8 października 2021, 22:37:11 - bartekwr9
eMŚ: Ľubomír Šatka zagrał w reprezentacji Słowacji

Ľubomír Šatka (Lech Poznań) wystąpił w reprezentacji Słowacji w przegranym 0-1 (0-1) meczu 7. kolejki grupy H eliminacji mistrzostw świata z Rosją.

8 października 2021, 20:45 - Kazań (Ak Bars Ariena)
Rosja 1-0 Słowacja
Milan Škriniar 24 (s)

żółte kartki: Daniił Fomin - Juraj Kucka, Patrik Hrošovský.

sędziował: Antonio Miguel Mateu Lahoz (Hiszpania).
widzów: 9588.

Šatka zagrał cały mecz, a na ławce Słowacji pozostał Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk). Poza kadrą meczową znalazł się z kolei František Plach (Piast Gliwice). Na liście rezerwowej pozostali natomiast Jakub Holúbek, Tomáš Huk (obaj Piast Gliwice) i Róbert Pich (Śląsk Wrocław).

W drużynie gości znaleźli się zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w polskich klubach. Ondreja Dudę (Legia Warszawa) w 64. minucie zmienił Albert Rusnák. W 80. minucie Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) został zastąpiony przez Ladislava Almásiego. Na ławce mecz spędzili Vernon De Marco (Lech Poznań) oraz Erik Jirka (Górnik Zabrze). Na liście rezerwowej pozostali Dominik Holec (Raków Częstochowa), Róbert Mazáň (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Boris Sekulić (Górnik Zabrze) i Samuel Mráz (Zagłębie Lubin).

BeeSKa - 8 października 2021, 23:39:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rosja raczej na bezpośredni awans nie ma co liczyć.
Natomiast Polska jak i Rosja zajmą drugie miejsca w swoich grupach!
Wg mnie byłby to ciekawy rywal w barażach, oraz do przejścia.

haparoiden - 9 października 2021, 0:44:27 - *.dynamic.chello.pl
Rosja ma szanse na awans bezpośredni, przegrywają z Chorwacją tylko bilansem bramek. Ale kluczowy będzie mecz bezpośredni w ostatniej kolejce. Odbędzie się w Chorwacji, więc Rosja faworytem nie będzie, ale nie ma co ich skreślać.

Strejlau - 9 października 2021, 7:42:00 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de