26 września 2021, 18:15 - Elbląg (Stadion Miejski)

Olimpia: 59. Paweł Rutkowski - 25. Adrian Piekarski, 10. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger - 7. João Guilherme, 22. Klaudiusz Krasa, 8. Hubert Krawczun, 14. Marcin Czernis (57, 21. Sebastian Milanowski; 75, 3. Łukasz Sarnowski), 23. Miłosz Kałahur - 11. Piotr Kurbiel (81, 94. Szymon Stanisławski), 17. Jan Sienkiewicz.

Lech II: 1. Miłosz Mleczko - 14. Filip Borowski (26, 19. Arkadiusz Kaczmarek), 20. Adrian Laskowski, 5. Thomas Rogne, 17. Krystian Palacz - 7. Tymoteusz Klupś (59, 22. Jakub Antczak), 8. Łukasz Norkowski, 21. Patryk Gogół (59, 10. Eryk Kryg), 15. Siergiej Kriwiec, 11. Filip Wilak (69, 9. Łukasz Spławski) - 16. Norbert Pacławski.

żółte kartki: Krawczun, João Guilherme, Stanisławski, Piekarski, Kurbiel - Kriwiec, Laskowski, Antczak, Pacławski.
czerwona kartka: Hubert Krawczun (73. minuta, Olimpia, za drugą żółtą).

sędziował: Albert Różycki (Łódź).
widzów: 512.

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Patryk Winsztal.

izzet - 26 września 2021, 20:11:42 - *.10.62.151
Tym razem to Olimpia przejela od Lech role przegrywow.

Olimpia - 26 września 2021, 20:11:43 - *.68.160.46.network.sure.com
U nas konkretna mobilizacja na ten mecz.Wystawiamy konkretny młyn.20 osób.W tym 10 z Legii i 5 z Zagłębia.Dzięki bracia za wsparcie.

Barty - 26 września 2021, 20:12:50 - *.204.50.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zeby nie czerwien zapewno porazki by nie bylo Lech to wykorzystal

Nikoś - 26 września 2021, 20:13:54 - *.centertel.pl
Fiu, fiu. Myślałem, że Olimpia dotrwa z tym prowadzeniem, a tu proszę. Jednak gra się do końca.

Nikoś - 26 września 2021, 20:13:55 - *.centertel.pl

Olimpia - 26 września 2021, 20:15:49 - *.68.160.46.network.sure.com
U nas konketna mobilizacja w płynie 20 osób.W tym 10 Legia 5 Zagłębie. Dzięki bracia za wsparcie.

Jacuch - 26 września 2021, 20:16:17 - *.204.23.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Źle, że Witana nie będzie aż do końca rundy. Problem w tym meczu? Brak szanowania posiadania piłki.

jarock - 26 września 2021, 20:17:47 - *.icpnet.pl
Największym odkryciem ostatnich dni jest Antczak. Oby unikał "wody sodowej". Trzymam kciuki za Twój rozwój !

Daro - 26 września 2021, 21:42:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia zdobyła bramkę ze spalonego i mają jeszcze czelność mówić niektórzy o jakimś druku. Kpina!

Zmiks - 26 września 2021, 21:43:16 - *.icpnet.pl
Ciekawe czy będzie skrót na Lechtv na You Tube.

07 - 26 września 2021, 22:31:38 - *.elblag.vectranet.pl
Bez Witan, co strzał, to bramka. Rutkowski nawet niegroźne strzały partaczy, wszystko wpuszcza. Wystarczy tylko w bramkę trafić. Szkoda wysiłku pozostałych, jak i całej rundy, a można by było napukać punktów...

Obserwator - 26 września 2021, 22:41:27 - *.146.64.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Problemem jest Hubert Krawczuk od Klimka że Śląska, dla kumatych był w Elanie , znalazł miejsce w w Błękitnych, a teraz w Olimpii no proszę was👎

wie - 26 września 2021, 23:19:12 - *.111.246.37
najpiękniejszy moment meczu to widok tych kilkunastu łysoli jak Lech zdobył bramkę na 2-1

Ja - 27 września 2021, 11:26:40 - *.corp.novanet.is (*.68.17.33)
Gdyby nie czerwona Huberta Krawczyka różnie by było.

Niebieski - 27 września 2021, 19:29:36 - *.darnet.pl
20 minut w osłabieniu i tragedia. Nieudolność piłkarzy i trenerów. Podbeskidzie grało 60-70 minut w 10 i wygrało mecz, tylko trzeba mieć tzw. .... a nie wydmuszki.

Niebieski - 27 września 2021, 19:31:15 - *.darnet.pl
20 minut w osłabieniu i tragedia. Nieudolność piłkarzy i trenerów. Podbeskidzie grało 60-70 minut w 10 i wygrało mecz, tylko trzeba chcieć i umieć.

Neutral60 - 28 września 2021, 11:07:57 - *.icpnet.pl
Konglomerat doświadczenia (Kriwec 35 lat) z młodością ( Antczak 17 lat ) po wspaniałej końcówce meczu pokazał , że forma zespołu i zdobywanie doświadczenia tych najmłodszych idą w górę. Brawo.