eWinner II liga: Motor 3-0 Hutnik

18 sierpnia 2021, 17:15 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 3-0 Hutnik Kraków
Michał Fidziukiewicz 47, Piotr Ceglarz 53, Wojciech Błyszko 61

Motor: 87. Seweryn Kiełpin - 27. Piotr Kusiński (85, 76. Cezary Polak), 4. Wojciech Błyszko, 91. Ariel Wawszczyk, 3. Kamil Rozmus - 33. Vitinho (69, 17. Filip Wójcik), 6. Tomasz Swędrowski, 80. Sebastian Rak (46, 20. Damian Sędzikowski), 77. Piotr Ceglarz, 45. Adam Ryczkowski (86, 14. Maksymilian Cichocki) - 8. Michał Fidziukiewicz (73, 7. Maciej Firlej).

Hutnik: 1. Bartłomiej Frasik - 3. Tomasz Wojcinowicz, 23. Piotr Stawarczyk, 4. Łukasz Kędziora (73, 45. Daniel Hoyo-Kowalski) - 15. Bartosz Tetych (66, 17. Michał Stasz), 5. Miłosz Drąg (66, 20. Mateusz Gajda), 2. Tomasz Jaklik (66, 11. Dominik Zawadzki), 7. Krzysztof Świątek, 10. Abdallah Hafez, 13. Piotr Zmorzyński - 28. Michał Kitliński (73, 8. Kamil Sobala).

żółte kartki: Wawszczyk, Błyszko, Wójcik - Drąg, Świątek, Kitliński, Stasz, Gajda.

kibic_lbn - 18 sierpnia 2021, 19:10:54 - *.219.15.225
1połowa wykonaniu Motoru tragedia a ten pan Rak powinien kopać w rezerwach,Sędzikowski super zmianai gra naszych duzo lepsza.

jaku_bas - 18 sierpnia 2021, 19:16:08 - *.adsl.inetia.pl
Frekwencja 1-ligowa hehe

Tk - 18 sierpnia 2021, 19:20:23 - *.centertel.pl
@avia u ciebie ze 200 osób chodzi. Możesz zazdrościć stadionu i perspektyw. Płacz dalej ze swojej gminy

Fhj - 18 sierpnia 2021, 19:21:21 - *.204.83.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ile ty łbie chcesz w wakacyjna środę w 3 lidze, jeszcze z takim rywalem

aaa - 18 sierpnia 2021, 19:25:47 - *.nette.pl
dajcie spokój to tylko internet i internetowi napinacze. Boli ich Motor to ujadają w internecie. Dajmy im się chociaż tutaj wyżyć.

@Fhj - 18 sierpnia 2021, 19:27:00 - *.netusinternet.pl
"takim rywalem"? "Takiemu rywalowi" komentujecie każdy mecz jakby był co najmniej Realem Madryt.
Fajny ten motor, taki zakompleksiony...

kibic_lbn - 18 sierpnia 2021, 19:27:06 - *.219.15.225
Wyniki nakręcają frekwencje bedą wyniki to rekord pobijemy .

LOT707 - 18 sierpnia 2021, 19:33:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
RESOR ... Gdybyś się pojawił, to tylko przypomnę że mecz był w Lublinie a nie Lubinie....😂😂😂

Pajac - 18 sierpnia 2021, 19:33:15 - *.play-internet.pl
I połowa w wykonaniu Motoru dramat po przerwie klasa brawo RKS

Pajac - 18 sierpnia 2021, 19:33:18 - *.play-internet.pl

Fhj - 18 sierpnia 2021, 19:34:00 - *.204.83.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie kibicuje Motorowi, żal czytać takie smieci, jak ten twój post czy wczesniejsze

Rudy knur - 18 sierpnia 2021, 19:40:55 - *.centertel.pl
30.10.2021 - Mecz o fotel lidera 2 ligi: Motor Lublin - Stal Rzeszów! Widzów: 1000

1929 - 18 sierpnia 2021, 19:43:25 - *.dynamic.chello.pl
dobra liczba środa i ost porżka

eloo - 18 sierpnia 2021, 19:43:29 - *.31.176.171.ipv4.supernova.orange.pl
3 pkt. zostają w Mieście Korony Królestwa Polskiego. Kraków ma dokładnie ten sam tytuł, jak każdy wie. Hutnik lepszy do przerwy meczu. Niestety (dla Hutników) skuteczność = 0 Po zmianie stron, kto oglądał, ten widział. AVE Motor! Pozdro dla normalnych kibiców. Ptaszek w kaku SSW!

Rudy knur - 18 sierpnia 2021, 19:44:31 - *.centertel.pl
@Rudy knur: *10000

aaa - 18 sierpnia 2021, 19:44:41 - *.nette.pl
frekwencja na tą ligę jest ,,co najmniej,, przyzwoita. Fhj... to jest norma w komentarzach o Naszym klubie. Na szczęście to tylko internet.

... - 18 sierpnia 2021, 19:46:01 - *.147.0.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A tak się w Nowej Hucie pompowali po udanej wiośnie, nawet na walkę o I ligę, tymczasem - niewypał i falstart totalny.

eloo - 18 sierpnia 2021, 19:47:20 - *.31.176.171.ipv4.supernova.orange.pl
@Rudy knur jak przyjdziesz to będzie 1001! Zaproś znajomych, będzie więcej!

