1 września 2021, 22:38:32 - bartekwr9
eMŚ: Dwa gole Vladislavsa Gutkovskisa i występ Pāvelsa Šteinborsa w reprezentacji Łotwy

Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa) i Pāvels Šteinbors (Jagiellonia Białystok) wystąpili w reprezentacji Łotwy w wygranym 3-1 (0-0) meczu 4. kolejki grupy G eliminacji mistrzostw świata z Gibraltarem. Gutkovskis, który strzelił dwie bramki, oraz Šteinbors zagrali cały mecz.

1 września 2021, 20:45 - Ryga (Daugavas stadions)
Łotwa 3-1 Gibraltar
Vladislavs Gutkovskis 50 (k), 85, Andrejs Cigaņiks 89 - Tjay De Barr 71 (k)

żółte kartki: Antonijs Černomordijs - Jamie Bosio, Louie Annesley, Joseph Chipolina.

sędziował: Pavel Orel (Czechy).
widzów: 1466.

Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Kristers Tobers (Lechia Gdańsk). W kadrze Łotwy wystąpili również zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w polskich klubach. Cały mecz zagrali Antonijs Černomordijs (Lech Poznań), Kaspars Dubra (Polonia Bytom) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok). Na ławce pozostali Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) oraz Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław), natomiast poza kadrą meczową znaleźli się Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań) oraz pauzujący za żółte kartki Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin).

PanStaszek - 1 września 2021, 23:00:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a w Rakowie kopie się po czole plus wymachuje rękami ...
słaby grajek, na warunki europejskich słabiaków pasuje, ale jak trafi już na jakiś kazań czy genk to wychodzi słabizna

Lch - 1 września 2021, 23:11:17 - *.dynamic.chello.pl
Akurat trafiłeś jak kulą w płot, bo to właśnie Gutek strzelił zwycięskiego gola z Kazaniem.

dq - 1 września 2021, 23:31:47 - *.24.246.231
Fajnie by było jak byście przy profilach zagranicznych graczy podawali na bieżąco uzupełniane statystyki odnośnie meczów w kadrze/goli, tak jak to robicie w przypadku reprezentantów Polski.

bibu - 2 września 2021, 1:14:16 - *.as13285.net
co jakiś czas rekrutują do 90minut. zgłoś się i poprawiaj na bieżąco. będziesz popularny na mieście

emet5 - 2 września 2021, 2:24:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
#Pan Staszek laiku zobacz kto dobił Wisłę jak Raków grał w 10" oraz Rubin Kazań a później pisz swoje słoikowe wypociny którymi się ośmieszasz :p

zzz - 2 września 2021, 7:20:29 - *.136.138.129
No i zachowali szanse na awans dzięki temu :D

PanStaszek - 2 września 2021, 10:18:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To że strzelił gola nie znaczy że grał dobrze . Ten piłkarz jest po prostu słaby

Pytajev - 2 września 2021, 12:15:35 - *.static.ssm.silesia.pl
Słabe to twoje wpisy. Daruj nam już kolejne wywody, albo zgłoś akces do prasy i tam się użalaj. Może nie jest wybitny zawodnik, ale na tle innych kolegów wymienionych w artykule, którzy też próbowali gry w polskich klubach, na pewno wyróżniający.

JACOB - 2 września 2021, 22:06:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl