eWinner II liga: Motor 4-0 Bełchatów

4 września 2021, 17:00 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 4-0 GKS Bełchatów
Piotr Ceglarz 13, Michał Fidziukiewicz 53, 63, Maciej Firlej 86

Motor: 15. Sebastian Madejski - 27. Piotr Kusiński, 4. Wojciech Błyszko, 18. Arkadiusz Najemski, 11. Paweł Moskwik - 33. Vitinho (83, 17. Filip Wójcik), 6. Tomasz Swędrowski, 20. Damian Sędzikowski (51, 76. Cezary Polak), 10. Rafał Król (72, 21. Tomasz Kołbon), 77. Piotr Ceglarz (73, 45. Adam Ryczkowski) - 8. Michał Fidziukiewicz (83, 7. Maciej Firlej).

Bełchatów: 22. Kewin Komar - 77. Mateusz Gancarczyk (72, 23. Michał Graczyk), 69. Kajetan Kunka, 38. Martin Klabník, 2. Mateusz Szymorek - 7. Damian Warnecki (60, 29. Kamil Mizera), 9. Waldemar Gancarczyk (72, 16. Mikołaj Grzelak), 17. Marcin Ryszka, 8. Artur Golański (60, 72. Adrian Bielka), 10. Dawid Flaszka (60, 30. Łukasz Wroński) - 11. Szymon Sołtysiński.

żółte kartki: Golański, Flaszka.

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 2898.

max 10 zna - 4 września 2021, 18:57:33 - *.217-171-61.tkchopin.pl
no to zaczynajcie frustraci 1,2,3.....

kibic - 4 września 2021, 18:58:17 - *.net.autocom.pl
Gdzie są Ci co na Saganie już psy wieszali ?

rksiak - 4 września 2021, 18:58:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Madejski drugi mecz i drugie czyste konto, brawo! Gdyby bronił od początku sezonu to Motor na pewno miałby więcej punktów na koncie.

Pavko - 4 września 2021, 19:02:52 - *.204.64.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Motoru. Dobra, skuteczna gra w 2. połowie i zasłużona wygrana. W GKSie znowu zapaść w obronie i kompletna rozsypka mimo że do przerwy nie było źle. Głowy do góry i walczymy dalej!

Pavko - 4 września 2021, 19:04:18 - *.204.64.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hdh - 4 września 2021, 19:08:08 - *.204.21.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie żebym wieszal psy na Saganowskim, ale póki co to w kratkę graja raczrj

Kojot - 4 września 2021, 19:08:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwsza połowa dla GKS. Beniaminek zielonego stolika grał piach. W drugiej połowie odwrotnie.

el Chioco - 4 września 2021, 19:09:07 - *.centertel.pl
@kibic
Tu. Sagan to leszcz a jedno zwycięstwo nic nie znaczy. Tej drużynie dużo brakuje do tego żeby być solidnym kandydatem do awansu. Mam chociaż nadzieję że Kiełpina pozbyliśmy się na dobre.

Swinger - 4 września 2021, 19:11:02 - *.ip.euro.net.pl
Kibice motoru nie maja pojęcia o piłce dlatego po każdym słabym meczu krzyczą zwolnić Sagana a potem chcą stabilizacji i wizji klubu. Fizole już tak mają

rolik - 4 września 2021, 19:16:32 - *.dynamic.chello.pl
po frekwencji widać, że w Lublinie mieszka 5000 kibiców Ruchu którzy chodzą tylko na mecze z niebieskimi

... - 4 września 2021, 19:20:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jest. Jechać z bankrutem, który nigdy nie poniósł odpowiedzialności za szwindle z lat udawanej potęgi.

Bolo - 4 września 2021, 19:20:43 - *.interblock.pl
Króla strzelców w tej lidze już chyba znamy.

el.ka. - 4 września 2021, 19:21:17 - *.wdm.pl
Kiełpin to kawał solidnego bramkarza i pokazał to kiedyś w Stali Mielec więc nie wypisujcie bzdur

Klik - 4 września 2021, 19:23:05 - *.net.autocom.pl
Dziwni ludzie... To był tylko Bełchatów który jest kandydatem do spadku... Nawet motor musiał z nimi wygrać. Szału nie było.

... - 4 września 2021, 19:23:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bodek - 4 września 2021, 19:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwycięstwo zasluźone ale przeciwnik grał piach wiec zwycięstwo bez szampana, Sagana trzeba rozliczać z meczów z mocnym przeciwnikiem wówczas widać ręke trenera.