Stal 30 - 18 sierpnia 2021, 19:47:25 - *.204.65.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Szydełko!

kibic - 18 sierpnia 2021, 19:47:36 - *.dynamic.mm.pl
Można jeszcze zrobić reasumpcję wyniku przy zielonym stoliku.

el Chioco - 18 sierpnia 2021, 19:53:01 - *.centertel.pl
@kibic
Można. Niech zacznie Hutnik płakać po gazetach to może się uda.

Gumior - 18 sierpnia 2021, 19:54:37 - *.24.32.141.ipv4.supernova.orange.pl
Co sie motory cieszyta za cztery lata wygra Koźmiński i wtedy wasze dni będo policzone. 3 liga to dla nich maks.

Gumior - 18 sierpnia 2021, 19:54:43 - *.24.32.141.ipv4.supernova.orange.pl

aaa - 18 sierpnia 2021, 20:06:01 - *.nette.pl
kibic. 6 lat temu nie wiedziałeś, że istnieje reasumpcja? nic dziwnego. Hutnik - szcunek

bazyli - 18 sierpnia 2021, 20:09:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwsza połowa Motoru do zapomnienia. Druga połowa była kapitalna. Motorowcy walczyli i zaczął wreszcie lepiej grać Sędzikowski. Szkoda, że nie było Dudzińskiego, ale mimo to daliśmy radę zawsze groźnemu Hutnikowi.

aaa - 18 sierpnia 2021, 20:09:48 - *.nette.pl
kibic. Reasumpcja 6 lat temu ci nie przeszkadzała! Pewnie nie znałeś tego słowa. Nic dziwnego

Yuri - 18 sierpnia 2021, 20:09:48 - *.centertel.pl
1 połowa to istny dramat w wykonaniu Motoru ! Powinno pokazywać w szkole jak nie powinno grać się w piłkę a drugą połowę pokazywać jak powinno się grać !

Papież - 18 sierpnia 2021, 20:24:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Do wszystkich napinaczy z Krakowa - prawdziwi Wasi kibice byli na meczu i dopingowali do końca swoją drużynę a nie napinają się na necie. Szacun

Hetman - 18 sierpnia 2021, 20:32:45 - *.centertel.pl
Czy Motor jest już wielki czy jeszcze nie?

bolo - 18 sierpnia 2021, 20:43:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tą grą Motor dalej II liga, gdyby nie Fidziu byli by w kiblu

bolo - 18 sierpnia 2021, 20:56:48 - *.dynamic.chello.pl
bolo pier..lisz. Motor zagrał jako zespół lepiej w 2 połowie. Widocznie na piłkarzy działają rozmowy w szatni w przerwie mczu

w kanał - 18 sierpnia 2021, 21:03:32 - *.creanova.org
Motor będzie wielki jak przynajmniej zdobedzie choć jedno mistrzostwo. A tak jest zwykłym motorkiem skuterem. Na razie jakis koleś z kasą sie bawi z piłeczkę, razem z ekipą z Warszawy. Jak mu sie znudzi wyląduja znowu w 4 lidze.

Artur,,, - 18 sierpnia 2021, 21:14:56 - *.comnet.bg
Ja nie napinam. Brawo Motorek. Motor z Lublina to Śląska Wrocław RODZINA. Pozdrawiam

kibic_lbn - 18 sierpnia 2021, 21:36:08 - *.219.15.225
1 Połowa to dramat i ten Rak masakra on nie wie co sie na boisku dzieje .Sędzikowski na szczescie dał bardzo dobrą zmiane może trener to zauważy.

Opal - 18 sierpnia 2021, 22:22:36 - *.dynamic.mm.pl
Sędziowski dzisiaj robił zamieszanie walczył odbierał podawał bardzo dobry mecz!pytanie tylko czy na podmeczonego rywala?ja bym dał mu szanse w I składzie bo chłopak mocno na to pracuje.dziś tylko II połowa to koncert motoru I szybko trzeba zapomnieć..Sagan obudź chłopaków niech grają pełne 90min bo inaczej będziemy tracić pkt w meczach gdzie mamy wygrać!trzymam kciuki następny mecz na pełnej kur..tu się Walczy!

Klik - 18 sierpnia 2021, 22:24:39 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie i tak nie awansują... Teraz wielkie chwalenie bo z jakimś tam Hutnikiem wygrali zaraz zbiorą łomot i znowu będą zwalniać trenera i kopaczy! Tacy to lokalni patrioci! Oni nawet jak sparing by grali z jakimś Dysem to by się napinali na wygraną... I się jarali że pojechali z jakimś A-klasowiczem..........

Bogucin - 18 sierpnia 2021, 23:08:12 - *.128.38.67
Lepiej dla 1 ligi żeby Motor nie awansował. Dobrze ze są silniejsi w tej lidze i pozostaną na kolejny sezon w 2 lidze.

SSW - 19 sierpnia 2021, 9:27:32 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
spokojnie Motor nie awansuje , no chyba że przy zielonym stoliku tak jak do II-ej ligi.

haparoiden - 19 sierpnia 2021, 12:00:16 - *.play-internet.pl
Motor po raz kolejny udowodnił, że zasłużenie awansował do II ligi, a przy zielonym stoliku przepchnięto Hutnik. W zeszłym sezonie skończyli wyżej niż oni, a teraz ograli ich 3:0. Brawo Motor!

@haparoide - 19 sierpnia 2021, 22:54:22 - *.netusinternet.pl
A co ma piernik do wiatraka? Co ma wynik w tym sezonie do awansu z lat ubiegłych? przypomnij sobie wyniki z ubiegłego sezonu....