[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2021/2022

III runda eliminacyjna - 5 sierpnia, 12 sierpnia
(Losowanie - 19 lipca 2021, 13:00 - Nyon)

FK Jablonec 2-4 Celtic FC 5 sierpnia, 17:45
Václav Pilař 17, Nir Biton 85 (s) - Liel Abada 12, Kyōgo Furuhashi 16, James Forrest 64, Ryan Christie 90
SK Rapid Wiedeń 3-0 AS Anórthossis Ammochóstou 5 sierpnia, 20:30
Ercan Kara 35, Taxiárchis Foúntas 65, Marco Grüll 83
Galatasaray SK 1-1 Saint Johnstone FC 5 sierpnia, 20:00
Sacha Boey 60 - Jason Kerr 58 (k)
AS Omónia Lefkossías 1-0 FC Flora Tallin 5 sierpnia, 18:00
Marínos Tzionís 12
Neftçı Baku 2-2 HJK 3 sierpnia, 19:00
Sabir Bougrine 59, Emin Mahmudov 80 - Roope Riski 61, Jair 65
NŠ Mura (Murska Sobota) 0-0 Žalgiris Wilno 5 sierpnia, 20:00
Kajrat Ałmaty 0-0 Alaszkert Erewan 5 sierpnia, 16:00
Lincoln Red Imps FC 1-3 ŠK Slovan Bratysława 5 sierpnia, 18:00
Liam Walker 73 (k) - Guram Kaszia 16, Jaromír Zmrhal 48, Ezekiel Henty 69

Celtic FC 3-0 FK Jablonec 12 sierpnia, 20:45
David Turnbull 26, 55, James Forrest 73
AS Anórthossis Ammochóstou 2-1 SK Rapid Wiedeń 12 sierpnia, 19:00
Kyle Lafferty 45, Onissíforos Roussiás 88 - Ercan Kara 64
Larnaka
Saint Johnstone FC 2-4 Galatasaray SK 12 sierpnia, 20:00
İsmail Çipe 37 (s), Michael O'Halloran 90 - Mbaye Diagné 30, Kerem Aktürkoğlu 64, Sofiane Feghouli 70, Emre Kılınç 90
FC Flora Tallin 2-1 AS Omónia Lefkossías 10 sierpnia, 18:00
pd. k. 4-5
Rauno Sappinen 48, 88 - Andrónikos Kakoullís 43
HJK 3-0 Neftçı Baku 12 sierpnia, 18:00
Riku Riski 46, Roope Riski 60 (k), 89
Žalgiris Wilno 0-1 NŠ Mura (Murska Sobota) 12 sierpnia, 19:00
Žiga Kous 12
Alaszkert Erewan 3-2 Kajrat Ałmaty 12 sierpnia, 17:00
pd.
José Embaló 43, 50, Aleksandar Glišić 104 - Ajboł Abikien 45, Artur Szuszenaczew 61
ŠK Slovan Bratysława 1-1 Lincoln Red Imps FC 10 sierpnia, 20:30
Jaromír Zmrhal 38 - Kike Gómez 90

IV runda eliminacyjna - 19 sierpnia, 26 sierpnia
(Losowanie - 2 sierpnia 2021, 13:00 - Nyon)

Randers FC 1-1 Galatasaray SK 19 sierpnia, 19:00
Frederik Lauenborg 54 - Kerem Aktürkoğlu 26
SK Rapid Wiedeń 3-0 Zoria Ługańsk 19 sierpnia, 21:00
Taxiárchis Foúntas 29, Ercan Kara 78, Marco Grüll 85
Celtic FC 2-0 AZ (Alkmaar) 18 sierpnia, 20:45
Kyōgo Furuhashi 12, James Forrest 61
Fenerbahçe SK 1-0 HJK 19 sierpnia, 20:45
Muhammed Gümüşkaya 65
NŠ Mura (Murska Sobota) 1-3 SK Sturm Graz 19 sierpnia, 20:00
Žiga Škoflek 3 - Jakob Jantscher 18 (k), Otar Kiteiszwili 60, Kelvin Yeboah 63
AS Omónia Lefkossías 4-2 Royal Antwerp FC 19 sierpnia, 19:00
Loḯzos Loḯzou 43, 56, Andrónikos Kakoullís 49, Iyayi Atiemwen 84 (k) - Manuel Benson 26, Kōji Miyoshi 62
SK Slavia Praga 2-2 Legia Warszawa 19 sierpnia, 19:00 (14 543)
Alexander Bah 33, Lukáš Masopust 45 - Mahir Emreli 20, Josip Juranović 37
FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-0 CFR Cluj 17 sierpnia, 21:00
Milan Pavkov 5, Aleksandar Katai 38, El Fardou Ben Nabouhane 68, Mirko Ivanić 77
Olympiakós SFP (Pireus) 3-0 ŠK Slovan Bratysława 19 sierpnia, 21:00
Mady Camara 37, Pape Abou Cissé 52, Wasił Bożikow 68 (s)
Rangers FC 1-0 Alaszkert Erewan 19 sierpnia, 21:00
Alfredo Morelos 67

Galatasaray SK 2-1 Randers FC 26 sierpnia, 20:00
Patrick van Aanholt 48, Frederik Lauenborg 59 (s) - Marvin Egho 11
Zoria Ługańsk 2-3 SK Rapid Wiedeń 26 sierpnia, 18:30
Ołeksandr Hładkyj 40, Shahab Zahedi 87 (k) - Marco Grüll 10, Leo Greiml 15, Taxiárchis Foúntas 68
Zaporoże
AZ (Alkmaar) 2-1 Celtic FC 26 sierpnia, 20:15
Zakaria Aboukhlal 6, Carl Starfelt 26 (s) - Kyōgo Furuhashi 3
HJK 2-5 Fenerbahçe SK 26 sierpnia, 18:00
Roope Riski 27, Riku Riski 88 - Enner Valencia 11, 14, 52, Fatih Yiğit Şanlıtürk 90, Matti Peltola 90 (s)
SK Sturm Graz 2-0 NŠ Mura (Murska Sobota) 26 sierpnia, 21:00
Otar Kiteiszwili 39, Jakob Jantscher 66
Royal Antwerp FC 2-0 AS Omónia Lefkossías 26 sierpnia, 21:00
pd. k. 3-2
Kōji Miyoshi 28, Pieter Gerkens 84
Legia Warszawa 2-1 SK Slavia Praga 26 sierpnia, 21:00 (20 641)
Mahir Emreli 59, 70 - Ubong Ekpai 45
po meczu czerwoną kartką ukarany został zawodnik gości - Jakub Hromada
CFR Cluj 1-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 26 sierpnia, 20:30
Gabriel Debeljuh 34 - Aleksandar Katai 5 (k), Milan Pavkov 53
ŠK Slovan Bratysława 2-2 Olympiakós SFP (Pireus) 26 sierpnia, 20:45
Ezekiel Henty 42, Andre Green 62 - Youssef El Arabi 33, Henry Onyekuru 54
Alaszkert Erewan 0-0 Rangers FC 26 sierpnia, 17:00

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

Rangers FC 0-2 Olympique Lyonnais 16 września, 21:00 (44 906)
Karl Toko-Ekambi 23, James Tavernier 55 (s)
Brøndbyernes IF 0-0 AC Sparta Praga 16 września, 21:00 (18 867)

Kolejka 2 - 30 września

AC Sparta Praga - Rangers FC 30 września, 18:45
Olympique Lyonnais - Brøndbyernes IF 30 września, 18:45

Kolejka 3 - 21 października

AC Sparta Praga - Olympique Lyonnais 21 października, 21:00
Rangers FC - Brøndbyernes IF 21 października, 21:00

Kolejka 4 - 4 listopada

Olympique Lyonnais - AC Sparta Praga 4 listopada, 18:45
Brøndbyernes IF - Rangers FC 4 listopada, 18:45

Kolejka 5 - 25 listopada

Rangers FC - AC Sparta Praga 25 listopada, 21:00
Brøndbyernes IF - Olympique Lyonnais 25 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 9 grudnia

AC Sparta Praga - Brøndbyernes IF 9 grudnia, 18:45
Olympique Lyonnais - Rangers FC 9 grudnia, 18:45

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
2.  AC Sparta Praga 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
 Brøndbyernes IF 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
4.  Rangers FC 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0

Grupa B
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

PSV Eindhoven 2-2 Real Sociedad de Fútbol 16 września, 21:00 (23 135)
Mario Götze 32, Cody Gakpo 54 - Adnan Januzaj 34, Alexander Isak 39
AS Monaco FC 1-0 SK Sturm Graz 16 września, 21:00 (2941)
Krépin Diatta 66

Kolejka 2 - 30 września

Real Sociedad de Fútbol - AS Monaco FC 30 września, 18:45
SK Sturm Graz - PSV Eindhoven 30 września, 18:45

Kolejka 3 - 21 października

PSV Eindhoven - AS Monaco FC 21 października, 21:00
SK Sturm Graz - Real Sociedad de Fútbol 21 października, 21:00

Kolejka 4 - 4 listopada

Real Sociedad de Fútbol - SK Sturm Graz 4 listopada, 18:45
AS Monaco FC - PSV Eindhoven 4 listopada, 18:45

Kolejka 5 - 25 listopada

PSV Eindhoven - SK Sturm Graz 25 listopada, 21:00
AS Monaco FC - Real Sociedad de Fútbol 25 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 9 grudnia

Real Sociedad de Fútbol - PSV Eindhoven 9 grudnia, 18:45
SK Sturm Graz - AS Monaco FC 9 grudnia, 18:45

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Monaco FC 1 3 1 0 0 1-0 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0
2.  Real Sociedad de Fútbol 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
 PSV Eindhoven 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
4.  SK Sturm Graz 1 0 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0 0 0 1 0-1

Grupa C
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

Spartak Moskwa 0-1 Legia Warszawa 15 września, 16:30 (6832)
Lirim Kastrati 90
Leicester City FC 2-2 SSC Napoli 16 września, 21:00 (29 579)
Ayoze Pérez 9, Harvey Barnes 64 - Victor Osimhen 69, 87

Kolejka 2 - 30 września

Legia Warszawa - Leicester City FC 30 września, 18:45
SSC Napoli - Spartak Moskwa 30 września, 18:45

Kolejka 3 - 21 października

Spartak Moskwa - Leicester City FC 20 października, 16:30
SSC Napoli - Legia Warszawa 21 października, 21:00

Kolejka 4 - 4 listopada

Legia Warszawa - SSC Napoli 4 listopada, 18:45
Leicester City FC - Spartak Moskwa 4 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 25 listopada

Spartak Moskwa - SSC Napoli 24 listopada, 16:30
Leicester City FC - Legia Warszawa 25 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 9 grudnia

Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9 grudnia, 18:45
SSC Napoli - Leicester City FC 9 grudnia, 18:45

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
2.  SSC Napoli 1 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
 Leicester City FC 1 1 0 1 0 2-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 2-2
4.  Spartak Moskwa 1 0 0 0 1 0-1 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0

Grupa D
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 Royal Antwerp FC 16 września, 21:00 (15 615)
Youssef El Arabi 52, Oleg Reabciuk 87 - Mbwana Samatta 74
Eintracht Frankfurt 1-1 Fenerbahçe SK 16 września, 21:00 (25 000)
Sam Lammers 41 - Mesut Özil 10

Kolejka 2 - 30 września

Royal Antwerp FC - Eintracht Frankfurt 30 września, 18:45
Fenerbahçe SK - Olympiakós SFP (Pireus) 30 września, 18:45

Kolejka 3 - 21 października

Fenerbahçe SK - Royal Antwerp FC 21 października, 18:45
Eintracht Frankfurt - Olympiakós SFP (Pireus) 21 października, 21:00

Kolejka 4 - 4 listopada

Olympiakós SFP (Pireus) - Eintracht Frankfurt 4 listopada, 18:45
Royal Antwerp FC - Fenerbahçe SK 4 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 25 listopada

Olympiakós SFP (Pireus) - Fenerbahçe SK 25 listopada, 21:00
Eintracht Frankfurt - Royal Antwerp FC 25 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 9 grudnia

Royal Antwerp FC - Olympiakós SFP (Pireus) 9 grudnia, 18:45
Fenerbahçe SK - Eintracht Frankfurt 9 grudnia, 18:45

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympiakós SFP (Pireus) 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0
2.  Eintracht Frankfurt 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
 Fenerbahçe SK 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  Royal Antwerp FC 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2

Grupa E
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

Galatasaray SK 1-0 SS Lazio 16 września, 18:45 (15 353)
Thomas Strakosha 67 (s)
Łokomotiw Moskwa 1-1 Olympique de Marseille 16 września, 18:45 (8100)
Tino Anjorin 89 - Cengiz Ünder 59 (k)

Kolejka 2 - 30 września

SS Lazio - Łokomotiw Moskwa 30 września, 21:00
Olympique de Marseille - Galatasaray SK 30 września, 21:00

Kolejka 3 - 21 października

SS Lazio - Olympique de Marseille 21 października, 18:45
Łokomotiw Moskwa - Galatasaray SK 21 października, 21:00

Kolejka 4 - 4 listopada

Galatasaray SK - Łokomotiw Moskwa 4 listopada, 18:45
Olympique de Marseille - SS Lazio 4 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 25 listopada

Galatasaray SK - Olympique de Marseille 25 listopada, 18:45
Łokomotiw Moskwa - SS Lazio 25 listopada, 18:45

Kolejka 6 - 9 grudnia

SS Lazio - Galatasaray SK 9 grudnia, 21:00
Olympique de Marseille - Łokomotiw Moskwa 9 grudnia, 21:00

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Galatasaray SK 1 3 1 0 0 1-0 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0
2.  Łokomotiw Moskwa 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
 Olympique de Marseille 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  SS Lazio 1 0 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0 0 0 1 0-1

Grupa F
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

FC Midtjylland 1-1 Łudogorec Razgrad 16 września, 18:45 (6568)
Gustav Isaksen 3 - Kirił Despodow 32
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-1 SC Braga 16 września, 18:45 (24 671)
Milan Rodić 75, Aleksandar Katai 85 (k) - Wenderson Galeno 76

Kolejka 2 - 30 września

Łudogorec Razgrad - FK Crvena zvezda (Belgrad) 30 września, 21:00
SC Braga - FC Midtjylland 30 września, 21:00

Kolejka 3 - 21 października

Łudogorec Razgrad - SC Braga 21 października, 18:45
FC Midtjylland - FK Crvena zvezda (Belgrad) 21 października, 18:45

Kolejka 4 - 4 listopada

SC Braga - Łudogorec Razgrad 4 listopada, 21:00
FK Crvena zvezda (Belgrad) - FC Midtjylland 4 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 25 listopada

FC Midtjylland - SC Braga 25 listopada, 18:45
FK Crvena zvezda (Belgrad) - Łudogorec Razgrad 25 listopada, 18:45

Kolejka 6 - 9 grudnia

Łudogorec Razgrad - FC Midtjylland 9 grudnia, 21:00
SC Braga - FK Crvena zvezda (Belgrad) 9 grudnia, 21:00

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Crvena zvezda (Belgrad) 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0
2.  Łudogorec Razgrad 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
 FC Midtjylland 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
4.  SC Braga 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2

Grupa G
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 Ferencvárosi TC 16 września, 18:45 (11 013)
Exequiel Palacios 37, Florian Wirtz 69 - Ryan Mmaee 8
Real Betis Balompié 4-3 Celtic FC 16 września, 18:45 (30 893)
Juan Miranda 32, Juanmi 35, 53, Borja Iglesias 51 - Albian Ajeti 15, Josip Juranović 27 (k), Anthony Ralston 87

Kolejka 2 - 30 września

Celtic FC - TSV Bayer 04 Leverkusen 30 września, 21:00
Ferencvárosi TC - Real Betis Balompié 30 września, 21:00

Kolejka 3 - 21 października

Celtic FC - Ferencvárosi TC 19 października, 16:30
Real Betis Balompié - TSV Bayer 04 Leverkusen 21 października, 18:45

Kolejka 4 - 4 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen - Real Betis Balompié 4 listopada, 21:00
Ferencvárosi TC - Celtic FC 4 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 25 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen - Celtic FC 25 listopada, 18:45
Real Betis Balompié - Ferencvárosi TC 25 listopada, 18:45

Kolejka 6 - 9 grudnia

Celtic FC - Real Betis Balompié 9 grudnia, 21:00
Ferencvárosi TC - TSV Bayer 04 Leverkusen 9 grudnia, 21:00

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Betis Balompié 1 3 1 0 0 4-3 1 0 0 4-3 0 0 0 0-0
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0
3.  Celtic FC 1 0 0 0 1 3-4 0 0 0 0-0 0 0 1 3-4
4.  Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0 0 0 1 1-2

Grupa H
 
Kolejka 1 - 16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2021, 12:00 - Stambuł)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 West Ham United FC 16 września, 18:45 (12 344)
Michail Antonio 22, Declan Rice 50
SK Rapid Wiedeń 0-1 KRC Genk 16 września, 18:45 (18 400)
Paul Onuachu 90

Kolejka 2 - 30 września

KRC Genk - GNK Dinamo (Zagrzeb) 30 września, 21:00
West Ham United FC - SK Rapid Wiedeń 30 września, 21:00

Kolejka 3 - 21 października

SK Rapid Wiedeń - GNK Dinamo (Zagrzeb) 21 października, 18:45
West Ham United FC - KRC Genk 21 października, 21:00

Kolejka 4 - 4 listopada

KRC Genk - West Ham United FC 4 listopada, 18:45
GNK Dinamo (Zagrzeb) - SK Rapid Wiedeń 4 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 25 listopada

GNK Dinamo (Zagrzeb) - KRC Genk 25 listopada, 18:45
SK Rapid Wiedeń - West Ham United FC 25 listopada, 18:45

Kolejka 6 - 9 grudnia

KRC Genk - SK Rapid Wiedeń 9 grudnia, 21:00
West Ham United FC - GNK Dinamo (Zagrzeb) 9 grudnia, 21:00

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  West Ham United FC 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0
2.  KRC Genk 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
3.  SK Rapid Wiedeń 1 0 0 0 1 0-1 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0
4.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0

1/16 finału - 17 lutego, 24 lutego
(Losowanie - 13 grudnia 2021, 13:30 - Nyon)

1/8 finału - 10 marca, 17 marca
(Losowanie - 25 lutego 2022, 13:00 - Nyon)

1/4 finału - 7 kwietnia, 14 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2022, 13:30 - Nyon)

1/2 finału - 28 kwietnia, 5 maja
(Losowanie - 18 marca 2022, 13:30 - Nyon)

Finał - 18 maja
Sewilla, Estadio Olímpico de La Cartuja

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas