30 września 2021, 20:51:46 - Pawel97
LE: Napoli 2-3 Spartak

W meczu 2. kolejki grupy C Ligi Europy, w której występuje również Legia Warszawa, rosyjski Spartak Moskwa pokonał na wyjeździe 3-2 (0-1) włoski SSC Napoli.

30 września 2021, 18:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-3 Spartak Moskwa
Elif Elmas 1, Victor Osimhen 90 - Quincy Promes 55, 90, Michaił Ignatow 80

Napoli: 1. Alex Meret - 22. Giovanni Di Lorenzo, 44. Kóstas Manolás, 26. Kalidou Koulibaly, 6. Mário Rui - 7. Elif Elmas (82, 33. Adam Ounas), 8. Fabián Ruiz, 20. Piotr Zieliński (46, 99. André Zambo) - 21. Matteo Politano (73, 11. Hirving Lozano), 37. Andrea Petagna (46, 9. Victor Osimhen), 24. Lorenzo Insigne (41, 2. Kévin Malcuit).

Spartak: 98. Aleksandr Maksimienko - 3. Maximiliano Caufriez, 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija - 8. Victor Moses, 68. Rusłan Litwinow (73, 22. Michaił Ignatow), 18. Nail Umiarow, 10. Zielimchan Bakajew (89, 17. Aleksandr Łomowickij), 6. Ayrton - 9. Ezequiel Ponce (45, 7. Aleksandr Sobolew), 24. Quincy Promes.

żółte kartki: Di Lorenzo, Koulibaly, Ruiz, Manolás - Ponce, Litwinow, Sobolew, Caufriez, Ayrton, Maksimienko, Umiarow.
czerwone kartki: Mário Rui (30. minuta, Napoli, za brutalny faul) - Maximiliano Caufriez (82. minuta, Spartak, za drugą żółtą).

sędziował: Ivan Kružliak (Słowacja).
widzów: 13 373.

W drużynie gospodarzy zagrał Piotr Zieliński, a Hubert Idasiak pozostał na ławce.

devlieger - 30 września 2021, 21:05:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie jest dobry wynik dla Legii. Napoli jest silniejsze od Leicester, a przez taki układ gier - podejdzie do dwumeczu z Legią na dużej mobilizacji. Lepiej byłoby, gdyby Legia odjechała reszcie razem z Napoli. A tak, to kwestia awansu wciąż nie jest pewna, nawet Spartak w Warszawie będzie bardzo groźny.

wks fan - 30 września 2021, 21:06:54 - *.centertel.pl
Gdzie się Zieliński nie pojawi to od razu drużyna przegrywa. Przypadek? Mam nadzieję że Sousa już to też zauważył

Adrian - 30 września 2021, 21:11:07 - *.ip.oxynet.pl
Co to się dzieje w tej edycji pucharów europejskich to jest jakiś kosmos, Sherif wygrał z Realem, benfica z barceloną, young boys berno z united, a teraz legia pokonuje leicester a spartka, na którego kurs przed meczem był 13, wygrywa z napoli

z - 30 września 2021, 21:11:40 - *.toya.net.pl
Dobry wynik dla Widzewa

AS - 30 września 2021, 21:14:54 - *.icpnet.pl
Leicester z taka gra jak w lidzie i dziś to może skończyć ta grupę na ostatnim.

sfswfsf - 30 września 2021, 21:22:45 - *.dynamic.chello.pl
wks fan tylko że jak grał Zieliński to prowadzili a jak zszedł to stracili trzy bramki

slazak - 30 września 2021, 21:39:54 - *.adsl.inetia.pl
Co to się dzieje w tej edycji pucharów europejskich to jest HAŃBA dla polskich zespołów . Pokazuje tylko ich nędzę i słabość. I dla polskich dziennikarzy dla których Sheriff Tiraspol to macedoński zespół. Rozumiem zblazowanych zachodnich dziennikarzy, ale w Polsce? FK Bodø/Glimt, które zostało wyeliminowane prze Legię Warszawę gra w fazie grupowej. Rakowa, który dotarł do ostatniej, czwartej rundy zabrakło w tej fazie rozgrywek. Trzy różne rodzaje pucharów i ciągle tylko męczy nas Legia. Tak jak już mówiłem i pisałem. Te ścieżki eliminacji są dyskryminujące dla polskich zespołów.

Pygmey - 30 września 2021, 21:43:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@slazak lepiej spójrz na Ranking UEFA. Mamy najlepszy sezon od lat.

Kuba - 30 września 2021, 23:43:30 - *.30.146.10
slazak legia nas nie meczy a rakuf nie ma dobrej nazwy europejskie i stadionu z 4 gwiazdkami. legia warsaw to brzmi dumnie i tyle. stolica ma lotnisko infrastrukture i hajs. czesto-chowa nie ma nic amen

bibu - 1 października 2021, 0:22:22 - *.as13285.net
wks fan a ty wiesz komu kibicujesz? takich problemów z logiką nie maja nawet dzieci w szkołach specjalnych.

gp - 1 października 2021, 1:31:26 - *.dynamic.chello.pl
@Adrian
To jest właśnie normalność. Zwykła zdrowa rywalizacja, w której szanse ma nie tylko kilku spasionych gigantów, ale także ci nieco mniejsi.

BeeSKa - 1 października 2021, 3:37:34 - *.252.61.15
90% osób zupełnie nie docenia Spartaka po zwycięstwie Legii. Może nie mają tak silnej ekipy jak Zenit, ale stać ich spokojnie na wyjście z grupy.

mag - 1 października 2021, 8:13:01 - *.173.195.154
Legia ma ciekawy styl : nie wykorzystuje sytuacji 100 % a gole zdobywa z niczego.

Robin Hood - 1 października 2021, 9:25:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szesc punktow wystarczy na trzecie miejsce i do wejscia do Ligi Konferencji

marcky - 1 października 2021, 9:28:16 - *.icpnet.pl
Porażka Napoli ewidentnie z winy trenera. Prowadzili 1:0, szybko od drugiej połowy zrobił zmiany na słabszych zawodników i Spartak wykorzystał szansę. Na pewno Czesław Michniewicz nie zrobiłby takiej głupoty.

WKS - 1 października 2021, 10:36:29 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Zobacz w której minucie i przy jakim wyniku zszedł Zieliński.

KKS - 1 października 2021, 10:38:17 - *.10.208.115
Coś drgneło w końcu w tym sezonie z grą w Europie!
Za ok 5 lat będziemy w okolicach 15 miejsca w Europie ligowo dziś 28! Pomalutku w górę zobaczycie.
Szacunek dla Legii za wczorajszy mecz !

Sebek - 1 października 2021, 11:16:58 - *.dynamic.chello.pl
@z dziękuję, tęskniłem.

Fansport - 1 października 2021, 12:07:00 - *.home.aster.pl
Legia prawie rozgromiła anglików, więc nie ma nic bardziej pewnego, że może rozgromić każdego.

qwe - 1 października 2021, 13:29:03 - *.dynamic.chello.pl
Leicester grali jak przeciętna drużyna 1 ligowowa.
Legia zagrała słaby mecz, ale na szczęście wygrała z ogórkami.
Patrząc na obecną sytuację w piłce Europejskiej, to Legia lekko wygrałaby z Barceloną czy z Realem

mike400512 - 1 października 2021, 13:38:58 - *.ssh.gliwice.pl
qwe - tylko tych dwóch "słabeuszy" , "idź na całość" - pokonałaby wszystkich możliwych przeciwników na Ziemi i jej okolicach !
A jak dojdzie jaskółeczka Liquinas to i inne drużyny leżace poza naszym globem , tez są do pokonania, co ja piszę, napewno też wygralaby tak przekonywująco jak Leicester i Spartak , bo to jest zdecydowane zwycięstwo jak się wygrywa 1:0,grając 75% czasu w obronie , czyż nie tak ?

kmj - 1 października 2021, 16:59:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy moglibyście jakoś inaczej pokazywać kiedy padły bramki? Napoli i Spartak strzeliły w 90 minucie i nie wiadomo czy najpierw było 2:2 czy 1:3

PM - 1 października 2021, 20:44:54 - *.dynamic.chello.pl
@kmj Spartak strzelił w 90, Napoli w 94.

heh - 2 października 2021, 16:25:48 - *.dynamic.chello.pl