2 listopada 2021, 22:51:35 - euzi
LM: Hat trick i niewykorzystany rzut karny Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył trzy gole dla Bayernu i nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym u siebie 5-2 (2-1) spotkaniu 4. kolejki grupy E Ligi Mistrzów z Benficą. Kapitan reprezentacji Polski, który zanotował również asystę przy drugiej bramce dla swojego klubu, ma już na koncie osiem trafień w obecnej edycji rozgrywek.

2 listopada 2021, 21:00 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-2 SL e Benfica
Robert Lewandowski 26, 61, 84, Serge Gnabry 32, Leroy Sané 49 - Morato 38, Darwin Núñez 74

żółte kartki: Dayot Upamecano, Tanguy Nianzou Kouassi - Lucas Veríssimo.

sędziował: Szymon Marciniak (Polska).
widzów: 50 000.

W 45. minucie Robert Lewandowski (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (Odysséas Vlachodímos obronił).

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Bayern zapewnił sobie awans do 1/8 finału.

fajasport - 2 listopada 2021, 22:54:18 - *.219.110.168.devs.futuro.pl
Na pustaka nie trafił!!!To dlatego nie mógł grać w Wielkiej Legii!!!Nie zasługuje na kadrę!!!

ZZ Top - 2 listopada 2021, 23:01:35 - *.opengw.net
Dwudziesty ósmy hat trick w karierze, chociaż z karnym się lekko ośmieszył, podając do bramkarza.

lapa - 2 listopada 2021, 23:03:07 - *.dip0.t-ipconnect.de
przepiekne bramki pana roberta wartosc lewego wzrosla do 1,5 miliarda euro Z POWAZANIEM

slazak - 3 listopada 2021, 4:10:30 - *.adsl.inetia.pl
Trudno uwierzyć, że tego karnego strzelał Lewandowski. Zupełna amatorszczyzna, praktycznie sygnalizowane podanie. Czas już przejść na piłkarską emeryturę. Restauracja czeka..

RTS Piastó - 3 listopada 2021, 4:51:10 - *.191.5.172.ipv4.supernova.orange.pl
Jak można na antenie być tak tępym i liczyć średnią bramek na mecz w LM Roberta przyjmując każdy mecz po 90 i podając średnią właśnie w minutach.Trzeba sobie drogi Panie trochę trudu zadać i policzyć ile razy wchodził z ławki czy był zdjęty.

Rafał - 3 listopada 2021, 6:39:20 - *.30.101.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewandowski to obecnie najlepszy napastnik na świecie i nie podlega to żadnej dyskusji!!!!!!!

PePE - 3 listopada 2021, 9:39:55 - *.centertel.pl
Brawo Robert. Nietakie gwiazdy już nie strzelały karnych. Psy niech skomlą dalej. Jesteś najlepszy

mm - 3 listopada 2021, 10:13:44 - *.play-internet.pl
A cosa pensano i giocatori quando segnano?

Barça - 3 listopada 2021, 10:27:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Robert 3 brameczki piękny wynik szkoda tylko nie wykorzystanego rzutu karnego ,mam wrażenie że bramkarze wyczuli już Roberta i jego trik ,myślę że powinien bardziej siłowo zacząć strzelać jak prawdzi snajperzy. Powodzenia

stary kibi - 3 listopada 2021, 11:41:54 - *.95.204.27
Pan Piłkarz ...

nicky - 3 listopada 2021, 13:16:16 - *.master.pl
Włodek Lubański w 43 meczach europejskich pucharów strzelił dla Górnika Zabrze 30 bramek. Wiele z nich pamiętam do dziś. A bramki Lewego nie utkwiły mi jakoś w pamięci.

Pablo - 3 listopada 2021, 15:18:12 - *.centertel.pl