29 września 2021, 22:48:03 - LukaszR
LM: Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla Bayernu w wygranym 5-0 (2-0) domowym meczu 2. kolejki grupy E Ligi Mistrzów przeciwko Dynamu Kijów. Kapitan reprezentacji Polski zdobył już cztery gole w tej edycji rozgrywek.

29 września 2021, 21:00 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-0 Dynamo Kijów
Robert Lewandowski 12 (k), 27, Serge Gnabry 68, Leroy Sané 74, Maxim Choupo-Moting 87

żółte kartki: Lucas Hernández - Ołeksandr Tymczyk.

sędziował: Marco Guida (Włochy).
widzów: 25 000.

Lewandowski grał do 80. minuty, gdy zmienił go Maxim Choupo-Moting. W drużynie gości Tomasz Kędziora wszedł na boisko w przerwie w miejsce Ołeksandra Tymczyka, a były zawodnik Legii Warszawa Artem Szabanow rozegrał cały mecz.

Varak - 29 września 2021, 23:09:09 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby ktoś się zastanawiał, czemu Sousa do tej pory pozwolił Kędziorze pograć tylko i wyłącznie z San Marino, to niech sobie obejrzy drugą połowę tego meczu. Od razu przestanie się zastanawiać.

Strejlau - 29 września 2021, 23:23:41 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
A gdzie Zenek, Marcin Miller, Piotr Zyla i Edyta Gorniak?

lapa - 30 września 2021, 0:23:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
Pan Robert jest w tej chwili wart okolo 1 miliarda,nie ma takiego napastnika na swiecie Z POWAZANIEM

.ycom - 30 września 2021, 0:23:46 - *.sub-174-197-138.myvzw.com
Sports- a gdzie Sadek,Jarosik,Zurawski ? Brychczy ?

wichura - 30 września 2021, 9:10:59 - *.204.87.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Choupo-Moting to jednak nie jest ogórek! Wchodzi na parę minut za RL9 i mimo to strzela.

fansport - 30 września 2021, 10:03:40 - *.home.aster.pl