27 października 2021, 14:49:00 - gabrielba

27 października 2021, 13:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 0-5 Motor Lublin
Maciej Firlej 8, 30, 32, Kamil Rozmus 15, Filip Wójcik 53

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 24. Przemysław Misiak (37, 98. Maciej Kołoczek), 19. Maciej Wichtowski, 27. Julien Tadrowski, 2. Dawid Nojszewski (38, 11. Wiktor Preuss) - 7. Miłosz Przybecki (46, 23. Franciszek Wróblewski), 10. Marcin Kozłowski II (38, 5. Robert Majewski), 14. Michał Kobiałka, 22. Maciej Górski, 6. Cezary Demianiuk - 9. Wojciech Trochim (71, 17. Bartosz Rymek).

Motor: 15. Sebastian Madejski - 17. Filip Wójcik (61, 45. Adam Ryczkowski), 14. Maksymilian Cichocki, 3. Kamil Rozmus, 11. Paweł Moskwik - 33. Vitinho (72, 79. Bartłomiej Kafel), 21. Tomasz Kołbon (52, 6. Tomasz Swędrowski), 10. Rafał Król, 27. Piotr Kusiński, 20. Damian Sędzikowski (46, 80. Sebastian Rak) - 7. Maciej Firlej (61, 9. Krzysztof Ropski).

żółte kartki: Trochim, Preuss - Rozmus, Król, Cichocki.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
widzów: 356.

Fortuna Puchar Polski 2021/2022

śpartakós - 27 października 2021, 14:50:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
aleź motoj ich roźjehau

SuperExper - 27 października 2021, 14:51:42 - *.static.3s.pl
Kostja Runajic odchodzi. Nie ma innego wyjścia po takiej kompromitacji!

MotorKing - 27 października 2021, 14:53:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo chłopaki i teraz Stal w niedzielę i git.Tylko Motor!

Kibic - 27 października 2021, 14:54:37 - *.as13285.net
Ale Motór pojechał...

elChioco - 27 października 2021, 14:54:41 - *.centertel.pl
Pytanie który skład Motoru jest pierwszy. Firlej, Kołbon, Wójcik do pierwszego. Fidziu, Ryczkowski na ławę.

Aaa - 27 października 2021, 14:56:08 - *.centertel.pl
Niech te bramki do ligi zabiorą bo znów punktów zabraknie. Zielony awans.

Pogoniony - 27 października 2021, 14:56:16 - *.play-internet.pl
@śpartakós Przecież puchar był ewidentnie dopuszczony przez naszego trenera..nie ma co się cieszyć. Dla nas ważniejsza liga.

Kotmasza18 - 27 października 2021, 14:59:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Pogoniony.Tak sobie tłumacz.

el Chioco - 27 października 2021, 14:59:43 - *.centertel.pl
@Pogoniony
Ważniejsza liga? Ale że boicie się o pozostanie w lidze? Nie grozi wam ani spadek ani awans. Po co odpuszczać Puchar?

bugmacher - 27 października 2021, 15:00:44 - *.adsl.inetia.pl
Chłopaki z Pogoni niby przegrali a swoje zarobili!

Betony - 27 października 2021, 15:01:15 - *.24.155.165.ipv4.supernova.orange.pl
Pora na komentarze: "Pogoń odpuściła", "Pogoń grała rezerwowym", "Pogoń nie była w kościele wczoraj wieczorem", "Pogoń się przejęła covidem", "to nie była prawdziwa Pogoń"

Hearter - 27 października 2021, 15:01:16 - *.dynamic.chello.pl
być może będzie walkower - jak poprzednio

As - 27 października 2021, 15:17:44 - *.204.51.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To teraz chłopaki z Motoru dokładnie policzyć żółte kartki bo ci z Siedlec na pewno skrupulatnie policzą. Zresztą słyną z tego hehe

Gorliwy - 27 października 2021, 15:20:28 - *.204.34.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dawać , jadziem z Saganem

Dla przypo - 27 października 2021, 15:31:52 - *.239.247.92
Pogoń Siedlce 4-2 Motor Lublin 22 sierpnia, 17:00 (880)
Cezary Demianiuk 13, 56, Maciej Wichtowski 53, Bartosz Rymek 59 - Michał Fidziukiewicz 3, Maciej Firlej 85

StalRze - 27 października 2021, 15:35:12 - *.39.126.82
Rozjedziemy Motur jak każdego w tej lidze. Jedyny opór stawiał Ruch to, ale Ruch to Ruch.

nowy - 27 października 2021, 15:42:45 - *.184.47.168.ipv4.supernova.orange.pl
Prezentowane przez Pogoń umiejętności to poziom co najwyżej ligi okręgowej i tam powinni się znaleźć w nowym sezonie.

Spartakusi - 27 października 2021, 15:53:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor bierzcie do siebie trenera Michniewicza dopóki jest jeszcze wolny, a Sagana przekażcie do Legii na
wzmocnienie zespołu trenerskiego tego klubu

znafca - 27 października 2021, 16:11:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro walkower dla Siedlec pewne info.

j - 27 października 2021, 16:18:11 - *.lublin.eu
Dlaczego walkower? za co?

Lublin - 27 października 2021, 16:29:05 - *.centertel.pl
Gorliwy: zobacz ile punktów straty ma Motor do Stali Rzeszów i Ruchu (który jest beniaminkiem), przeanalizuj jak wyglądały wszystkie mecze ligowe Motoru w Lublinie (zwłaszcza pierwsze połowy) i dopiero wtedy broń trenera. Jeden wysoko wygrany mecz o niczym nie świadczy. Poza tym w tej chwili największym problem nie jest trener, a podejście do obowiązków dyrektora sportowego.

Pseudonim - 27 października 2021, 16:39:58 - *.dynamic.chello.pl
Motor gra pierwszą połowę zmiennikami i wynik 4-0 do przerwy,a Pogoń nie istnieje na boisku.
W trakcie drugiej połowie wchodzą gwiazdory m.in.hamulcowy Swędrowski i podwyższają wynik tylko o 1 gola, a Pogoń ma kilka sytuacji bramkowych.
To pokazuje komu zależy na wynikach.

Luka - 27 października 2021, 17:47:52 - *.centertel.pl
Motor to był i jest kolos na glinianych nogach. Dziś wygrywa 5;0 by następnie przegrać 0;3 czy zremisować z ausajderem ligowej tabeli. Co roku jest pompowany balon w Lublinie i co roku wielka klapa. Nawet przy sportowej walce która mogła się odbyć Motor psim swedem znalazł się w II lidze. Niestety nikt z zaciągu z po za Lublina za Motor nie będzie umierać.

SpartakusL - 27 października 2021, 18:31:51 - *.146.195.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Walkower tak mówili w TVN.

Borubar - 27 października 2021, 19:14:35 - *.free.aero2.net.pl
Toż to prawdziwy pogrom! :D

Tom81 - 27 października 2021, 19:39:26 - *.tvkstella.pl
Gratulacje dla Motoru od kibica Stali Stalowa Wola. Już w czerwcu 2022 roku Pogoń spada do trzeciej ligi, a Stal Stalowa Wola wraca do drugiej !!

Cziko - 27 października 2021, 20:17:16 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
@Tom 81 Mimo że się nienawidzimy to wolę Was w 2 lidze niż Pogoń czy inne twory.

bazyli - 27 października 2021, 20:26:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak jak tutaj ktoś napisał. Wygrana wysoka w meczu na wyjeździe cieszy, ale wcale nie oznacza, że Motor jest silną drużyną na awans. Potrafią przegrać lub zremisować z najsłabszym i wygrać z najlepszym. Chimeryczny klub, ale przy porażce ze Stalą Rzeszów w sobotę szanse na bezpośredni awans znacznie zmaleją. Remis też niewiele daje i trzeba za Stalowcami po prostu wygrać.

leon - 27 października 2021, 21:12:34 - *.231.27.132.koba.pl
Dopalaczy nie przywiezli? Przecież można brać bezkarnie jak 2 sezony temu.

rksm - 28 października 2021, 0:08:34 - *.play-internet.pl