12 października 2021, 23:02:44 - euzi
Tyranie w Tiranie

W kluczowym dla rywalizacji o awans do mistrzostw świata meczu 8. kolejki grupy I reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe 1-0 (0-0) z reprezentacją Albanii. Gola dla "biało-czerwonych" strzelił w 77. minucie Karol Świderski po dośrodkowaniu Mateusza Klicha. Dzięki wygranej Polacy wyprzedzili Albańczyków i przed meczami z Andorą oraz Węgrami są na drugim miejscu w tabeli.

Groźnie pod bramką Wojciecha Szczęsnego było już w 9. minucie - Grzegorz Krychowiak zanotował stratę na własnej połowie, natychmiastowe podanie po przechwycie dostał Rey Manaj, a jego strzał w polu karnym zablokował Jan Bednarek i piłkę wybił wracający Krychowiak. "Biało-czerwoni" oddali z kolei pierwszy strzał pięć minut później. Po rzucie rożnym i zamieszaniu uderzyć zdołał leżący Adam Buksa, jednak posłał futbolówkę wysoko nad bramką.

Oba zespoły nie potrafiły przez całą pierwszą połowę stworzyć sobie klarownych sytuacji. W 25. minucie po krótkiej wymianie przed "szesnatką" na strzał zdecydował się Keidi Bare, posyłając piłkę wysoko nad poprzeczką. Sprzed pola strzelał również kilka minut potem Piotr Zieliński - pomocnik Napoli oddał mocne uderzenie, ale trafił prosto w bramkarza.

Po przerwie dopiero w 65. minucie zrobiło się niebezpiecznie pod jedną z bramek. Po niedokładnym wybiciu piłki w polu karnym ta trafiła prosto pod nogi Kamila Jóźwiaka, a jego płaskie i mocne zagranie wzdłuż linii końcowej wyjaśnili defensorzy. Kilka minut potem Polacy mieli jeszcze lepszą okazję. Tym razem Krychowiak sam przechwycił futbolówkę tuż pod polem karnym Albańczyków, ruszył w stronę bramki i płasko zagrał do lepiej ustawionego Roberta Lewandowskiego. Jego zagranie zostało przecięte, ale piłka trafiła jeszcze do Zielińskiego - niestety po jego strzale sprzed pola karnego piłka pofrunęła wysoko nad bramką.

Polacy wyszli na prowadzenie w 77. minucie. Mateusz Klich znalazł się na prawej stronie i doskonale dośrodkował do wbiegającego przy dalszym słupku wprowadzonego kilka minut wcześniej Karola Świderskiego. Ten niepilnowany mocnym strzałem nie dał żadnych szans Etritowi Berishy. Cieszący się z gola "biało-czerwoni" zostali obrzuceni butelkami przez albańskich kibiców i mecz został przerwany na ponad 20 minut.

12 października 2021, 20:45 - Tirana (Air Albania Stadium)
Albania 0-1 Polska
Karol Świderski 77

Albania: 1. Etrit Berisha - 4. Elseid Hysaj, 18. Ardian Ismajli, 15. Marash Kumbulla, 5. Frédéric Veseli, 20. Lorenc Trashi (65, 3. Ermir Lenjani) - 21. Odise Roshi (78, 22. Nedim Bajrami), 19. Ylber Ramadani, 7. Keidi Bare (78, 9. Enis Çokaj), 11. Myrto Uzuni (58, 17. Armando Broja) - 10. Rey Manaj.

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 3. Paweł Dawidowicz, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek (90, 6. Michał Helik) - 7. Kamil Jóźwiak (71, 19. Przemysław Frankowski), 10. Grzegorz Krychowiak, 20. Piotr Zieliński, 16. Jakub Moder (46, 14. Mateusz Klich), 21. Tymoteusz Puchacz (90, 18. Bartosz Bereszyński) - 8. Adam Buksa (71, 11. Karol Świderski), 9. Robert Lewandowski.

żółte kartki: Ismajli, Hysaj, Ramadani - Buksa, Bednarek, Puchacz.

sędziował: Clément Turpin (Francja).
widzów: 21 000.