Smuda - 4 września 2021, 19:28:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fidzi sezon zycia

snajper - 4 września 2021, 19:38:44 - *.43.242.39.ipv4.supernova.orange.pl
Gra mieszana słaba w pierwszej połowie dużo lepsza w drugiej.

PePE - 4 września 2021, 19:48:52 - *.centertel.pl
Brawo Motor. Tak dalej

8814 - 4 września 2021, 19:51:24 - *.adsl.inetia.pl
Co Fidziukiewicz formę ma to szacun. Przewrotka klasa.

Asda - 4 września 2021, 19:57:38 - *.centertel.pl
Zobaczcie koniecznie bramkę fidziukiewicza na 2:0.
Z przewrotki jak Sanchez ;)
Stadiony świata.

Kotmasza18 - 4 września 2021, 20:54:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fidziukiewicz to kocur,tak szukam w pamięci zawodnika który miał takie"wejście" do drużyny Motoru w ostatnich latach i nie przypominam sobie takiego.Bramka na 2:0 to stadiony Świata widziałem go dzisiaj na żywo i chętnie go jeszcze raz zobacze w podsumowaniu 7-mej kolejki e winner II ligi.Ps.Gramy zbyt w kratkę żeby można powiedzieć że ŻÓŁTO BIAŁO NIEBIESCY 🟡⚪🔵 odpalili po tej kolejce na dobre.

oko - 4 września 2021, 21:22:13 - *.msk.szybki-net.pl
Ostatnie trzy mecze GKS naprawdę dobre. Ostatni mecz Motoru w Elblągu miernota do kwadratu, a dziś Motor ogrywa bez mydła górników. Ot taka liga, nie znasz dnia ani godziny kto się przebudzi, a kto da d...

RKS - 4 września 2021, 22:17:34 - *.43.187.199.ipv4.supernova.orange.pl
Motor Lublin & RKS Radomsko. Przyjaźń bez końca! Powodzenia Bracia!

@RKS - 5 września 2021, 7:49:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor Lublin & RKS Radomsko. Przyjaźń bez końca! Razem w IV lidze!

bazyli - 5 września 2021, 8:36:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetny mecz Motoru, zwłaszcza w drugiej połowie. W pierwszej, mimo strzelenia bramki, trochę oddaliśmy pole. Piękny gol Fidziukiewicza, być może gol sezonu! Fajny gol Firleja, który coraz lepiej odnajduje się w Motorze. Świetny mecz Fidzia i Vitinho, bardzo dobry Polaka i Ceglarza (dużo lepiej niż w Elblągu). Słaby tym razem Sędzikowski. Rywal był słaby w tym dniu, ale to nie umniejsza wygranej Motoru. Ze słabym rywalem też trzeba umieć wygrać! Pamiętam wiele meczów Motoru z jeszcze słabszymi od GKS rywalami, w których przegrywaliśmy! Jest dobrze, tak trzymać!

jan - 5 września 2021, 9:56:58 - *.smrw.lodz.pl
Z tymi zawodnikami[z całym szacunkiem dla piłkarzy Motoru]M.Saganowski może powalczyć ewentualnie o baraże.To,że Motor jest w czołówce 2 ligi, trzeba
docenić pracę trenera i jego asystentów.

el Chioco - 5 września 2021, 15:32:14 - *.43.244.14.ipv4.supernova.orange.pl
@jan
chyba sobie kpisz. Motor ma skład personalnie przyzwoity. Brakuje tu dwóch-trzech doświadczonych zawodników z topu pierwszej ligi żeby była solidna paczka, z czego koniecznie jeden na środek obrony. Z resztą za ten skład odpowiada dyrektor sportowy i trener także twój wniosek jest podwójnie głupi. Ile jeż transferów zrobili od kiedy przyszli? Ze 14? Tu brak jest jaj, zaangażowania, atmosfery i dopiero później umiejętności. Ale za atmosferę i odpowiednie zaangażowanie odpowiada trener. Nie może być tak że grają spacerując jak to się zdarzało nie raz i nie dwa. Nie może być tak, że jednego faulowali a reszta stoi jak panienki i czeka zamiast podbiec i robić presję? O czym to świadczy? Nie mówiąc już o tym, że mam dziwne wrażenie, że nie podają do Vitinho, który jest od nich lepszy. To są sprawy do rozwiązania dla trenera.

A - 5 września 2021, 17:26:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl