eWinner II liga: Pogoń Grodzisk Maz. 1-3 Stal Rz.

7 sierpnia 2021, 17:00 - Grodzisk Mazowiecki (Miejski Stadion Sportowy)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Stal Rzeszów
Jean Franco Sarmiento 44 - Krzysztof Danielewicz 79, Patryk Małecki 84, Bartosz Snopczyński 87

Pogoń: 1. Artur Haluch - 75. Aleksander Theus, 8. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 20. Piotr Maślanka - 7. Wojciech Kalinowski (59, 10. Damian Jaroń), 17. Kacper Gzieło (46, 18. Piotr Owczarek), 6. Jakub Kołaczek (90, 11. Michał Sacharuk), 14. Michał Wrzesiński (76, 16. Bartłomiej Urbański), 32. Jakub Czajkowski (90, 29. Daniel Łukaszczyk) - 9. Jean Franco Sarmiento.

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 15. Dominik Marczuk, 26. Łukasz Góra, 91. Paweł Oleksy, 37. Piotr Głowacki - 7. Krzysztof Danielewicz, 10. Bartłomiej Poczobut, 68. Bartosz Wolski (69, 17. Dawid Olejarka) - 69. Damian Michalik (82, 3. Mariusz Sławek), 19. Patryk Małecki (89, 22. Jakub Szczypek), 9. Rafał Maciejewski (69, 18. Bartosz Snopczyński).

żółte kartki: Wrzesiński, Czajkowski, Owczarek.
czerwona kartka: Jean Franco Sarmiento (90. minuta, Pogoń, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
widzów: 691.

darth - 7 sierpnia 2021, 19:04:30 - *.petrus.pl
to za tydzień mecz na szczycie!

F - 7 sierpnia 2021, 19:07:58 - *.play-internet.pl
Małecki prawdziwy walczak! Czapki z głów dla tego Pana Piłkarza!

Wit - 7 sierpnia 2021, 19:08:00 - *.centertel.pl
Uff! Najważniejsze trzy punkty, ale się zastanawiam co się stało? Pogoń taka dobra, czy Stal w tym meczu poniżej możliwości?

Wit - 7 sierpnia 2021, 19:09:34 - *.centertel.pl
Uff! Najważniejsze trzy punkty, ale się zastanawiam co się stało? Pogoń taka dobra, czy Stal dzisiaj poniżej możliwości?

Jary - 7 sierpnia 2021, 19:19:50 - *.147.99.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do darth-jaki mecz na szczycie. Normale drugoligowe kopanie będzie.

Raf - 7 sierpnia 2021, 19:21:44 - *.centertel.pl
Nic się nie stało, będzie dobrze. Cały Górny Śląsk na zawsze z Pogonią.

Zwyczajny - 7 sierpnia 2021, 20:37:55 - *.static.ip.netia.com.pl
Nareszcie miałem okazję być na meczu. Pełne trybuny, doping z obu stron (choć niestety ze strony Stali wulgarny przy małych dzieciach w sektorze obok).
Stal do 75 min nie mogła się rozkręcić. Wejście Sławka odmieniło sporo. Transfery J. Fojuta- strzelają na zawołanie- gratuluję! Oby tak dalej. Pogoń ma mądrze ustawioną druzyne z Kolumbijczykiem w ataku- ktory w tej lidze jeszcze namiesza (na razie napięcia nie wytrzymał). Grali mądrze cały mecz- potem za bardzo już pasywnie i to się zemściło. W Stali fatalnie zaprezentowali się: Oleksy zagubiony i niepewny,(czy on zastąpi Kostkowskiego?) , Wolski -starta za startą i Maciejewski (spalone non stop i on żle się czuje w systemie z 3 ofensywnych graczy, mało aktywny, słabo współpracuje z Małeckim, w defensywie nic, słaby biegowo i kondycyjnie) Najlepszy: Góra. Wyrastał wszędzie-nawet w drugiej lini. Przejmował sporo piłek. Czyta grę super. Michalik tez ok- ale za mało precyzyjnie grał do 70 min- potem lepiej. Głowacki- super, ciąg drużyny i spora stabilizacja środka od Danielewicza. Kaczorowski miał ze trzy główki poza 16 metrem i słabo rozumie się z linia obrony. Przy mocniejszej presji Pogoni- stare grzechy w defensywie Stali są widoczne- dziwny paraliż i ospałość, pod którymi kryje się jakby lekka panika. Kondycja- 3 mecze w tym tygodniu już czuli: Małecki, Michalik i też Góra- ale trzeba przyznać mocno pracowali. Ostapowicz tę 3 bramkę strzelał na kilka rat z kołeczkiem jeszcze- raz trafił w bramkarza z kilku metrów a potem-dzieki obronie udało się mu poprawić- ale Stal ze 3 razy w meczu strzelała prosto w bramkarza w takich sytuacjach. Jest nad czym pracować.

Andy - 7 sierpnia 2021, 20:41:20 - *.dynamic.chello.pl
Brawo STAL za walkę do końca i zwycięstwo
Mecz z beniaminkiem na jego terenie to zawsze niewiadoma. Ważne, że Stal ma 3 punkty i gramy dalej.

@@@ - 7 sierpnia 2021, 21:02:32 - *.ostnet.pl
Andreja Prokić po meczu pucharowym Stal Rzeszów – Bytovia Bytów przeszedł szczegółowe badania w szpitalu Pro Familia, który jest naszym partnerem medycznym. Lekarz ortopeda zalecił 5 dni przerwy od treningów piłkarskich. Zawodnik przechodzi fizjoterapię pod kontrolą klubowego fizjoterapeuty.

Andy - 7 sierpnia 2021, 21:09:45 - *.dynamic.chello.pl
do @@@ - dzięki za info o Prokiciu. To powyżej jest fałszywe.

zks - 7 sierpnia 2021, 21:44:51 - *.dynamic.mm.pl
Który następny frajerski zespół do golenia!!!!! W tej lidze żaden frajerski klub nam nie podskoczy!!!!!!!!!!!!!!!!

RTS - 7 sierpnia 2021, 21:49:41 - *.147.99.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i git. Jechać Stal.

Zaru - 7 sierpnia 2021, 21:53:40 - *.204.48.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogon w ciagu osmiu minut utrata trzech bramek obrona sie zdrzemnela koncowka rozpacz Pogoni Stal otrzymala prezent

JETHRO - 7 sierpnia 2021, 22:00:05 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Stal Rzeszów - Łódź pamięta !!!

Aa - 7 sierpnia 2021, 22:32:58 - *.centertel.pl
No to Pogoń przekonała się, czym jest II liga. Jeden sezon i spadek.

Staluch - 7 sierpnia 2021, 23:13:21 - *.play-internet.pl
Jak Stal z tą grą jest jednym z faworytów tej ligi to ktoś się powinien dobrze nad sobą zastanowić. Gdyby nie to ,że Pogoń się chyba podnieciła i przez 10 min zapomniała jak się gra w piłkę to Stal nie istniała. W pierwszej połowie gnieceni non stop i pykani jak na orliku. Stal do roboty bo taki Motor Lublin nas rozjedzie ,a Pogoń będzie niespodzianką ligi. Raczej Najmocniejszy z beniaminków. Młody poukładany taktycznie zespół ze sporymi umiejętnościami indywidualnymi. Świetny Kolumbijczyk w napadzie ,który długo nie pogra w 2 lidze.

Mayo67 - 8 sierpnia 2021, 0:26:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Stali słaby jest tylko Zwyczajny. Brawo drużyna.

olo - 8 sierpnia 2021, 8:23:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Opis meczu to tu chyba jakiś klejman dawał. Stal przez większość meczu 70% posiadanie piłki i nic z tego nie wynikało. Pogoń nastawiła się na sporadyczne ataki, których zresztą można było policzyć na palcach jednej ręki. Rzeszowianie dochodzili do pola karnego i nie wiedzieli co mają z piłką zrobić. Najsłabszy na boisku Maciejewski, łapany na spalone, ruszał się jakby z 10 kg więcej ważył po okresie przygotowawczym. MVP Małecki który ciągnął grę. Gdyby Pogoń się nie rozluźniła w końcówce to mogli by to dowieźć. W obronie grali solidnie.

Widzewiak - 8 sierpnia 2021, 9:34:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wspaniałe Nie zapeszam,ale kandydat do awansu się gratuluję.Pozdr z lepszej części Łodzi tej czerwonej

Daniel34 - 8 sierpnia 2021, 10:16:10 - *.dynamic.mm.pl
Widzę że pokorny Patryczek się odnalazł tym razem przystanek Rzeszów, zaczynamy przyjmować zakłady co odwinie... 😳

L &W - 8 sierpnia 2021, 17:12:19 - *.man.poznan.pl
to co weszło małemu (Wisła Kraków 2:0 Korona, 2016/17) to i wchodzi obecnie - zalecam tylko wzmocnić jego wieczystą ochronę przed patotrenerami itp. pseudo pozerami o rozpiętości swego ja co najmniej tak wielkiej jak okręgowa reprezentacja sobie państwa - aktualnie V poziom

L &W - 8 sierpnia 2021, 17:19:07 - *.man.poznan.pl