4 sierpnia 2021, 21:52:55 - dwieladek
eLM: Ferencváros 2-0 Slavia

Węgierski Ferencváros wygrał 2-0 (1-0) z czeską Slavią w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Przegrany dwumeczu będzie rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, jeżeli ta nie pokona chorwackiego GNK Dinamo.

4 sierpnia 2021, 21:00 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Ferencvárosi TC 2-0 SK Slavia Praga
Taras Kaczaraba 44 (s), Ihor Charatin 50 (k)

Ferencváros: 90. Dénes Dibusz - 31. Henry Wingo, 25. Miha Blažič, 3. Samy Mmaee, 17. Eldar Ćivić (85, 21. Endre Botka) - 10. Tokmac Nguen (90, 15. Adnan Kovačević), 93. Aïssa Laïdouni, 14. Ihor Charatin, 16. Kristoffer Zachariassen (86, 11. Ołeksandr Zubkow), 77. Myrto Uzuni - 8. Ryan Mmaee (74, 44. Stjepan Lončar).

Slavia 1. Ondřej Kolář - 8. Lukáš Masopust (53, 26. Ivan Schranz), 30. Taras Kaczaraba, 6. David Zima, 19. Oscar Dorley - 5. Alexander Bah, 23. Petr Ševčík (25, 27. Ibrahim Traoré), 3. Tomáš Holeš (72, 32. Ondřej Lingr), 7. Nicolae Stanciu, 10. Srđan Plavšić (46, 9. Peter Olayinka) - 16. Jan Kuchta (53, 33. Petar Musa).

żółte kartki: Blažič - Plavšić, Dorley.

sędziował: Jesús Gil Manzano (Hiszpania).
widzów: 17 127.

W barwach zespołu gospodarzy zagrał Adnan Kovačević (kiedyś Korona Kielce), a Lasza Dwali (niegdyś Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin) nie został zgłoszony do rozgrywek.

Rewanż odbędzie się 10 sierpnia o godz. 19:00 w Pradze.

Liga Mistrzów 2021/2022

on - 4 sierpnia 2021, 21:57:04 - *.swiatlowod.elomza.pl
czyli ze Slavią Legia odpadnie w LE

igor - 4 sierpnia 2021, 22:03:26 - *.ewe-ip-backbone.de
no to Slavia jeszcze mocniejszy zespol niz Dinamo.

on - 4 sierpnia 2021, 22:06:24 - *.swiatlowod.elomza.pl
czyli ze Slavią Legia odpadnie z LE

vhh - 4 sierpnia 2021, 22:08:36 - *.204.21.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dwie przegrane 0:2 czeskich drużyn w LM.

on - 4 sierpnia 2021, 22:17:26 - *.swiatlowod.elomza.pl

fansport - 4 sierpnia 2021, 22:20:43 - *.dynamic.chello.pl
a nie rywalem dinama, jeśli nie pokona legii ?

Heniek - 4 sierpnia 2021, 22:22:54 - *.25.7.134
Będą jaja jak po wygranej z Szeryfem Legia do tej Ligi Mistrzów wejdzie xD

ass@wp.pl - 4 sierpnia 2021, 22:37:12 - *.147.112.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Slavia w rewanżu rozjedzie Węgrów

KORSARZ - 4 sierpnia 2021, 22:59:02 - *.master.pl
Węgrzy rok temu pokonali Dinamo Zagrzeb

STRUMYK - 5 sierpnia 2021, 8:18:45 - *.205.172.20
Węgrzy mają dobry zespół, Slavia też dobra, oglądam czasem mecze ligi czeskiej na Polsacie, w rewanżu może być różnie

Mazi - 5 sierpnia 2021, 12:13:02 - *.133.93.116
a czy Legia nie trafia czasem na kogoś z pary Crvena zvezda/ S. Tiraspol ?

Filip - 5 sierpnia 2021, 13:40:24 - *.centertel.pl
Mazi trafia, ale jak przegra z dynamo to w LE zagra z przegranym z tego dwumeczu

WOJAS - 5 sierpnia 2021, 18:50:39 - *.147.33.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawostka, w 1 składzie Ferencvarosu tylko jeden Węgier i to w bramce.......

JACOB - 5 sierpnia 2021, 22:43:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl