27 października 2021, 19:21:59 - dkelman
Vinci-ersz

W środowym meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec przegrało 0-1 (0-1) z Piastem Gliwice. Zwycięską bramkę dla gości jeszcze w pierwszej połowie zdobył Mateusz Winciersz.

27 października 2021, 17:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Piast Gliwice
Mateusz Winciersz 18

Zagłębie: 23. Matko Perdijić - 13. Vedran Dalić, 18. Lukáš Ďuriška, 11. Wojciech Kamiński - 32. Kacper Smoleń, 28. Maciej Ambrosiewicz (46, 96. Wojciech Szumilas), 6. João Oliveira, 94. Dawid Gojny (61, 22. Quentin Seedorf) - 7. Patryk Bryła, 67. Aléx Tanque (46, 9. Szymon Sobczak), 8. Szymon Pawłowski (61, 10. Maksymilian Banaszewski).

Piast: 33. Karol Szymański - 22. Tomasz Mokwa, 5. Tomáš Huk, 23. Miguel Muñoz, 14. Jakub Holúbek - 19. Michael Ameyaw (68, 77. Arkadiusz Pyrka), 17. Patryk Lipski, 18. Patryk Sokołowski, 7. Tiago Alves (68, 10. Kristopher Vida), 15. Mateusz Winciersz (74, 27. Gabriel Kirejczyk) - 29. Nikola Stojiljković (74, 92. Damian Kądzior).

żółte kartki: Ambrosiewicz, João Oliveira, Ďuriška - Stojiljković, Holúbek, Muñoz.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1110.

Fortuna Puchar Polski 2021/2022

Witalis - 27 października 2021, 19:24:09 - *.safe-lock.net
Brawo Piast. Prawie łatwo i przyjemnie.

Pielgrzym - 27 października 2021, 19:24:37 - *.adsl.inetia.pl
Zagłębie Sosnowiec ODPADA.Za wysokie progi.Teraz JEDYNY CEL UTRZYMANIE się w I lidze.

Gennaro - 27 października 2021, 19:24:45 - *.net.brewet.pl
To mamy kolejną rundę, w składzie rezerwowym, widać że w klubie wzieli się do roboty, teraz tylko marsz w górę.

PZPN - 27 października 2021, 19:24:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
🐔🐔🐔

Yanek - 27 października 2021, 19:28:15 - *.centertel.pl
Winciersz, a komentatorzy z Polsatu całą 1 połowę Wincierz, eh.

Yanek - 27 października 2021, 19:28:22 - *.centertel.pl

45Tomi - 27 października 2021, 19:56:21 - *.14.112.198.static.alkom.info
W 4 dni dublet! Legia i klub z najbardziej na południe wysuniętej dzielnicy Warszawy pokonane!

Henry - 27 października 2021, 20:24:56 - *.204.51.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko jeden zero myslalem ze Piast ich rozniesie

Edzio - 27 października 2021, 20:36:32 - *.quarto.pl
Tylko trener z polskiej szkoły trenerów trzyma drużynę w ustawieniu 5-2-3 jak tak można grać , Sousa w meczu z Sań Marino zauważył błąd po 10 minutach i zmienił ustawienie na 5-3-2 , Skowronek prowadzi zespół już w 7 meczu i nie widzi że w środku boiska jest dziura zarówno w ataku i obronie . Na bokach boiska grają skrzydłowi i wachadłowi którzy się wzajemnie blokują. Mnóstwo dośrodkowań tylko kto je ma wykańczać jak w polu karnym jeden zawodnik .

Ahim - 27 października 2021, 22:33:42 - *.dynamic.chello.pl
Skromne 1:0, ale pewne. Różnica między zespołami bardzo widoczna. Ale życzę żeby Sosnowiec, z nowym stadionem, zastapił w Ekstraklasie, inny zespół z województwa śląskiego.

Rampampam - 27 października 2021, 22:45:48 - *.play-internet.pl
A teraz wszyscy do MC Donald'S

McDonalds - 27 października 2021, 23:11:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
🐔🐔🐔

JorgPG - 27 października 2021, 23:18:21 - *.dynamic.chello.pl
Piast w większości drugim, nawet trzecim składem.

Web - 28 października 2021, 6:33:29 - *.30.21.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ustawienie zagłębia w środku jedna wielka dziura , po zmianie ambroziewicza wyglądało to lepiej,

Itek - 28 października 2021, 6:48:56 - *.138.168.217-rev.hti.pl
Faul z końca spotkania, a brak decyzji sędziego pokazuje poziom.

xp25 - 28 października 2021, 8:22:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dla Zagłębia to normalka,porażka za porażką.Arkadiuszu ty nie naprawiaj chodników w Sosnowcu tylko napraw Zagłębie bo Girek Ci szczęścia nie da.Wysyłając Jaroszewskiego na nauki do Warszawy to zły pomysł bo on jest odporny na wiedzę co dał przykład prowadząc Zagłębie i nie jest w stanie to zmienić na lepsze.On jest postrzegany jako nieudolny i nauki tu niczego nie zmienią.

szopy fans - 28 października 2021, 17:19:32 - *.clienthosting.eu