31 października 2021, 16:56:15 - euzi
Zła pora Tudora

Raków Częstochowa niespodziewanie zremisował bezbramkowo na wyjeździe z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna w jednym z niedzielnych spotkań 13. kolejki PKO Ekstraklasy. Częstochowianie powinni wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą, ale Fran Tudor z rzutu karnego strzelił w słupek.

31 października 2021, 15:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 0-0 Raków Częstochowa

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 20. Bartosz Rymaniak, 2. Tomasz Midzierski, 5. Kamil Pajnowski, 3. Leândro - 27. Michał Mak, 6. Janusz Gol (57, 8. Szymon Drewniak), 17. Łukasz Szramowski, 88. Álex Serrano (79, 19. Przemysław Banaszak), 22. Serhij Krykun - 18. Bartosz Śpiączka.

Raków: 1. Vladan Kovačević - 6. Andrzej Niewulis, 2. Tomáš Petrášek, 3. Milan Rundić (82, 24. Zoran Arsenić) - 7. Fran Tudor, 20. Marko Poletanović, 88. Walerian Gwilia (62, 70. Fábio Sturgeon), 8. Ben Lederman, 11. Ivi López (81, 77. Marcin Cebula), 23. Patryk Kun (73, 17. Mateusz Wdowiak) - 21. Vladislavs Gutkovskis (73, 9. Sebastian Musiolik).

żółte kartki: Rymaniak, Serrano, Gostomski, Drewniak, Śpiączka - Niewulis, Poletanović.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 2367.

W 45. minucie Fran Tudor (Raków) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

patataj - 31 października 2021, 16:59:30 - *.hosted-by-worldstream.net
Liderzy i outsiderzy, walidzi i inwalidzi... polska liga.

Krzysiek - 31 października 2021, 17:00:55 - *.centertel.pl
niestety ale bardzo słaby mecz w wykonaniu Rakowa, oby to tylko wypadek przy pracy

anton - 31 października 2021, 17:00:59 - *.10.31.155.ipv4.supernova.orange.pl
Dwaj najwięksi pretendenci do tytułu MP nie potrafią wygrać z kandydatami do spadku (trzeci przetendent wygrywa z kandydatem do spadku
wyłącznie dzięki pomocy "sędziego" w tzw. Czasie
Na-wałki)
To jest właśnie żenujący poziom tzw. Ek$$$traklapy

Łubu_Dubu - 31 października 2021, 17:02:21 - *.163.184.222.ipv4.supernova.orange.pl
Kolejny dobry wynik dla Warszawskiej Legii
Tylko trzeba wygrać z Pogonią

Eror - 31 października 2021, 17:03:24 - *.tvk.torun.pl
Lech daje ciała z Mielcem..to oczywiście solidarnie bukmachersko Raków postanawia nie odjeżdżać...Ot i logika ekstraklapy, ligi amatorskiej.

inż.Mamoń - 31 października 2021, 17:06:54 - *.87.245.20
Krew mnie zalewa jak patrzę na grę Poletanovicia i Rundicia.Pracowity Grek grzeje ławę.

... - 31 października 2021, 17:09:48 - *.147.65.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest weekend niespodziewanych wyników. Nie tylko w tej lidze.

bonik - 31 października 2021, 17:15:15 - *.dynamic.mm.pl
Wcześniej czy później to musiało się wydarzyć bo Raków miał za dużo punktów w stosunku do jakości gry. No ładnie się dzisiaj postarali, fakt, bo i nawet karniaczka udało im się popsuć. Karny i ostatni wolny z 1 połowy to dobre podsumowanie tego meczu. Kilka punktów:
1 Poletanovic, Kun, napastnicy :-)) cudowni po raz kolejny
2 ciekawe kiedy Petrasek po wygraniu głowy, nie atakowany trafi k.. w bramkę a nie jak drewniany kij ponad nią.. co się z tym człowiekiem stało - on miał kontuzję głowy? drewno niemożliwe
3 bravo Lederman za spowalnianie akcji i straty- brakowało tego zawodnika
wydaje się że dzisiaj Czwa nie strzeliłaby
gola nawet grając miesiąc .. a i pozdrowienia dla głupka który z całej siły kopał w leżącego już bramkarza nieatakowany (poza bramkarzem pusta bramka).
Już w meczu z 2 ligą było widać że dobrze nie jest.
Natomiast ogromne wydarzenie, otwierajcie notatniki bo Raków nie stracił gola.. to ewenement.

poli - 31 października 2021, 17:16:26 - *.adsl.inetia.pl
Dobry wynik dla Lechii Zielona Góra.

PePE - 31 października 2021, 17:21:55 - *.centertel.pl
Papszun już myślami w Legii. Z Rakowem już nic więcej nie wygra

amaral - 31 października 2021, 17:27:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego oni co chwile podawali pilke przeciwnikom? na czym polega ten manewr taktyczny >?

Eldo - 31 października 2021, 17:31:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szok niedowierzanie, resztka nadzieji …
medaliki1921.

Nika - 31 października 2021, 17:33:27 - *.dab.02.net (*.144.209.89)
@amaral
To sie nazywa polska mysl szkoleniowa. Pan od dzis ekstraklase ogladasz?

Miś - 31 października 2021, 17:49:11 - *.135.2.120
Tak jak się spodziewałem Raków coraz słabiej

Arek - 31 października 2021, 18:10:15 - *.204.80.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków beznadziejne dziady popsuły mi kupon za 300 zł. Nie wygrać z Łęczną to porażka. Wielki trener ale tylko z postury ten cały Papszun. Polska beznadziejna liga.

Guru - 31 października 2021, 18:14:29 - *.gdansk.vectranet.pl
Łęczna to spokojnie ogrywają chłopaki spod budki z piwem.

Kibic - 31 października 2021, 18:21:22 - *.as13285.net
Jakiś lokalny Papszun mysli ze jest Kloppem, jaki bezczelny w wywiadzie przed meczen... trener czegoś jak Sokoł Pniewy czy Dyskobolia kiedys,pare lat i nikt nie będzie pamiętał o Rakowie... a ich stadionik z rusztowań i blachy falistej skonczy jak podobny stadionik w Pniewach. W Grodzisku to jest prawdziwy stadion chociaz ..

Kuba - 31 października 2021, 18:21:25 - *.30.146.10
raków wygra ligę 2022

kibic - 31 października 2021, 18:25:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak na razie wszyscy z czuba " tabeli " tracą punkty no poza Lechią która też nic wielkiego nie grała a i tak wygrała na mega farcie

Ksp - 31 października 2021, 18:27:49 - *.centertel.pl
Papszun już myślami skład Legii obmyśla i to kogo z Czewy zabierze

Kuba - 31 października 2021, 18:39:34 - *.30.146.10
legia 0-2 hehe no goracy kartofel posada w legii i pan paszun naprawde moze sie szykować xD

Ytek - 31 października 2021, 19:01:26 - *.centertel.pl
Nie wiem z czego się jasnogórcy cieszycie, im gorzej gra Legia tym większe prawdopodobieństwo że zatrudnia papszuna

Czwa - 31 października 2021, 19:18:02 - *.dynamic.mm.pl