Olimpia: 1. Adrian Olszewski - 14. Patryk Leszczyński, 66. Piotr Witasik, 25. Krzysztof Wicki, 21. Adrian Karankiewicz, 23. Marcin Warcholak - 10. Michał Cywiński (72, 6. José Cabrera), 18. Marko Zawada (62, 9. Karol Landowski), 22. Filip Karmański (84, 27. Rafał Kruczkowski), 11. Tomasz Kaczmarek (84, 7. Najim Romero) - 17. Jakub Bojas (84, 19. Szymon Doba).

Lech II: 1. Miłosz Mleczko - 22. Jakub Zagórski, 20. Adrian Laskowski, 2. Maksymilian Pingot, 17. Krystian Palacz (76, 3. Ksawery Kukułka) - 18. Damian Kołtański (46, 11. Filip Wilak), 8. Łukasz Norkowski, 10. Eryk Kryg (63, 9. Łukasz Spławski), 21. Patryk Gogół (84, 16. Igor Ławrynowicz), 14. Jakub Karbownik (63, 13. Dawid Zięba) - 15. Siergiej Kriwiec.

żółte kartki: Leszczyński, Doba - Wilak, Laskowski.

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / Lech Poznań / Sport

Marks - 27 października 2021, 16:00:53 - *.50.238.89.static.smgr.pl
Brawo 🤩💚

kks - 27 października 2021, 16:03:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i oni są liderem ekstraklasy? Chcą zdobyć mistrzostwo? Jako kibic Lecha jest mi wstyd

Do@kks - 27 października 2021, 16:06:16 - *.centertel.pl
Wstyd być pijanym o tej porze. To grały II ligowe rezerwy Lecha "kibicu"

STRUMYK - 27 października 2021, 16:07:39 - *.205.172.25
do kks, przecież rezerwy Lecha grają w II lidze

Gipsu - 27 października 2021, 16:08:37 - *.vomar.nl
Strzelil zawodnik na 3:0 ktorego nie ma w skladzie ?

Ubabrana - 27 października 2021, 16:13:27 - *.play-internet.pl
Hahahaah taki Lech Poznań był mocny po wygranej z Legią, a teraz 0:3 od Olimpii.

Marek - 27 października 2021, 16:15:59 - *.adsl.inetia.pl
Zabrakło takich zawodników jak Borowski, Marciniak, Laskowski,Pacławski, Skrzypczak, Baturina - czy to był Lech II czy Lech III?

snk - 27 października 2021, 16:18:05 - *.play-internet.pl
Mówiłem wam że to przekręt gość wszedł na boisko z ławki bez zgłoszenia Cabrera :p stanął przy Mleczko (widać że to bezambicjnalny typ dla tego wyrzucili z pierwszego Lecha, jak może bramkarz dać sobie strzelił w ostatniej sekundzie) pozatym było doliczone 3 minuty grali aż do gola czyli 6 minut. Oni mają wgląd w kupony i tak strzelają by większości nie weszło.

sjk - 27 października 2021, 16:19:46 - *.play-internet.pl
Jose Cabrera nie grał w tym meczu i strzelił gola który uwalał ludziom kupony, nieźle się wzbogacili.

www - 27 października 2021, 16:31:36 - *.adsl.inetia.pl
Ale ten Karbownik zaliczył zjazd!

M. - 27 października 2021, 16:43:54 - *.play-internet.pl
Przecież macie wyraźnie napisane, że to skład wyjściowy. Nie wina redakcji, że klub nie umie zrobić relacji.

klech - 27 października 2021, 17:19:20 - *.play-internet.pl
To był Lech III, Lech II grał wczoraj w Skierniewicach.
Jeden Lech w PP wystarczy.

Yeti - 27 października 2021, 17:22:02 - *.play-internet.pl
Pytanie do znawców: gdyby Lech odpadł, ale rezerwy przeszły dalej, to czy Lech II mógłby grać w PP zawodnikami z pierwszego składu? Nie kilkoma tylko całym pierwszym składem?

Abw - 27 października 2021, 17:35:27 - *.102.214.193.static.cust.telenor.com
sjk...czytaj ze zrozumieniem
w nagłówku dotyczącym składu Olimpii Grudziądz jest napisane "SKŁAD WYJŚCIOWY" Czyli taki jakim Olimpia wyszła od pierwszej minuty, strzelec drugiego gola, wszedł z ławki rezerwowej, więc nie mógł być ujęty w składzie wyjściowym
Dodam, ze kilka lat temu Olimpia Grudziądz wyeliminowała także pierwszą drużynę Lecha, w której grał cały mecz łukasz Trałka, który w tym roku również odpadł, również z Olimpią Grudziądz, będąc piłkarzem Warty

Pazurek - 27 października 2021, 17:52:10 - *.cust.tele2.se
Yeti:
Mógłby grać zawodnikami z I składu którzy nie grali w tej edycji Pucharu Polski w pierwszym zespole. Tylko i wyłącznie.

dol - 27 października 2021, 20:59:39 - *.echostar.pl
Olimpia to niech w końcu wejdzie spowrotem do 2 ligi, a nie pałęta się po 3 ligowych pastwiskach, bo podniecać się jakimś pucharem i wygraną z 3 składem Lecha to naprawdę podziw...

OSTKAL - 27 października 2021, 22:03:44 - *.kal.pl
Nie będę zaskoczony jak Olimpia w 1/8 wylosuje znowu Lecha z wyższej Półki

marcky - 28 października 2021, 8:33:54 - *.icpnet.pl
A czy ktoś wie co się dzieje z Filipem Marchwińskim? czyżby koniec talentu?

BartX - 28 października 2021, 10:13:09 - *.pse.pl
Yeti : Mógłby grać i to w2 dodatku jako Lech I
Trochę lat temu była taka sytuacja że Ruch II Chorzów wygrał, a Ruch Chorzów przegrał i potem już Ruch II grał normalnymi zawodnikami bodajże nawet zdobył puchar czy był w finale - ostatecznie grał już jako normalnie Ruch Chorzów

Stal 30 - 28 października 2021, 18:39:19 - *.146.100.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl