9 października 2021, 19:55:41 - Pietaszek
eMŚ: Florian Loshaj zagrał w reprezentacji Kosowa

Florian Loshaj wystąpił w reprezentacji Kosowa w przegranym 0-3 (0-1) wyjazdowym meczu 7. kolejki grupy B eliminacji Mistrzostw Świata ze Szwecją. Piłkarz Cracovii grał do 87. minuty, kiedy zmienił go Betim Fazliji.

9 października 2021, 18:00 - Solna (Friends Arena)
Szwecja 3-0 Kosowo
Emil Forsberg 29 (k), Alexander Isak 62, Robin Quaison 79

żółte kartki: Marcus Danielson, Albin Ekdal, Dejan Kulusevski - Fidan Aliti, Florent Hadërgjonaj, Florian Loshaj, Ibrahim Drešević.

sędziował: Marco Di Bello (Włochy).
widzów: 44 213.

Poza kadrą gospodarzy znalazł się Mattias Johansson (Legia Warszawa), który nie pojechał na zgrupowanie z powodu kontuzji, natomiast w kadrze meczowej gości zabrakło Lirima Kastratiego (Legia Warszawa).

tors - 9 października 2021, 20:05:37 - *.static.ziggozakelijk.nl
Kastrati też nie pojechał, bo nie jest w 100% gotowy do gry.

fansport - 9 października 2021, 20:17:53 - *.home.aster.pl
bez kastratiego nie strzelili gola żadnego, z kastratim zremisowaliby po hattricku kastratiego.

cycu - 9 października 2021, 20:51:21 - *.centertel.pl
Kogo to obchodzi jak nie ma takiego kraju jak Kosowo a w związku z tym ta reprezentacja jest nielegalna

M. - 9 października 2021, 22:06:17 - *.6.214.252.neoplus.adsl.tpnet.pl
^ a ty z jakiego kraju jesteś, skoro nie uznajesz Kosowa? Bo na pewno nie jesteś Polakiem. Polska uznała i nie cofnęła niepodległości do tego. Nie podoba ci się - nie pisz na polskich stronach.