[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2021/2022

Runda przedwstępna - 22 czerwca
(Losowanie - 8 czerwca 2021, 12:00 - Nyon)
pierwotnie na Wyspach Owczych

SS Folgore 0-2 FC Prishtina 22 czerwca, 20:00
Endrit Krasniqi 51, Mendurim Hoti 90
Elbasan
HB Tórshavn 0-1 Inter Club d'Escaldes 22 czerwca, 20:00
Jordi Betriu 61
Durrës

Runda wstępna - 25 czerwca
pierwotnie na Wyspach Owczych

FC Prishtina 2-0 Inter Club d'Escaldes 25 czerwca, 20:00
Endrit Krasniqi 45, 58
Elbasan

I runda eliminacyjna - 6-7 lipca, 13-14 lipca
(Losowanie - 15 czerwca 2021, 12:00 - Nyon)

CS Fola Esch 2-2 Lincoln Red Imps FC 6 lipca, 19:30
Stefano Bensi 65, Denis Ahmetxhekaj 66 - Fernando Carralero 26, Ethan Britto 50
ŠK Slovan Bratysława 2-0 Shamrock Rovers FC 7 lipca, 18:30
Rafael Ratão 28, 47
Malmö FF 1-0 Riga FC 7 lipca, 19:00
Antonio Čolak 50
FK Bodø/Glimt 2-3 Legia Warszawa 7 lipca, 18:00 (2283)
Erik Botheim 45, Pernambuco 78 - Luquinhas 2, Mahir Emreli 41, 61
Connah's Quay Nomads FC 2-2 Alaszkert Erewan 7 lipca, 20:00
Craig Curran 19, George Horan 79 - Dawid Churcydzie 21, 45
Aberystwyth
HJK 3-1 FK Budućnost (Podgorica) 6 lipca, 18:00
Roope Riski 5, Filip Valenčič 7, Janne Saksela 13 - Miloš Raičković 35 (k)
CFR Cluj 3-1 FK Borac (Banja Luka) 6 lipca, 19:00
Billel Omrani 11, Ciprian Deac 28, Rúnar Sigurjónsson 60 - Panagiótis Moraḯtis 45
FK Škendija 79 (Tetovo) 0-1 NŠ Mura (Murska Sobota) 6 lipca, 20:00
Luka Bobičanec 28 (k)
Skopje
Teuta Durrës 0-4 Sheriff Tiraspol 7 lipca, 19:00
Henrique Luvannor 15, 45, Adama Traoré 56, Frank Castañeda 89
Dinamo Tbilisi 1-2 Neftçı Baku 7 lipca, 18:00
Zoran Marušić 36 - Namiq Ələsgərov 23, Emin Mahmudov 57 (k)
Maccabi Hajfa 1-1 Kajrat Ałmaty 7 lipca, 19:00
Omer Atzili 45 - Nurały Alip 76
Łudogorec Razgrad 1-0 Szachtior Soligorsk 7 lipca, 19:00
Cauly 90
Ferencvárosi TC 3-0 FC Prishtina 6 lipca, 18:00
Tokmac Nguen 71, Ryan Mmaee 74, Miha Blažič 78
Žalgiris Wilno 3-1 Linfield FC 6 lipca, 19:00
Hugo Vidémont 38, Tomislav Kiš 45 (k), Jakub Sylvestr 67 - Christy Manzinga 54
FC Flora Tallin 2-0 Hibernians FC 6 lipca, 18:00
Rauno Sappinen 75, 89
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-2 Valur (Reykjavík) 7 lipca, 19:00
Arijan Ademi 8, 72, Lovro Majer 41 (k) - Kristinn Freyr Sigurðsson 88, Andri Adolphsson 89

Lincoln Red Imps FC 5-0 CS Fola Esch 13 lipca, 18:00
Tjay De Barr 19, 73, Liam Walker 39 (k), 68 (k), Kian Ronan 58
Shamrock Rovers FC 2-1 ŠK Slovan Bratysława 13 lipca, 21:00
Graham Burke 16 (k), Richie Towell 64 - Vladimír Weiss 73
Riga FC 1-1 Malmö FF 13 lipca, 18:00
Antonijs Černomordijs 57 - Antonio Čolak 33
Legia Warszawa 2-0 FK Bodø/Glimt 14 lipca, 20:00 (17 473)
Luquinhas 40, Tomáš Pekhart 90
Alaszkert Erewan 1-0 Connah's Quay Nomads FC 14 lipca, 17:00
pd.
Vincent Bezecourt 113
FK Budućnost (Podgorica) 0-4 HJK 13 lipca, 20:30
Roope Riski 6, 49, Filip Valenčič 35, Jair 40
FK Borac (Banja Luka) 2-1 CFR Cluj 13 lipca, 20:00
pd.
Stojan Vranješ 60, Panagiótis Moraḯtis 64 - Alexandru Chipciu 118
NŠ Mura (Murska Sobota) 5-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 13 lipca, 20:00
Luka Bobičanec 25, 45, Mihael Klepač 55, 87, Žiga Kous 64
Sheriff Tiraspol 1-0 Teuta Durrës 13 lipca, 19:00
Adama Traoré 6
Neftçı Baku 2-1 Dinamo Tbilisi 14 lipca, 19:00
Emin Mahmudov 58 (k), Namiq Ələsgərov 68 - Milan Radin 51
Kajrat Ałmaty 2-0 Maccabi Hajfa 14 lipca, 16:00
Vágner Love 10, Ajboł Abikien 66
Szachtior Soligorsk 0-1 Łudogorec Razgrad 13 lipca, 21:30
Kirił Despodow 71
Belgrad
FC Prishtina 1-3 Ferencvárosi TC 13 lipca, 20:00
Mendurim Hoti 67 - Myrto Uzuni 49, 80, 86
Linfield FC 1-2 Žalgiris Wilno 13 lipca, 20:45
Chris Shields 66 (k) - Saulius Mikoliūnas 17, Ogenyi Onazi 44
Hibernians FC 0-3 FC Flora Tallin 13 lipca, 18:00
Sergei Zenjov 25, Rauno Sappinen 33, Sten Reinkort 87
Ta' Qali
Valur (Reykjavík) 0-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 13 lipca, 22:00
Luka Ivanušec 31, Mislav Oršić 89

II runda eliminacyjna - 20-21 lipca, 27-28 lipca
(Losowanie - 16 czerwca 2021, 12:00 - Nyon)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-0 AS Omónia Lefkossías 20 lipca, 20:00
Lovro Majer 65, Kristijan Jakić 81
ŠK Slovan Bratysława 0-0 BSC Young Boys Berno 21 lipca, 20:30
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 Neftçı Baku 21 lipca, 21:00
Mady Camara 29
Kajrat Ałmaty 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 21 lipca, 16:00
José Kanté 24, Macky Bagnack 79 - Dino Mikanović 57 (s)
SK Rapid Wiedeń 2-1 AC Sparta Praga 20 lipca, 20:30
Christoph Knasmüllner 63, 71 - Ladislav Krejčí II 3
Celtic FC 1-1 FC Midtjylland 20 lipca, 20:45
Liel Abada 39 - Evander 66
PSV Eindhoven 5-1 Galatasaray SK 21 lipca, 21:00
Eran Zahavi 2, 35, 84, Mario Götze 51, 88 - Emre Kılınç 42
Legia Warszawa 2-1 FC Flora Tallin 21 lipca, 21:00 (16 721)
Bartosz Kapustka 3, Rafael Lopes 90 - Rauno Sappinen 53
Lincoln Red Imps FC 1-2 CFR Cluj 20 lipca, 18:00
Marco Rosa 45 - Gabriel Debeljuh 52, 58
Malmö FF 2-1 HJK 21 lipca, 19:00
Antonio Čolak 45, Anders Christiansen 74 - Roope Riski 68
Alaszkert Erewan 0-1 Sheriff Tiraspol 20 lipca, 17:00
Henrique Luvannor 85
Ferencvárosi TC 2-0 Žalgiris Wilno 20 lipca, 20:00
Myrto Uzuni 25, Tokmac Nguen 39
NŠ Mura (Murska Sobota) 0-0 Łudogorec Razgrad 21 lipca, 20:00

AS Omónia Lefkossías 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 27 lipca, 18:00
Luka Menalo 79
BSC Young Boys Berno 3-2 ŠK Slovan Bratysława 28 lipca, 20:15
Jordan Siebatcheu 10 (k), Ulisses Garcia 24, Michel Aebischer 49 - Wilfried Kanga 60 (s), Ezekiel Henty 62
Neftçı Baku 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 28 lipca, 19:00
Giórgos Massoúras 15
FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-0 Kajrat Ałmaty 28 lipca, 20:30
Aleksandar Katai 9, 42, Loïs Diony 21, Mirko Ivanić 49, Filippo Falco 56
AC Sparta Praga 2-0 SK Rapid Wiedeń 28 lipca, 20:30
David Moberg Karlsson 16 (k), Jakub Pešek 81
FC Midtjylland 2-1 Celtic FC 28 lipca, 19:45
pd.
Awer Mabil 61, Raphael Onyedika 94 - Callum McGregor 48
Galatasaray SK 1-2 PSV Eindhoven 28 lipca, 20:00
Mbaye Diagné 84 - Noni Madueke 37, Marco van Ginkel 59
FC Flora Tallin 0-1 Legia Warszawa 27 lipca, 18:00 (3691)
Rafael Lopes 67
CFR Cluj 2-0 Lincoln Red Imps FC 28 lipca, 19:30
Mike Cestor 18, Rúnar Sigurjónsson 58
HJK 2-2 Malmö FF 27 lipca, 18:00
Miro Tenho 1, Riku Riski 78 - Anders Christiansen 10, Veljko Birmančević 76
Sheriff Tiraspol 3-1 Alaszkert Erewan 28 lipca, 19:00
Gustavo Dulanto 15, Henrique Luvannor 23, Sébastien Thill 87 (k) - Aleksandar Glišić 10
Žalgiris Wilno 1-3 Ferencvárosi TC 27 lipca, 19:00
Elhadji Pape Diaw 90 - Ryan Mmaee 44, 72, Róbert Mak 90
Łudogorec Razgrad 3-1 NŠ Mura (Murska Sobota) 28 lipca, 20:00
Piéros Sotiríou 4, Elvis Manu 82, Cauly 90 - Tomi Horvat 64

III runda eliminacyjna - 3-4 sierpnia, 10-11 sierpnia
(Losowanie - 19 lipca 2021, 12:00 - Nyon)

Malmö FF 2-1 Rangers FC 3 sierpnia, 19:00
Søren Rieks 47, Veljko Birmančević 49 - Steven Davis 90
Ferencvárosi TC 2-0 SK Slavia Praga 4 sierpnia, 20:00
Taras Kaczaraba 44 (s), Ihor Charatin 50 (k)
Spartak Moskwa 0-2 SL e Benfica 4 sierpnia, 19:00
Rafa Silva 51, Gilberto 74
KRC Genk 1-2 Szachtar Donieck 3 sierpnia, 20:00
Paul Onuachu 39 - Tetê 63 (k), Alan Patrick 81
AC Sparta Praga 0-2 AS Monaco FC 3 sierpnia, 19:00
Aurélien Tchouaméni 37, Kevin Volland 59
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 Legia Warszawa 4 sierpnia, 20:00 (4597)
Bruno Petković 59 - Ernest Muçi 82
Olympiakós SFP (Pireus) 1-1 Łudogorec Razgrad 3 sierpnia, 21:00
Aguibou Camara 87 - Kirił Despodow 50
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-1 Sheriff Tiraspol 3 sierpnia, 21:00
Loïs Diony 45 - Frank Castañeda 33
CFR Cluj 1-1 BSC Young Boys Berno 3 sierpnia, 20:00
Cristian Manea 4 - Vincent Sierro 90
PSV Eindhoven 3-0 FC Midtjylland 3 sierpnia, 20:00
Noni Madueke 19, Mario Götze 29, Cody Gakpo 32

Rangers FC 1-2 Malmö FF 10 sierpnia, 21:00
Alfredo Morelos 19 - Antonio Čolak 53, 58
SK Slavia Praga 1-0 Ferencvárosi TC 10 sierpnia, 19:00
Lukáš Masopust 36
SL e Benfica 2-0 Spartak Moskwa 10 sierpnia, 21:00
João Mário 58, Roman Jaremczuk 90
Szachtar Donieck 2-1 KRC Genk 10 sierpnia, 19:30
Lassina Traoré 27, Marcos Antônio 76 - Cyriel Dessers 90
Kijów
AS Monaco FC 3-1 AC Sparta Praga 10 sierpnia, 20:00
Gelson Martins 50, Aleksandr Gołowin 56, Sofiane Diop 81 - David Moberg Karlsson 78
Legia Warszawa 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 10 sierpnia, 21:00 (26 769)
Bartol Franjić 20
Łudogorec Razgrad 2-2 Olympiakós SFP (Pireus) 10 sierpnia, 20:00
pd. k. 4-1
Rúben Semedo 49 (s), Piéros Sotiríou 57 (k) - Yann M'Vila 31, Youssef El Arabi 68 (k)
Sheriff Tiraspol 1-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 10 sierpnia, 19:00
Danilo Arboleda 45
BSC Young Boys Berno 3-1 CFR Cluj 10 sierpnia, 20:30
Jordan Siebatcheu 23, 42, Moumi Ngamaleu 25 - Billel Omrani 4
FC Midtjylland 0-1 PSV Eindhoven 10 sierpnia, 20:00
Bruma 90

IV runda eliminacyjna - 17-18 sierpnia, 24-25 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2021, 12:00 - Nyon)

FC Salzburg 2-1 Brøndbyernes IF 17 sierpnia, 21:00
Karim Adeyemi 56, Brenden Aaronson 90 - Mikael Uhre 4
BSC Young Boys Berno 3-2 Ferencvárosi TC 18 sierpnia, 21:00
Meschack Elia 16, Vincent Sierro 40, Ulisses Garcia 65 - Franck Boli 14, 82
Sheriff Tiraspol 3-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 17 sierpnia, 21:00
Adama Traoré 45, 80, Dimítris Kolovós 54
AS Monaco FC 0-1 Szachtar Donieck 17 sierpnia, 21:00
Pedrinho 19
SL e Benfica 2-1 PSV Eindhoven 18 sierpnia, 21:00
Rafa Silva 10, Julian Weigl 42 - Cody Gakpo 51
Malmö FF 2-0 Łudogorec Razgrad 18 sierpnia, 21:00
Veljko Birmančević 26, Jo Inge Berget 61

Brøndbyernes IF 1-2 FC Salzburg 25 sierpnia, 21:00
Andreas Maxsø 62 - Benjamin Šeško 4, Brenden Aaronson 10
Ferencvárosi TC 2-3 BSC Young Boys Berno 24 sierpnia, 21:00
Henry Wingo 18, Ryan Mmaee 27 - Cédric Zesiger 4, Christian Fassnacht 56, Felix Mambimbi 90
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-0 Sheriff Tiraspol 25 sierpnia, 21:00
Szachtar Donieck 2-2 AS Monaco FC 25 sierpnia, 21:00
pd.
Marlos 74, Ruben Aguilar 114 (s) - Wissam Ben Yedder 18, 39
Charków
PSV Eindhoven 0-0 SL e Benfica 24 sierpnia, 21:00
Łudogorec Razgrad 2-1 Malmö FF 24 sierpnia, 21:00
Anton Nedjałkow 10, Piéros Sotiríou 60 (k) - Veljko Birmančević 42

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

Manchester City FC 6-3 RB Leipzig 15 września, 21:00 (38 062)
Nathan Aké 16, Nordi Mukiele 28 (s), Riyad Mahrez 45 (k), Jack Grealish 56, João Cancelo 75, Gabriel Jesus 85 - Christopher Nkunku 42, 51, 73
Club Brugge KV 1-1 Paris Saint-Germain FC 15 września, 21:00 (27 546)
Hans Vanaken 27 - Ander Herrera 15

Kolejka 2 - 28-29 września

Paris Saint-Germain FC 2-0 Manchester City FC 28 września, 21:00 (37 350)
Idrissa Guèye 8, Leo Messi 74
RB Leipzig 1-2 Club Brugge KV 28 września, 21:00 (23 500)
Christopher Nkunku 5 - Hans Vanaken 22, Mats Rits 41

Kolejka 3 - 19-20 października

Club Brugge KV - Manchester City FC 19 października, 18:45
Paris Saint-Germain FC - RB Leipzig 19 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Manchester City FC - Club Brugge KV 3 listopada, 21:00
RB Leipzig - Paris Saint-Germain FC 3 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Manchester City FC - Paris Saint-Germain FC 24 listopada, 21:00
Club Brugge KV - RB Leipzig 24 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Paris Saint-Germain FC - Club Brugge KV 7 grudnia, 18:45
RB Leipzig - Manchester City FC 7 grudnia, 18:45

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 2 4 1 1 0 3-1 1 0 0 2-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
2.  Club Brugge KV 2 4 1 1 0 3-2 0 1 0 1-1 1 0 0 2-1 1 1 0 1 0 1-1
3.  Manchester City FC 2 3 1 0 1 6-5 1 0 0 6-3 0 0 1 0-2
4.  RB Leipzig 2 0 0 0 2 4-8 0 0 1 1-2 0 0 1 3-6

Grupa B
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

Club Atlético de Madrid 0-0 FC Porto 15 września, 21:00 (40 098)
Liverpool FC 3-2 AC Milan 15 września, 21:00 (51 445)
Fikayo Tomori 9 (s), Mohamed Salah 49, Jordan Henderson 69 - Ante Rebić 42, Brahim Díaz 44

Kolejka 2 - 28-29 września

AC Milan 1-2 Club Atlético de Madrid 28 września, 21:00 (35 374)
Rafael Leão 20 - Antoine Griezmann 84, Luis Suárez 90 (k)
FC Porto 1-5 Liverpool FC 28 września, 21:00 (23 520)
Mehdi Taremi 75 - Mohamed Salah 18, 60, Sadio Mané 45, Roberto Firmino 77, 81

Kolejka 3 - 19-20 października

Club Atlético de Madrid - Liverpool FC 19 października, 21:00
FC Porto - AC Milan 19 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

AC Milan - FC Porto 3 listopada, 18:45
Liverpool FC - Club Atlético de Madrid 3 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Club Atlético de Madrid - AC Milan 24 listopada, 21:00
Liverpool FC - FC Porto 24 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Porto - Club Atlético de Madrid 7 grudnia, 21:00
AC Milan - Liverpool FC 7 grudnia, 21:00

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 2 6 2 0 0 8-3 1 0 0 3-2 1 0 0 5-1
2.  Club Atlético de Madrid 2 4 1 1 0 2-1 0 1 0 0-0 1 0 0 2-1
3.  FC Porto 2 1 0 1 1 1-5 0 0 1 1-5 0 1 0 0-0
4.  AC Milan 2 0 0 0 2 3-5 0 0 1 1-2 0 0 1 2-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

Beşiktaş JK 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 15 września, 18:45 (22 445)
Francisco Montero 90 - Jude Bellingham 20, Erling Håland 45
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-5 AFC Ajax 15 września, 21:00 (20 382)
Paulinho 33 - Sébastien Haller 2, 9, 51, 63, Steven Berghuis 39

Kolejka 2 - 28-29 września

AFC Ajax 2-0 Beşiktaş JK 28 września, 18:45 (52 628)
Steven Berghuis 17, Sébastien Haller 43
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 28 września, 21:00 (25 000)
Donyell Malen 37

Kolejka 3 - 19-20 października

Beşiktaş JK - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 19 października, 18:45
AFC Ajax - BV Borussia 1909 (Dortmund) 19 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Beşiktaş JK 3 listopada, 21:00
BV Borussia 1909 (Dortmund) - AFC Ajax 3 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Beşiktaş JK - AFC Ajax 24 listopada, 18:45
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - BV Borussia 1909 (Dortmund) 24 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

BV Borussia 1909 (Dortmund) - Beşiktaş JK 7 grudnia, 21:00
AFC Ajax - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7 grudnia, 21:00

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AFC Ajax 2 6 2 0 0 7-1 1 0 0 2-0 1 0 0 5-1
2.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 6 2 0 0 3-1 1 0 0 1-0 1 0 0 2-1
3.  Beşiktaş JK 2 0 0 0 2 1-4 0 0 1 1-2 0 0 1 0-2
4.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 0 0 0 2 1-6 0 0 1 1-5 0 0 1 0-1

Grupa D
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

Sheriff Tiraspol 2-0 Szachtar Donieck 15 września, 18:45 (5205)
Adama Traoré 16, Momo Yansané 62
FC Internazionale Milano 0-1 Real Madrid CF 15 września, 21:00 (37 082)
Rodrygo 89

Kolejka 2 - 28-29 września

Szachtar Donieck 0-0 FC Internazionale Milano 28 września, 18:45 (26 170)
Kijów
Real Madrid CF 1-2 Sheriff Tiraspol 28 września, 21:00 (24 522)
Karim Benzema 65 (k) - Jasur Yaxshiboyev 25, Sébastien Thill 90

Kolejka 3 - 19-20 października

Szachtar Donieck - Real Madrid CF 19 października, 21:00
Kijów
FC Internazionale Milano - Sheriff Tiraspol 19 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Real Madrid CF - Szachtar Donieck 3 listopada, 18:45
Sheriff Tiraspol - FC Internazionale Milano 3 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

FC Internazionale Milano - Szachtar Donieck 24 listopada, 18:45
Sheriff Tiraspol - Real Madrid CF 24 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Real Madrid CF - FC Internazionale Milano 7 grudnia, 21:00
Szachtar Donieck - Sheriff Tiraspol 7 grudnia, 21:00
Kijów

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sheriff Tiraspol 2 6 2 0 0 4-1 1 0 0 2-0 1 0 0 2-1
2.  Real Madrid CF 2 3 1 0 1 2-2 0 0 1 1-2 1 0 0 1-0
3.  FC Internazionale Milano 2 1 0 1 1 0-1 0 0 1 0-1 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
4.  Szachtar Donieck 2 1 0 1 1 0-2 0 1 0 0-0 0 0 1 0-2 1 1 0 1 0 0-0

Grupa E
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

FC Barcelona 0-3 FC Bayern München 14 września, 21:00 (39 737)
Thomas Müller 34, Robert Lewandowski 56, 85
Dynamo Kijów 0-0 SL e Benfica 14 września, 21:00 (21 657)

Kolejka 2 - 28-29 września

FC Bayern München - Dynamo Kijów 29 września, 21:00
SL e Benfica - FC Barcelona 29 września, 21:00

Kolejka 3 - 19-20 października

FC Barcelona - Dynamo Kijów 20 października, 18:45
SL e Benfica - FC Bayern München 20 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Dynamo Kijów - FC Barcelona 2 listopada, 21:00
FC Bayern München - SL e Benfica 2 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Dynamo Kijów - FC Bayern München 23 listopada, 18:45
FC Barcelona - SL e Benfica 23 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

SL e Benfica - Dynamo Kijów 8 grudnia, 21:00
FC Bayern München - FC Barcelona 8 grudnia, 21:00

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 1 3 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0 1 0 0 3-0
2.  SL e Benfica 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
 Dynamo Kijów 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
4.  FC Barcelona 1 0 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0

Grupa F
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

BSC Young Boys Berno 2-1 Manchester United FC 14 września, 18:45 (31 120)
Moumi Ngamaleu 66, Jordan Siebatcheu 90 - Cristiano Ronaldo 13
Villarreal CF 2-2 Atalanta BC 14 września, 21:00 (12 916)
Manu Trigueros 39, Arnaut Groeneveld 73 - Remo Freuler 6, Robin Gosens 83

Kolejka 2 - 28-29 września

Atalanta BC - BSC Young Boys Berno 29 września, 18:45
Manchester United FC - Villarreal CF 29 września, 21:00

Kolejka 3 - 19-20 października

BSC Young Boys Berno - Villarreal CF 20 października, 21:00
Manchester United FC - Atalanta BC 20 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Villarreal CF - BSC Young Boys Berno 2 listopada, 21:00
Atalanta BC - Manchester United FC 2 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Villarreal CF - Manchester United FC 23 listopada, 18:45
BSC Young Boys Berno - Atalanta BC 23 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Manchester United FC - BSC Young Boys Berno 8 grudnia, 21:00
Atalanta BC - Villarreal CF 8 grudnia, 21:00

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BSC Young Boys Berno 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0
2.  Villarreal CF 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
 Atalanta BC 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
4.  Manchester United FC 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2

Grupa G
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

Sevilla FC 1-1 FC Salzburg 14 września, 18:45 (18 373)
Ivan Rakitić 42 (k) - Luka Sučić 21 (k)
LOSC Lille 0-0 VfL Wolfsburg 14 września, 21:00 (34 314)

Kolejka 2 - 28-29 września

FC Salzburg - LOSC Lille 29 września, 21:00
VfL Wolfsburg - Sevilla FC 29 września, 21:00

Kolejka 3 - 19-20 października

FC Salzburg - VfL Wolfsburg 20 października, 18:45
LOSC Lille - Sevilla FC 20 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

VfL Wolfsburg - FC Salzburg 2 listopada, 18:45
Sevilla FC - LOSC Lille 2 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Sevilla FC - VfL Wolfsburg 23 listopada, 21:00
LOSC Lille - FC Salzburg 23 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

FC Salzburg - Sevilla FC 8 grudnia, 21:00
VfL Wolfsburg - LOSC Lille 8 grudnia, 21:00

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sevilla FC 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
 FC Salzburg 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
3.  VfL Wolfsburg 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
 LOSC Lille 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0

Grupa H
 
Kolejka 1 - 14-15 września
(Losowanie - 26 sierpnia 2021, 18:00 - Stambuł)

Chelsea FC 1-0 Zienit Sankt Petersburg 14 września, 21:00 (39 252)
Romelu Lukaku 69
Malmö FF 0-3 Juventus FC 14 września, 21:00 (5832)
Aléx Sandro 23, Paulo Dybala 45 (k), Álvaro Morata 45

Kolejka 2 - 28-29 września

Zienit Sankt Petersburg - Malmö FF 29 września, 18:45
Juventus FC - Chelsea FC 29 września, 21:00

Kolejka 3 - 19-20 października

Chelsea FC - Malmö FF 20 października, 21:00
Zienit Sankt Petersburg - Juventus FC 20 października, 21:00

Kolejka 4 - 2-3 listopada

Malmö FF - Chelsea FC 2 listopada, 18:45
Juventus FC - Zienit Sankt Petersburg 2 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 23-24 listopada

Malmö FF - Zienit Sankt Petersburg 23 listopada, 21:00
Chelsea FC - Juventus FC 23 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 7-8 grudnia

Juventus FC - Malmö FF 8 grudnia, 18:45
Zienit Sankt Petersburg - Chelsea FC 8 grudnia, 18:45

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 1 3 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0 1 0 0 3-0
2.  Chelsea FC 1 3 1 0 0 1-0 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0
3.  Zienit Sankt Petersburg 1 0 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0 0 0 1 0-1
4.  Malmö FF 1 0 0 0 1 0-3 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0

1/8 finału - 15-23 lutego, 8-16 marca
(Losowanie - 13 grudnia 2021, 12:00 - Nyon)

1/4 finału - 5-6 kwietnia, 12-13 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2022, 12:00 - Nyon)

1/2 finału - 26-27 kwietnia, 3-4 maja
(Losowanie - 18 marca 2022, 12:00 - Nyon)

Finał - 28 maja
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas