9 października 2021, 19:56:50 - gabrielba
eMŚ: Walerian Gwilia i Otar Kakabadze wystąpili w reprezentacji Gruzji

Walerian Gwilia (Raków Częstochowa) i Otar Kakabadze (Cracovia) wystąpili w reprezentacji Gruzji w przegranym 0-2 (0-0) meczu 7. kolejki grupy B eliminacji mistrzostw świata z Grecją.

9 października 2021, 18:00 - Batumi (Adjarabet Arena)
Gruzja 0-2 Grecja
Tássos Bakassétas 90 (k), Dimítris Pélkas 90

żółte kartki: Dżaba Kankawa, Giorgi Aburdżania, Guram Giorbelidze - Manólis Siópis, Giórgos Tzavéllas, Thanássis Androútsos.

sędziował: Donatas Rumšas (Litwa).

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole gospodarzy Kakabadze i Lasza Dwali (kiedyś Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin) rozegrali całe spotkanie. Gwilia wszedł na boisko w 60. minucie, gdy zszedł z niego Giorgi Czakwetadze, a na ławce rezerwowych mecz spędził Nika Kwekweskiri (Lech Poznań). Na ławce rezerwowych gości pozostał Achilléas Poúngouras (w przeszłości Arka Gdynia).

cc - 9 października 2021, 20:01:08 - *.adsl.inetia.pl
Po czymś taki jak można się dziwić Kvekve że se chlapnął?Każdy na jego miejscu by to zrobił.

dobrytowar - 9 października 2021, 20:15:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O! jest i Kwekwe. Znaczy, tak się spieszył z tego Poznania na kadrę, ale jednak zdążył tym mercedesem dotrzeć.