11 października 2021, 22:37:42 - mistol94
Awans Niemiec do MŚ

Reprezentacja Niemiec w spotkaniu 8. kolejki grupy J eliminacji do mistrzostw świata wygrała 4-0 (0-0) z Macedonią Północną i dzięki wyjazdowej porażce 0-1 (0-1) Armenii z Rumunią na dwie kolejki przed końcem zapewniła sobie awans do turnieju finałowego.

11 października 2021, 20:45 - Skopje (Nacionalna Arena "Toše Proeski")
Macedonia Północna 0-4 Niemcy
Kai Havertz 50, Timo Werner 70, 73, Jamal Musiala 83

żółte kartki: Stefan Ristovski - Kai Havertz.

sędziował: Danny Desmond Makkelie (Holandia).
widzów: 16 182.

W zespole gospodarzy Stefan Aškovski (w przeszłości Górnik Łęczna) wszedł na boisko w 77. minucie, zmieniając Stefana Ristovskiego, a Dejan Iliev (dawniej Jagiellonia Białystok) spędził mecz na ławce rezerwowych.

sbn - 11 października 2021, 22:45:44 - *.play-internet.pl
Ale chamstwo że Macedonii nie pozwolili strzelić gola 20zl mi zjedli a od wczoraj 100zł, to koniec grania!

Steffen - 11 października 2021, 22:46:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
Deutschland!

raf - 11 października 2021, 22:49:40 - *.147.36.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Weltmeister

gniewus - 11 października 2021, 22:56:52 - *.002.204.pools.vodafone-ip.de
@ steffen- wypad na swoją stronę stefanku,już hop hop…

ja - 11 października 2021, 23:22:19 - *.play-internet.pl
A jaki był lament Polaków jak to Niemcy źle zaczęli eliminację.

... - 11 października 2021, 23:38:38 - *.30.52.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No, to tyle by było radochy Macedończyków z wygranej w Niemczech.

Diseldorw - 11 października 2021, 23:38:49 - *.150.10.42
Juz niedlugo do Niemiec dolaczy Albania!

rafini@ - 12 października 2021, 0:00:30 - *.centertel.pl
Stefanku wez zjedz gorzkiej truflowej 50 czekolady

Pszemke - 12 października 2021, 0:08:31 - *.interkonekt.pl
Niemcy mają bezpośredni awans, a Albani może mieć co najwyżej baraże, więc kiepskie połączenie ;)

MM. - 12 października 2021, 0:26:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja: Jak to zle rozpoczęli eliminacje? W marcu po 3 meczach mieli 6 punktów zwycięstwo 3:0 z Islandia, później zwycięstwo z Rumunia 1:0 i na koniec marcowych spotkań domowa porażka z Macedonia Północna 2:1. Oni mieli 6 punktów po 3 kolejkach a dziś świętują awans na katarski mundial 2022 to jest dobra wiadomość dla Polski ze Niemcy nie beda rywalem Polski w barazach el.MŚ 2022, a z Rumunia, Macedonia lub Armenia z tymi rywalem graliśmy nie aż tak dawno i wygrywaliśmy z nimi i fajnie byłoby trafić na starych dobrych znajomych i wywalczyć awans!

Raf - 12 października 2021, 1:43:40 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Widzewa!

BeeSKa - 12 października 2021, 4:21:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niemcy klasa sama w sobie jak zawsze! Z drugiego miejsca powinna wejść na spokojnie Rumunia która ma łatwiejsze spotkania od Macedonii czy Armenii.

Broda - 12 października 2021, 7:54:59 - *.ap-media.pl