[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lipca 2021, 12:38:45 - mogiel
Terminarze III ligi, gr. II i IV 2021/2022

PZPN opublikował terminarze III ligi, gr. II i IV na sezon 2021/2022. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 7 sierpnia do 21 listopada.

Grupa II

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Kluczevia Stargard
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Koszalin

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański - Elana Toruń
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Kluczevia Stargard - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Unia Janikowo - Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg - Zawisza Bydgoszcz
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Kluczevia Stargard
Błękitni Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
Kluczevia Stargard - Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - GKS Przodkowo
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz

Kolejka 6 - 4-5 września

Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia
Elana Toruń - Kluczevia Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański

Kolejka 7 - 8 września

KP Starogard Gdański - Unia Janikowo
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin
Kluczevia Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 8 - 11-12 września

Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin - Kluczevia Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino

Kolejka 9 - 18-19 września

Stolem Gniewino - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo

Kolejka 10 - 25-26 września

Unia Janikowo - GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Kluczevia Stargard
Stolem Gniewino - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 11 - 2-3 października

Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo
Kluczevia Stargard - Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin

Kolejka 12 - 9-10 października

Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz
Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Kluczevia Stargard

Kolejka 13 - 16-17 października

Kluczevia Stargard - Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz - Stolem Gniewino
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo - Elana Toruń
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard

Kolejka 14 - 23-24 października

Unia Janikowo - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz
Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia

Kolejka 15 - 30-31 października

Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz - Kluczevia Stargard
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard - Elana Toruń

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Unia Janikowo - Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Kluczevia Stargard - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Kluczevia Stargard
Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń - Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz - Kluczevia Stargard
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 19 - 12-13 marca

Jarota Jarocin - Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Bałtyk Koszalin - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 20 - 19-20 marca

Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo - Kluczevia Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin

Kolejka 21 - 26-27 marca

Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Kluczevia Stargard - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Błękitni Stargard
Stolem Gniewino - Elana Toruń
KP Starogard Gdański - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kluczevia Stargard
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Unia Janikowo - Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino

Kolejka 28 - 7-8 maja

Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino - Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo

Kolejka 29 - 14-15 maja

Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
GKS Przodkowo - Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 30 - 21-22 maja

Unia Janikowo - Kluczevia Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin

Kolejka 31 - 28-29 maja

Błękitni Stargard - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Błękitni Stargard

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Elana Toruń - Unia Janikowo
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Kluczevia Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń

Pełny terminarz



Grupa IV

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Cracovia II
Czarni Połaniec - ŁKS Łagów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska
Korona Rzeszów - Wisła Sandomierz
Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Korona Rzeszów
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cracovia II - Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Siarka Tarnobrzeg
Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II
Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów
Unia Tarnów - Chełmianka Chełm
Korona Rzeszów - Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik
Chełmianka Chełm - Korona Rzeszów
ŁKS Łagów - Unia Tarnów
Cracovia II - Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec
Sokół Sieniawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisłoka Dębica
Czarni Połaniec - Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów - Cracovia II
Korona Rzeszów - ŁKS Łagów
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 6 - 4-5 września

Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola
ŁKS Łagów - Avia Świdnik
Cracovia II - Korona Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni Połaniec

Kolejka 7 - 8 września

Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg
Korona Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Cracovia II
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ

Kolejka 8 - 11-12 września

Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz
Cracovia II - Stal Stalowa Wola
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów
Sokół Sieniawa - Unia Tarnów
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni Połaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 9 - 18-19 września

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Połaniec
Unia Tarnów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Korona Rzeszów - Sokół Sieniawa
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz - Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm

Kolejka 10 - 25-26 września

Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ
Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Korona Rzeszów
Czarni Połaniec - Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 11 - 2-3 października

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica
Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona Rzeszów - Czarni Połaniec
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ - Cracovia II
Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów

Kolejka 12 - 9-10 października

Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów
Cracovia II - Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Stalowa Wola
Czarni Połaniec - Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów

Kolejka 13 - 16-17 października

Unia Tarnów - Wisłoka Dębica
Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagów - Cracovia II

Kolejka 14 - 23-24 października

Wisłoka Dębica - Cracovia II
Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik
Unia Tarnów - Korona Rzeszów

Kolejka 15 - 30-31 października

Korona Rzeszów - Wisłoka Dębica
Avia Świdnik - Unia Tarnów
Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg
Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II
Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz
Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola
Korona Rzeszów - Avia Świdnik

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Avia Świdnik - Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola - Korona Rzeszów
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec
ŁKS Łagów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Cracovia II - Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 18 - 20-21 listopada

Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa
Cracovia II - Tomasovia Tomaszów Lubelski
ŁKS Łagów - Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów
Wisła Sandomierz - Korona Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Kolejka 19 - 12-13 marca

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz
Korona Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów
Czarni Połaniec - Cracovia II
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 20 - 19-20 marca

Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec
Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łagów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ - Korona Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Kolejka 21 - 26-27 marca

Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Korona Rzeszów - Chełmianka Chełm
Unia Tarnów - ŁKS Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Sieniawa

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Wisłoka Dębica - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec
Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II - Unia Tarnów
ŁKS Łagów - Korona Rzeszów
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ
Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - ŁKS Łagów
Korona Rzeszów - Cracovia II
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec
Tomasovia Tomaszów Lubelski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona Rzeszów
Cracovia II - Avia Świdnik
ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów
Stal Stalowa Wola - Cracovia II
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Korona Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Czarni Połaniec

Kolejka 26 - 27 kwietnia

Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Tarnów
Sokół Sieniawa - Korona Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola
Cracovia II - Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów
Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik - Sokół Sieniawa
Korona Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Tarnów - Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 28 - 7-8 maja

Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów
Czarni Połaniec - Korona Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II - Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm

Kolejka 29 - 14-15 maja

ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm - Cracovia II
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa
Stal Stalowa Wola - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik - Czarni Połaniec
Korona Rzeszów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 30 - 21-22 maja

Wisłoka Dębica - Unia Tarnów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Cracovia II - ŁKS Łagów

Kolejka 31 - 28-29 maja

Cracovia II - Wisłoka Dębica
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec
Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona Rzeszów - Unia Tarnów

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Wisłoka Dębica - Korona Rzeszów
Unia Tarnów - Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Stalowa Wola
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica
Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów
Avia Świdnik - Korona Rzeszów

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - ŁKS Łagów
Sokół Sieniawa - Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski

Pełny terminarz


źródło: PZPN

rond - 12 lipca 2021, 12:49:59 - *.dynamic.chello.pl
Co się stało z Bytovią?

Andrew45 - 12 lipca 2021, 12:55:48 - *.purebroadband.net.52.182.185.in-addr.arpa
Do rond.W IV lidze wylądowali.

TBG - 12 lipca 2021, 13:01:21 - *.centertel.pl
Bedzie ciekawie w 2 grupie

rond - 12 lipca 2021, 13:08:25 - *.dynamic.chello.pl
Ale dlaczego? Za co ta degradacja?

wp - 12 lipca 2021, 13:16:48 - *.dynamic.mm.pl
Problemy finansowe

Kouzel - 12 lipca 2021, 13:16:58 - *.30.49.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pod tabelą z zeszłego sezonu: Spadkowicz z II ligi Bytovia Bytów wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Bałtyk Koszalin.

Andrew 45 - 12 lipca 2021, 13:22:22 - *.purebroadband.net.52.182.185.in-addr.arpa
Do rond.Proza życia,kłopoty finansowawe nie stać na III ligę to postanowili od IV wystartować.

inex - 12 lipca 2021, 13:39:57 - *.160.110.246
Niech te nowe Kluby które awansowały do III ligi i którym składam serdeczne gratulacje z okazji awansu (bo niektóre są po raz pierwszy na tym poziomie rozgrywek) uzupełnią swoje dane, o trenera prezesa pojemność stadionu itd. Dobrze by było wiedzieć więcej. Strony tych klubów też są nieaktualne. A na fejsie są znikome informacje. jest duża rzesza ludzi kolekcjonerów zainteresowanych takimi danymi a nie tylko nazwa klubu i nic więcej

Juzef - 12 lipca 2021, 13:56:21 - *.242.137.62 (*.16.5.211)
Proszę o ciszę czy ktoś tu widział Zawiszę

Z1946 - 12 lipca 2021, 14:03:53 - *.dynamic.chello.pl
Po co ta cisza, no przecież z przodu Zawisza :D

Olek - 12 lipca 2021, 14:37:25 - *.centertel.pl
Kiedy terminarze I i III grupy III ligi?
PZPN przejmuje prowadzenie rozgrywek więc terminarze powinny być podawane wszystkie razem. Na co czeka PZPN?

scorpio - 12 lipca 2021, 15:11:04 - *.dynamic.chello.pl
Olek nie przejmuj się złośliwymi glutami. Masz rację, to po prostu nie jest profesjonalnie.

anhh - 12 lipca 2021, 15:25:14 - *.adsl.inetia.pl
KSZO do spadku szykowane, tak zniszczyć klub no aż szkoda na to patrzeć, klub ktory powinien walczyć o awans walczy o utrzymanie

LBL - 12 lipca 2021, 15:54:12 - *.centertel.pl
Czy jest ta oryginalna Zawisza czy jakis kolejny twór czy pozostałości po fuzjach z chemikiem koninem lub Kujawiakiem? Bo pogubić się można

.ycom - 12 lipca 2021, 16:06:11 - *.sub-174-197-136.myvzw.com
Tylko przynajmniej nie piszcie o Zawiszy,Ba£tyku lub Unii Tarnóf jako "beniaminkach" bo te stare upad£e przez niekompetencjè szafy nie zas£ugujà na to.

Waldhoffer - 12 lipca 2021, 17:26:15 - *.centertel.pl
Do III ligi awansowały m.in. Zawisza Bydgoszcz, Unia Tarnów, Korona Rzeszów (to miasto będzie miało aż 3 kluby w ligach od I do III), Kluczevia Stargard (będą derby Kluczevia - Błekitni), Stolem Gniewino (tak jak Stężyca-wieś kaszubska), Pogoń Nowe Skalmierzyce (to jedyne miasto w Polsce, na którego terenie nie znajduje się siedziba gminy, gdyż ta mieści się we wsi Skalmierzyce)

FanRTSa - 12 lipca 2021, 18:28:31 - *.centertel.pl
Awans Zawisza Bydgoszcz i Stal Stalowa Wola. To uznane firmy z historycznymi zasługami dla polskiej piłki .

Darek - 12 lipca 2021, 18:58:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Waldhoffer - to już mogłeś dodać Tomasovię i Połaniec i masz komplet beniaminków w tych dwóch grupach

Kibic - 12 lipca 2021, 19:02:21 - *.14.54.17.opto-tech.pl
Błękitni Stargard się wzmacniają i chcą szybko powrócić na swoje miejsce czyli II liga. Sezon zapowiada się ciekawie

Olek - 12 lipca 2021, 19:17:45 - *.centertel.pl
Mistrzowie:
III liga, grupa I: Polonia Warszawa
III liga, grupa II: Zawisza Bydgoszcz
III liga, grupa III: Polonia Bytom
III liga, grupa IV: Unia Tarnów
Ciekawie byłoby zobaczyć takich beniaminków w II lidze w sezonie 22/23.

W. G. - 12 lipca 2021, 21:34:04 - *.icpnet.pl
Kibicowsko,to Zawisza zniszzczy tę ligę, a piłkarsko to zobaczymy. W Bydzi jest ciśnienie na awans. Na dzień dobry to 3 pkt z Jarotą.

y - 12 lipca 2021, 22:42:13 - *.30.18.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No, Zawisza kibicowsko to może zniszczyć najwyżej swój stadion.

y - 12 lipca 2021, 22:43:27 - *.30.18.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przynajmniej w tym sezonie już Peerdunia Peerdnica nie awansuje.

XYZ - 12 lipca 2021, 22:55:51 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Zawisza to niech się najpierw utrzyma, a nie kibice wymyślają już awans

michał - 13 lipca 2021, 8:20:15 - *.adsl.inetia.pl
Około 90 % wpisów tylko o jednej drużynie. Ciekawe dlaczego? 😉

Waldhoffer - 13 lipca 2021, 9:48:10 - *.pau.krakow.pl
@Olek Ciekawie byłoby, ale szanse małe

Olek - 13 lipca 2021, 19:55:00 - *.centertel.pl
@Waldhoffer
Niestety wiem o tym że szanse małe, ale kluby z historią, z dużych miast przydałyby się w II lidze.

znad Brdy - 15 lipca 2021, 9:45:45 - *.play-internet.pl
LBL jak już to oryginalny, drużyna jest kontynuatorem tradycji WKS Zawisza a prowadzona jest przez SP Zawisza, zaczynaliśmy od B-klasy i pniemy się cały czas w górę!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas