Wigry: 30. Hieronim Zoch - 77. Bartosz Prętnik (78, 23. Mikołaj Randak), 5. Michał Ozga, 2. Tomasz Lewandowski, 93. Łukasz Bogusławski (78, 19. Rafał Grzelak), 25. Elso Brito - 90. Denis Gojko, 8. Bartłomiej Babiarz (65, 4. Piotr Pierzchała), 11. Patryk Mularczyk, 22. Mateusz Sowiński (65, 17. Kacper Zaborski) - 28. Kamil Adamek (77, 14. Kōsei Iwao).

Olimpia: 27. Andrzej Witan - 7. João Guilherme, 25. Adrian Piekarski, 13. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger, 23. Miłosz Kałahur - 22. Klaudiusz Krasa, 17. Jan Sienkiewicz, 8. Hubert Krawczun (58, 94. Szymon Stanisławski) - 20. Jakub Branecki (46, 21. Sebastian Milanowski), 11. Piotr Kurbiel (81, 18. Marcel Zając).

żółte kartki: Lewandowski, Pierzchała - Sienkiewicz, Stanisławski.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

Krak_ok - 13 sierpnia 2021, 21:42:48 - *.play-internet.pl

kupa - 13 sierpnia 2021, 21:42:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry póki co męczą bułę niemiłosiernie, ale myślę, że się ogarną i powalczą o awans w tym sezonie.

Ernest - 13 sierpnia 2021, 21:42:59 - *.48.63.16
Dobrze że wygrywamy przynajmniej z wichurkami typu elblag.SKS!!!

Zes - 13 sierpnia 2021, 21:45:13 - *.hsd1.il.comcast.net
Nie rozumiem pomysłu na grę Wigier, tam nie ma żadnej taktyki . Zabrać piłkę przeciwnikowi i kopa do przodu. A czy pan trener dzieciak myślał o wystawieniu Adamka z przodu jako typowa 9 ? To doświadczony piłkarz i może być zdziałał …

Pirat - 13 sierpnia 2021, 21:49:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cienkie te Wigry z tą grą szybko pożegnają trenera wichurki z Suwałk raczej środek tabeli

Elblag - 13 sierpnia 2021, 21:49:27 - *.bb.online.no
Jak taką gra, jak Węgry mozna wygrać mecz ? Zero roznych, sytuacji. Gra jak na podwórko... Dzis mieli szczescie (i Lewandowskiego w obronie) i tak wynik... Czekamy na mecz u nas. To juz tak łatwo nie bedzie. Wynik co najmniej 3:0. Do boju Olimpio !!

Barnaba - 13 sierpnia 2021, 21:59:57 - *.146.98.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewy utarł nosa swoim byłym kolegom. Czyscić mu buty za ten mecz. Oby było ich więcej. Wigry ogólnie cienko. Gdzie ta drużyna z zeszłego sezonu?

kibic - 13 sierpnia 2021, 22:03:50 - *.dynamic.chello.pl
Opimpia też słaba, ale najlepszy ten od gola Krasa.

MAX - 13 sierpnia 2021, 22:08:52 - *.146.252.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super, Wigierki, brawo Lewy, brawo drużyna. Z meczu na mecz się rozkręcamy i punktujemy. Wigierki do przodu

drak - 13 sierpnia 2021, 22:09:16 - *.centertel.pl
Szczęśliwe ale zwycięstwo!!! Dzięki za walkę ale jakości w naszej drużynie na razie bardzo mało. Lewandowski, Adamek, Zoch to za mał. Na plus debiut samuraja. Widać że chce grać, nie boi się będą z niego ludzie. Panie trenerze pracujemy dalej i do przodu.

Mały - 13 sierpnia 2021, 22:20:32 - *.24.61.157.ipv4.supernova.orange.pl
Brak prawego wahadła, Olimpia zwłaszcza w pierwszej połowie robiła co chciała na tej stronie. Brak w pomocy zawodnika który przejmie piłkę, przytrzyma. Gdyby Olimpia nie doznała jakiegoś paraliżu skuteczność wygrałaby ten mecz w cuglach. Fajnie rokuje Japończyk, w przeciwieństwie do młodocianego zaciągu krajowego. Widać że szuka gry i nie boi się grać.

WiFi - 13 sierpnia 2021, 22:37:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpii brakuje żadła z przodu.Od lat nie mamy napastnika egzekutora, lisa pola karnego.Moze Patryk Winsztal to zmieni.Wynik 0 do 0 byłby sprawiedliwy.Ale strata piłki przez Czarnego i po ptokach.

Terminator - 13 sierpnia 2021, 22:48:53 - *.204.80.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ja tam Pozdrawiam Bogusia!
Olimpia - Wigry 2 : 2 a ile radości żeśmy się spotkali i pogadali.Pozdrawiam😁

Leo - 13 sierpnia 2021, 23:33:13 - *.centertel.pl
Witam uczestników meczu. Proszę o info, jak pokazał się (o ile miał możliwość) nasz zawodnik z Rzepina Iwo Japończyk?

-> Leo - 13 sierpnia 2021, 23:40:49 - *.dynamic.mm.pl
Bardzo dobra zmiana, kilka razy utrzymał piłkę, zgrał głową i odegraniem 'na ścianę' wyprowadził najlepszą kontrę Wigier w 2 połowie (ostatnia minuta). Mogliby stworzyć bardzo dobry duet z Adamkiem jakby trener zdecydował się zmienić nieco ustawienie...

Zorroo - 13 sierpnia 2021, 23:58:49 - *.25.125.166.ipv4.supernova.orange.pl
Olimpia caly mecz prowadzila gre!!!chlopaki sie zgraja i namieszaja w tej lidze!!!heeeej ZKS

BI - 14 sierpnia 2021, 2:06:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Andrzej Witan - bohater Wigier z meczu GKS - Bytovia

Mika - 14 sierpnia 2021, 9:54:06 - *.12.238.89.static.smgr.pl
Nie wiem ale czy w Suwałkach zdają sobie sprawę że z taką grą to są pewnym kandydatem do spadku? Nie tylko Wigry przemeblowały skład w dużym stopniu ale i wiele innych drużyn ( np. Elbląg) ale gra innych wygląda dużo lepiej. Oby to było chwilowe ale trwa to już trzeci mecz. Dramat. Zmiana gry potrzebna jest natychmiast. Okienko jeszcze otwarte. Czy obecni zawodnicy ofensywni gwarantują poprawę?

Mały - 14 sierpnia 2021, 10:26:15 - *.24.59.71.ipv4.supernova.orange.pl
Mika, w Wigrach doskonale zdają sobie sprawę ze słabości obecnego składu, trwają rozmowy z dwoma-trzema piłkarzami którzy mieliby wzmocnić kluczowe pozycje. Problemem jest ograniczony budżet płacowy, trudno powiedzieć czy tych potrzebnych wzmocnień się doczekamy.