5 września 2021, 22:39:04 - LukaszL
eMŚ: Otar Kakabadze wystąpił w reprezentacji Gruzji

Otar Kakabadze wystąpił w reprezentacji Gruzji w przegranym 0-4 (0-3) meczu 5. kolejki grupy B eliminacji mistrzostw świata z Hiszpanią. 26-letni obrońca Cracovii na boisku pojawił się w 76. minucie, gdy zmienił Gurama Giorbelidze.

5 września 2021, 20:45 - Badajoz (Estadio Nuevo Vivero)
Hiszpania 4-0 Gruzja
José Gayà 14, Carlos Soler 25, Ferran Torres 41, Pablo Sarabia 63

żółte kartki: Guram Kaszia, Grigol Czabradze (Gruzja).

sędziował: Tiago Bruno Lopes Martins (Portugalia).
widzów: 8444.

W 57. minucie na boisko w zespole gości wszedł Waleri Kazaiszwili (w przeszłości Legia Warszawa), który zmienił Irakliego Azarowiego.

zzz - 6 września 2021, 7:08:24 - *.136.137.94
Na trybunach Alvaro Soler świętował bramke swojego brata,Carlosa. Ian musiał zostać w Lubinie ;D

Ojgen - 6 września 2021, 7:35:52 - *.146.37.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl