagości również i najwyżej klasie rozgrywkowej piłki nożnej w naszym kraju.
Jaki ma znaczenie przez ile sezonów ktoś gra w ekstraklasie? Chyba każdy normalny człowiek woli bogaty i cywilizowany klub z bogatej miejscowości, niż jakieś relikty PRLu typu ŁKS z biednej Łodzi czy Polonia z Bytomia, który wygląda jak trzeci świat.

www@wp.pl - 3 maja 2021, 21:19:02 - *.centertel.pl