Mecz przerwany w 78. minucie na 23 minuty z powodu obrzucenia boiska przedmiotami przez kibiców.

Poza kadrą gospodarzy znalazł się były zawodnik Jagiellonii Białystok Bekim Balaj.

Mamy to!

Scyzor - 12 października 2021, 23:04:29 - *.30.0.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fartowne zwyciestwo Polakow

Polak - 12 października 2021, 23:04:36 - *.jmdi.pl
Meczu przerwanie nie zabrało zwycięstwa w Tiranie

poter84 - 12 października 2021, 23:04:36 - *.147.34.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Obiektywny - 12 października 2021, 23:05:11 - *.cdn77.com
Gdyby to byla inna reprezentacja od razu bylby walkower ale,ze Polska to musieli wznowic.

S-WLKP - 12 października 2021, 23:07:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wymęczone zwycięstwa, ale powiem tak myślałem że Albania jest przyjaznym krajem, okazuje się że nie , po tej skali nienawiści napewno to nie będzie mój kierunek wakacji.

Broda - 12 października 2021, 23:07:44 - *.ap-media.pl
Lewy od 360 minut bez gola.

SAM2 - 12 października 2021, 23:08:05 - *.static.ip.netia.com.pl
Gdyby to właśnie Włochów,Hiszpanów,Anglików obrzucali butelkami-koniec meczu,prawdopodobnie nawet walkower.Ale nasi musieli grać,nawet jakby snajper do nich syrzelał

Tominho - 12 października 2021, 23:08:30 - *.play-internet.pl
No to po Madziarach, bo nie przegramy z Andorą

adios - 12 października 2021, 23:08:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bardzo dobre sędziowanie! rzadko się zwraca uwagę na sędziów, kiedy sędziują dobrze, a tu chciałbym to podkreślić: konkret, brak błędów poza jedną kontrowersją związaną z ewentualnym karnym dla Polski

Bociek - 12 października 2021, 23:09:27 - *.centertel.pl
Brawo Polacy - idziemy po awans👏🏻💪🏻🇵
🇱!

ja - 12 października 2021, 23:09:50 - *.play-internet.pl
Ale żałosna kopanina. Gra na czas z Albanią śmiechu warte. Gwiazdor Lewandowski był na boisku ?.

KKK - 12 października 2021, 23:10:12 - *.180.165.10
Ostatnio w reprze Świderski > Lewandowski.
Lewy wyraźna zniżka formy, najgorzej jak się bierze za rozegranie gdzie jest zwyczajnie kiepski, holuje piłkę, zwalnia akcje i podaje niecelnie.

Kibic - 12 października 2021, 23:11:02 - *.play-internet.pl
Brawo Polacy baraże pewne pozdrowie.

Jaro_KSG - 12 października 2021, 23:11:32 - *.40.171.148.threembb.co.uk
Sedzia i reszta mafii robili wszystko zebysmy tego meczu nie wygrali

Widzew10 - 12 października 2021, 23:12:34 - *.toya.net.pl
no ufff? jest dobrze teraz Andora i Wegry u siebie? mamy 3 punkty straty do Angli? k...a jakby Albania wygrala z Angolami ,amy tyle samo punktow? ale to jest marzenia mamy baraze

kaszub1991 - 12 października 2021, 23:13:05 - *.204.50.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przypominały się lata 90 na polskich stadionach gdzie przerwanie meczu ligowego pucharowej czy nawet reprezentacji to była norma. Ważny jest zwycięstwo baraże szkoda że Węgrzy nie ograli Anglików.

Fun fun tu - 12 października 2021, 23:13:06 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Albania do 60 minuty zagrała piękne włoskie Catenaccio, na szczęście dla nas cofnęli się nie wiadomo czy nie mając sił no też wiadomo że to nie klasa Chieliniego ale Polska miała ciężką przeprawę.

KSG - 12 października 2021, 23:13:10 - *.master.pl
Albańce wytyrani.

... - 12 października 2021, 23:14:48 - *.146.36.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już jak ten stadion powstawał, to mnie śmieszyło budowanie Albańcom trybun tuż przy boisku.

nerwoból - 12 października 2021, 23:19:18 - *.master.pl
Tadziu bądź elastyczny,lepiej polej bo mnie nerwy biorą.

d3 - 12 października 2021, 23:19:27 - *.191.121.239.ipv4.supernova.orange.pl
Teraz tylko pokonać Andorę. Albania z Anglią raczej nie wygra i 2 miejsce przed ostatnim meczem, więc z Węgrami sparing

kks - 12 października 2021, 23:22:24 - *.echostar.pl
Albania nadal w głębokiej dżungli. Za takie zachowanie tego tałatajstwa na trybunach FIFA powinna od razu dać walkower Polsce i zdyskwalifikować Albanię w następnych kwalifikacjach.

A - 12 października 2021, 23:23:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry, godny i uczciwy mecz, momentami bandycki.

nerwoból - 12 października 2021, 23:24:30 - *.master.pl
Dzisiejszy mecz na szczycie San Marino-Andora 0-3
Więc ostrzegam przed lekceważeniem Andory.

@adios - 12 października 2021, 23:26:18 - *.184.239.114.ipv4.supernova.orange.pl
Nie było rzutu karnego. Nawet zakładając faul, to był jeszcze przed polem karnym.

Xyz - 12 października 2021, 23:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odpowiedź Do Redakcji. Jeśli robimy zmianę w przerwie meczu to to można w trakcie gry robić 3 pozostałe zmiany.

davidinho - 12 października 2021, 23:29:53 - *.dynamic.chello.pl
Baraże nasze na 99proc!!!! Tylko 54 zespoły do ogrania (Rumunia (najlepiej)Norwegia (wcale nie tak źle do ogrania), Szkocja (trochę trudniej ale do ogrania Ukraina (jeszcze trudniej i na styku) reszta to już wyższy level i trzeba pokazać klasę. Szansę na mundial oceniam na 55proc.
Chciałbym rozpocząć dyskusję jeśli ktoś ją podejmie, o naszych szansach w barażach według waszej opinii??? Czas start.

Abbi - 12 października 2021, 23:31:25 - *.dynamic.chello.pl
Odpowiadam na "Czy moglibyście rozwiać wątpliwości? Zrobiliśmy 5 zmian ale tylko jedna podwójna. Nie powinniśmy zrobić dwóch podwójnych? Bo tak mi się kojarzy z ekstraklasy, że tylko w ten sposób można dokonywać zmian..."
Można zrobić w trakcie meczu 3 "sztuczne" przerwy dla dokonania zmian i tyle właśnie zrobiliśmy (71 minuta - podwójna zmiana, 90 + 1 minuta, 90 + 3 minuta. Zmiana dokonana w przerwie meczu ("naturalna") się nie liczy.

davidinho - 12 października 2021, 23:31:27 - *.dynamic.chello.pl
Tylko 4 zespoły oczywiście hahahaha

W studiu TVP trzymają ekspertów skąpanych dopingiem - Wawrzyniak, albo kierującym pod wpływem alkoholu tzw. przykładnym obywatelom dla młodzieży widać jakie układy rządzą polskim futbolem i to jest niestety główny symptom niepowodzenia naszej narodowej kadry począwszy od piłkarzy nie licznych ale promowanych na siłę mówimy tu o Krychowiak i który od młodzieżówek na stałe gra w kadrze mimo słabych meczy, Szczęsny jeszcze się wybroni

kibic - 12 października 2021, 23:35:51 - *.bialnet.pl
Robert Lewandowski w top5 do Złotej Piłki.

Etam - 12 października 2021, 23:37:19 - *.dynamic.chello.pl
A co na to Tusk ?? Tak bez komentarza..., No tak to nasi piłkarze prowokowali koziiyebcow...?

Barça - 12 października 2021, 23:41:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby taka sytuacja z butelkami wydarzyłaby się w meczu z Niemcami to Albania miałaby przez 50 lat wstępu do UE ( hegemonia Niemiec ) Gdyby w meczu z Anglią to bylby niesamowity skandal rasistowski i anglicy ze łzami w oczach nie wyszliby na stadion a władze angielskie stałyby się wrzucić Albanie z UEFA. Ale my Polacy nie mamy głosu w Europie, ale mamy honor i twarz zawsze wyjdziemy z podniesioną głową za co jesteśmy kopani w dupę.

BeeSKa - 12 października 2021, 23:44:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak więc trzeba już szykować się do baraży. Jednak tam poprzeczka zostanie podwyższona.
Osobiście daję niskie szanse na awans. Trzeba będzie liczyć na dobre losowanie.

R - 12 października 2021, 23:54:44 - *.warszawa.vectranet.pl
kaszub1991
ale nikt nie rzucał w piłkarzy niczym, sporadyczni e dla jaj śniezynkami

jarock - 12 października 2021, 23:59:03 - *.icpnet.pl
Podwójne standardy widać gołym okiem...

Cesarion - 13 października 2021, 0:01:15 - *.ip.mgk.pl
Mimo że słaby mecz kadry to jak zwykle kolejne mistrzosskie zmiany Sousy...asysta i bramka zmianami...umie czytać grę

Malkontent - 13 października 2021, 0:14:49 - *.31.94.231.ipv4.supernova.orange.pl
No i gdzie ci malkontenci, co wieszczyli porażkę Polaków,że z taką grą to nas Albsnia rozjedzie, hahaha nie róbcie wstydu mości panie, ja wierzyłem w Polaków, ale byłem jeden z nieliczny.

Dzieszko - 13 października 2021, 0:24:21 - *.centertel.pl
Solidny, kontrolowany mecz na niesamowicie trudnym terenie. Najlepszy Tymek Puchacz.

Knur - 13 października 2021, 0:27:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Lubię takie mecze. Fanatycy na trybunach😀

Ziutek - 13 października 2021, 0:38:35 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
@davininho Serio uważasz Norwegie za łatwiejszego przeciwnika niz Szkocja?

Krzychu - 13 października 2021, 0:40:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zupełnie inny obraz gry i przebieg meczu niż to co graliśmy we wrześniu kiedy było 4-1 dla nas. Wtedy wynik był świetny bo do gry można było się zdecydowani przyczepić. Dziś wygrywamy skromnie ale za to gra lepsze i mecz mieliśmy właściwie pod pełną kontrolom.

Darek - 13 października 2021, 0:52:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@davininho - jeśli chodzi o baraże to najważniejsze żeby się załapać na rozstawienie i półfinał grać u siebie

Pablo77 - 13 października 2021, 0:58:10 - *.40.178.3.threembb.co.uk
Kaziu W.gada bzdury o 3 metrach odleglosci trybun od boiska ,gdzie na 80% stadionow w Europie jest tez bliska odleglosc.Na Hutniku Krakow Piekna Widocznosc zza bramki!

... - 13 października 2021, 1:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygrana z Andorą praktycznie przesądza awans do baraży. Nie ma ..... we wsi, żeby Albania wygrała na Wembley.

KONRAD - 13 października 2021, 1:45:23 - *.opera-mini.net (*.134.14.187)
Reprezentacja Polski dała radę zwycieźając na trudnym terenie.Albańscy kibice-islamscy fanatycy dali seans nienawiści.Teraz wygrać z Węgrami,którzy przełamali się w Londynie i dopełnić formalności z Andorą.Nie wiadomo z kim zagramy w barażach,ale przy pełnej mobilizacji MŚ są w zasięgu naszej reprezentacji.Dobra gra i zwycięstwa to najprostsza metoda na uciszenie płaczków i mazgaji internetowych wychowanych na pedagogice wstydu,którzy tylko potrafią czarnowidzieć.

Jaro - 13 października 2021, 2:17:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma się co cieszyć ze skromnego wymęczonego zwycięstwa z grającą w rezerwowym składzie Albanią.

kibic - 13 października 2021, 2:23:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bobek trzeci mecz z rzędu w kadrze bez gola, starzeje się chłopina, emerytura coraz bliżej.

Raf - 13 października 2021, 3:16:21 - *.play-internet.pl
I to jest dopiero super wynik dla Widzewa :-)

MM. - 13 października 2021, 3:19:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet remis z Andora i przy porażce z Wegrami możemy awansowac do baraży, ale trzeba liczyć ze Albania przegra na Wembley, bo Albanii możemy dopisać 3 punkty za mecz z Andora, a Polska remisuje z Andora i przegrywa z Wegrami to Polska i Albania będą mieli po 18 punktów to najprawdopodobniej w barazach zagrali Polska bo Polska w bramka ma 25-8 (+17), Albania 11-7 (+4) to Albania musiałaby w dwóch meczach odrobic 13 bramek do Polski!

Gepetto - 13 października 2021, 5:04:47 - *.play-internet.pl
Puchacz powinien rozważyć zakończenie kariery reprezentacyjnej, ledwo co zaczął i nie ma sensu by to przeciągał. W Union też nie najlepiej, w klubie aktualnie jest od podawania piłek na treningu, w reprezentacji prezentuję się co najmniej ma poziomie drewna. Widać, kosz od Wieniawy i po gościu.

Interpol - 13 października 2021, 5:48:55 - *.dsl.bell.ca
czytam kometarze to chyba inny mecz ogladalem.Krychowiak za to co zrobil na Euro juz nie powinien grac do tego jest za wolny dla tych mlodych pilkarzy>to samo Glik juz za wolny Bednarek pracowal za 2 no i niestety Lewy cienki dzisiaj ...to H...on gral z San Marino ?

Krzyś - 13 października 2021, 6:04:54 - *.fixed.kpn.net
W pierwszej połowie, kwaśna mina prawie nie schodziła. Mecz wygrali zmiennicy. Pytanie tylko, czy Sousa ma takiego nosa do zmian, czy to może nietrafione jedenastki wyjściowe. W każdym razie mecz bardzo słaby. Polacy faulowali chyba z ponad dwadzieścia razy. Błędy Modera i Krychowiaka mogły bardzo źle się skończyć. Dobrze że chociaż sami je poprawili. Błędne decyzje Lewandowskiego czy Zielińskiego. Cieszę się z wyniku, ale gra baardzo słaba.

cantoro - 13 października 2021, 6:48:22 - *.81-166-140.customer.lyse.net
Albania? Czy to Europa? Wątpię. Geograficznie tak, ale chyba tylko pod tym względem. Mentalnie, co widzieliśmy na trybunach, bliżej jej chyba nadal do Afryki albo Bliskiego Wschodu. Ale dla nas to już tylko kolejna, pokonana przeszkoda. Po to są eliminacje, żeby takie albanie i im podobne, eliminować. Wygrać pozostałe 2 mecze, żeby wypracować sobie rozstawienie w barażach. To bardzo ważne

dudek - 13 października 2021, 6:58:12 - *.13.233.164.koba.pl
no sukces . i to z takim potentatem . Polska w grupie przed Albanią - niesamowite

arturro - 13 października 2021, 7:41:51 - *.111.144.177
Czy Lewandowski był na boisku?

Giovanni - 13 października 2021, 7:48:59 - *.146.65.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To co grał Krychowiak to solidne dno.

sbn - 13 października 2021, 8:14:41 - *.play-internet.pl
Jednak system baraży jest dosyć niesprawiedliwy ok że wreszcie 2 miejsca dają baraże i to wszystkie, ale dodawanie 2 drużyn jako zwycięzcy Ligi Narodów to na jakiej zasadzie??? (Czyli co? Trzeba posprawdzać które drużyny wygrały dywizje i je dodać do baraży?? I teraz tak wg zasad , zwycięzcy Ligi Narodów z Dywizji A (tu nie będzie nikogo bo wszyscy zagrają w MŚ lub barażach) i B (tu ciekawa sytuacja (bo Czechy wejdą do baraży, a pozostaje do walki o baraże play-off Austria,Węgry,Walia) i w sumie brakuje jednego zespołu, może będzie 3 osobowa grupa play-off? Czy sprawiedliwiej dookoptować drużynę z 3 miejsca z największą ilością pkt? Czy np. kogoś z Ligi Narodów? Jak to rozwiązą?

DD - 13 października 2021, 8:16:53 - *.204.82.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Właściwie to mecz słaby powiedzmy ze średnią reprezentcją europejską. Ale 3 ptk są i to się liczy. Z taką grą to na mundial nie ma co liczyć. Co robi w tej reprezentacji drewniak Krychowiak? Czy w tym kraju nie ma lepszych pomocników?
A tak w ogóle to powinien być walkower i tyle!

Tomek - 13 października 2021, 8:18:15 - *.30.21.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczesliwe zwyciestwo Polakow przeciez nas wszedzie nie lubia Wegry tez beda grysc trawe aby Polacy nie wygrali

STRUMYK - 13 października 2021, 8:18:53 - *.205.172.41
Spoko wygrana, mogło być różnie, a tak baraże coraz bliżej

Fąfara - 13 października 2021, 8:28:45 - *.play-internet.pl
Kapitalne widowisko. Bardzo dobry mecz Polaków oraz pełne trybuny jak i ta mała awanturka ma trybunach dodały uroku i pikanterii temu spotkaniu😁

qwe - 13 października 2021, 9:12:35 - *.static.ip.netia.com.pl
Krychowiak...
Pan Krychowiak jest mocno promowany przez komentatorów!
Wczoraj na antenie przyznali, że zdarzają mu się błędy i straty w środkowej części boiska (wczoraj chyba ze 4), ale jak kopnie piłkę raz do przodu to jest mu wybaczone... dziwne, bo innych piłkarzy ocenia się przez pryzmat jednego błędu!
Dodatkowo w 60' minutach komentator którego bardzo nie lubię przez jego pewność siebie i pychę zachwalał Krychowiaka, że biegł ostatkiem tchu! No chwila, jeszcze pół godziny gry im zostało!!! Co to za piłkarz, że słaniał się na nogach w 60 minucie?

marcky - 13 października 2021, 10:19:22 - *.icpnet.pl
Większość komentarzy to chyba piszą rosyjskie i białoruskie trolle. Nie chce mi się wierzyć, żeby prawdziwy kibic, Polak, tak pisał źle o naszych piłkarzach po wygranym meczu. Albania, wcześniej Macedonia, Austria to naprawdę dobre drużyny, które nie łatwo jest pokonać.

Duszan - 13 października 2021, 10:39:10 - *.dynamic.mm.pl
Tak naprawdę to Polska nawet jakby przegrała w Albanii to i tak by w barażach zagrała. Do 10 zespołów, które zajmą drugie miejsca dochodzą jeszcze 2 najlepsze z Ligii Narodów, które nie wywalczą awansu bezpośredniego bądź miejsca barażowego. Polska została sklasyfikowana w Lidze Narodów na 10 miejscu, a praktycznie wszystkie drużyny przed Biało-Czerwonymi taki awans mają.Z baraży awansują 3 drużyny, trzeba więc pokonać dwie drużyny. Będą tak jakby trzy półfinały i trzy finały. Rozlosowane pary będą grały po jednym meczu, a o gospodarzu takiego meczu też zadecyduje losowanie.

Teo - 13 października 2021, 11:15:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś wytłumaczy dlaczego Świderski i Puchacz po bramce prowokowali kiboli albańskich ?

Bernie - 13 października 2021, 11:41:12 - *.189.45.70.atman.pl
Jeżeli w ostatnich meczach nie będzie jakichś niespodzianek i z pierwszych miejsc awansują faworyci tj. Portugalia, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, to w barażach wszystkie drużyny będą w naszym zasięgu, no może Szwajcaria trochę ponad innymi. Wg mnie w finałach baraży powinien być mecz i rewanż, tu stawka jest ogromna a mecz u siebie to jest jednak spory handicap, ci którym los(?) będzie łaskawy będą mieli łatwiejsze zadanie

oskar - 13 października 2021, 12:09:51 - *.promax.media.pl
@Duszan chyba dopiero co się obudziłeś? To wszystko już tu zostało opowiedziane 58 razy i nie masz racji

obserwator - 13 października 2021, 13:16:15 - *.92.249.2
Brawa za zwycięstwo na trudnym terenie. Naprawdę nieźle to wyglądało. Przede wszystkim nikt nie odstawiał nogi. Piłkarsko Krychowiak najsłabszy - mnóstwo strat (oby Bielik skończył tego pecha z kontuzjami i wskoczył na jego miejsce). Reszta na plus bez indywidualnych fajerwerków.
A ta dzicz zaatakowała naszych przed stadionem, wygwizdała hymn i obrzuciła butelkami. Miałem jechać do nich na wakacje, ale już wiem który kraj będę omijał.
Ciekawe kto nam się trafi w barażach?

Podkarpaci - 13 października 2021, 14:51:45 - *.mtm-info.pl
Reprezentacja zagrała dobry mecz przede wszystkim w odbiorze piłki w środku pola oraz na połowie przeciwnika. Reprezentacja Albanii bez szans. Nawet z bardzo wysuniętą linią obrony naszej kadry nie potrafili sensownie zagrozić naszej bramce. Gdyby nie ustawiony autobus we własnym polu karnym przez Gang z Albanii widzielibyśmy zdecydowanie więcej bramek w tym spotkaniu.

daro - 13 października 2021, 15:38:07 - *.internetia.net.pl
Dobry mecz naszych. Dużo lepszy niż ten w Warszawie. Pozytywnie zaskoczyli obrońcy i Krychowiak. Ulicami Tirany jeszcze 30 lat temu jeździły wozy drabiniaste, więc nie można oczekiwać od nich kultury. Są jakieś 30 lat za kibicami z choćby Wisły K., którzy kiedyś rzucali nożami.

... - 13 października 2021, 16:23:41 - *.play-internet.pl
@KONRAD
Zachowali jak zachowali z tym że po prowokacji najgorszego zawodnika meczu.

KONRAD - 13 października 2021, 16:32:53 - *.centertel.pl
@...:A kto według Ciebie był tym najgorszym zawodnikiem meczu bo zdania są podzielone?

rafalski - 13 października 2021, 18:05:38 - *.centertel.pl
To smiech na sali jest... to z trybun co lecialo tez!!! na mlodych postawic zostawic SzcEsnego w bramce jako kapitana ten buksa na amatorow jest dobry ...

kolo - 13 października 2021, 19:19:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
świderski prowokował, machał łapami przed Albańczykami to się z lekka zdenerwowali Nic w tym dziwnego.

KONRAD - 13 października 2021, 19:34:41 - *.opera-mini.net (*.134.40.189)
@Kolo:troglodytom cieszynka rywali pewnie zawsze przeszkadza :-)

DonKichot - 13 października 2021, 19:46:39 - *.146.96.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewy tym razem słabo choćby sytuacja gdzie miał tylko bramkarza i z piłką poszedł do boku, a powinien cofnąć do 16 - ki do światła bramki, od niego się tego wymaga!!!

a - 14 października 2021, 1:01:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy złapał lekki dołek fizyczny - widać po ruchach, że to nie ten sam polot i wigor, co miesiąc temu.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Jeżeli w barażach zagramy takim składem to awans na mundial pewny.

mrs - 14 października 2021, 16:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co wy chcecie od lewego ,boniek i platini w tym wieku to juz dlugo nie grali i wielu innych swietnych.

ianek - 14 października 2021, 16:11:18 - *.164.179.209
nie dla zielinskiego w kadrze

Farbowane - 14 października 2021, 18:14:54 - *.play-internet.pl
Ja to bym zmienil cala kadre i poszukal takich Matih Cash w Anglii.Szukajmy farbowanych lisow.

Mrs - 14 października 2021, 20:21:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszecie że lewy nie,strzelił 360,minut bramki ,w reprezentacji na 127 spotkań w ponad 70 meczach nie strzelił gola to ile minut nie strzelił ?

Mrs - 14 października 2021, 20:26:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiele razy było ze w 8 meczach nie strzelał gola ,a Nie w 8 po kolei meczach strzelał .Nie można wymagać ciągłego strzelania ważne zwycięstwa i remis z Anglią .

Bombowy - 18 października 2021, 13:34:03 - *.leon.com.pl
Pytanie dla znawców języka angielskiego: Czy "Matt Cash" to w przekładzie na polski oznacza "Misiu kasa"?