8 września 2021, 22:43:16 - LukaszR
eMŚ: Mattias Johansson zagrał w reprezentacji Szwecji

Mattias Johansson z Legii Warszawa zagrał w reprezentacji Szwecji w przegranym 1-2 (0-0) wyjazdowym meczu grupy B eliminacji mistrzostw świata z Grecją. 29-letni obrońca grał do 76. minuty, gdy zmienił go Emil Krafth.

8 września 2021, 20:45 - Ateny (Olimpiakó Stádio Athínas Spýros Loúis)
Grecja 2-1 Szwecja
Tássos Bakassétas 62, Vangélis Pavlídis 74 - Robin Quaison 80

żółte kartki: Vangélis Pavlídis, Andréas Bouchalákis - Viktor Claesson, Filip Helander, Isaac Kiese Thelin.

sędziował: Siergiej Karasiow (Rosja).
widzów: 3475.

W zespole gospodarzy poza kadrą meczową znalazł się Giánnis Papanikoláou z Rakowa Częstochowa.

Mike - 9 września 2021, 7:09:12 - *.static.ip.netia.com.pl
No i jaki sens pisać że jakiś gostek znalazł się poza kadrą meczową? To tak jakby pod meczem Pokaków napisać że poza kadrą wczoraj znalazłem się ja (akurat prawda bo byłem na rybach) i Fansport (obierał z babcią cebulę - to też prawda, nie było go).

tors - 9 września 2021, 9:11:33 - *.play-internet.pl
Bo został powołany, dlatego znalazł się poza kadrą meczową. W przeciwieństwie do ciebie, kiedy nigdy nie będziesz powołany.

haha - 9 września 2021, 9:38:13 - *.rednet.pl
Dobre...zagrał w reprezentacji. Pewnie w październiku też zagra, a w klubie tylko od czasu do czasu trenuje i zgarnia milion rocznie a co tam mioduski szasta kasą na prawo i lewo płacac za niegrających piłkarzy + opłacając byłych trenerów których dawno w klubie już nie ma. Ktoś się dziwi dlaczego od lat nie ma nas w fazie grupowej Europy (w tym roku wyjątek i rok temu Lech)...właśnie dlatego że marnuje się kasę na kontrakty grajków którzy nie grają a na kadry latają.

FK - 9 września 2021, 11:23:41 - *.10.208.214