Fortuna PP: Miedź 2-2 pd. k. 4-5 Górnik Ł.

3 listopada 2021, 18:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 2-2 pd. k. 4-5 Górnik Łęczna
Maciej Śliwa 42, Nemanja Mijušković 87 (k) - Jason Lokilo 80, Przemysław Banaszak 90

karne: 0-1 Przemysław Banaszak, 1-1 Nemanja Mijušković, 1-2 Leândro, 2-2 Piotr Azikiewicz, 2-3 Tomasz Midzierski, 3-3 Szymon Matuszek, 3-4 Álex Serrano, 4-4 Damian Tront, 4-5 Tomasz Tymosiak, (4-5 Chuca - nie trafił)

Miedź: 31. Mateusz Abramowicz - 2. Carlos Julio Martínez, 25. Nemanja Mijušković, 50. Filip Balcewicz, 77. Piotr Azikiewicz - 70. Maciej Śliwa (61, 22. Szymon Stróżyński), 6. Szymon Matuszek, 10. Maxime Dominguez (61, 20. Damian Tront), 8. Chuca, 27. Bruno Garcia (89, 7. Marcin Garuch) - 9. Michał Bednarski (10, 18. Kamil Zapolnik; 91, 23. Jurich Carolina).

Górnik: 44. Adrian Kostrzewski - 21. Kryspin Szcześniak, 2. Tomasz Midzierski, 25. Paweł Baranowski, 29. Daniel Dziwniel - 77. Damian Gąska (90, 88. Álex Serrano), 8. Szymon Drewniak (90, 7. Tomasz Tymosiak), 17. Łukasz Szramowski (56, 11. Dawid Tkacz), 70. Jason Lokilo (90, 24. Michał Goliński), 27. Michał Mak (74, 3. Leândro) - 19. Przemysław Banaszak.

żółte kartki: Matuszek, Garuch - Dziwniel, Midzierski, Tkacz, Gąska, Leândro, Serrano.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 1547.

Fortuna Puchar Polski 2021/2022

źródło: własne / Miedź Legnica / Górnik Łęczna

Bary - 3 listopada 2021, 20:41:21 - *.computerservice.hru.pl
Może takim składem trzeba spróbować w ekstraklapie?

Tomek - 3 listopada 2021, 20:41:25 - *.204.64.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo Łęczna!

Miedź - 3 listopada 2021, 20:41:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bylo utrzymać Miedź

Betony - 3 listopada 2021, 20:41:33 - *.191.90.238.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Górnik! Ławka Górnika jednak mocniejsza od ławki Miedzi!

Miedziak - 3 listopada 2021, 20:44:41 - *.195.36.7
@ded Co za poziom, I klasa szkoły podstawowej. Typowy kibic zl. Napisz coś jeszcze...

Kibic - 3 listopada 2021, 20:47:41 - *.serv-net.pl
Górnik najsłabszy zespół Ekstraklasy, Miedź czołowy 1 ligi. Wynik to potwierdził.

Miedź - 3 listopada 2021, 20:47:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolo jak to co ? Strzelisz bramke na 2:1, stracić nramke w doliczonym czasie i przegrać po karnych

Pitek - 3 listopada 2021, 20:59:11 - *.sub-174-204-134.myvzw.com

Ten mecz uwiadamia tylko ze nie ma co sie pchac do ekstraklapy, jak sie nie daje rady wygrac z outsiderem ktory psim swedem uciulal pare punkcikow i wyraznie odstaje od reszty badziewiakow.
Nawet jesli by sie udalo awansowac to bez wzmocnien podzielimy los Lecznej.
Hey Miedz

ddd - 3 listopada 2021, 21:07:10 - *.adsl.inetia.pl
Ale frajerska porażka. W 2 połowie pełna kontrola meczu przez Miedziankę aż do straty gola, gdzie niemal stracili dwa. Wprowadzenie Garucha na Leaondro - SABOTAŻ!

varadi - 3 listopada 2021, 21:10:49 - *.play-internet.pl
Remis byłby sprawiedliwy. liga jednak ważniejsza. Martwią kontuzje czołowych zawodników. Trudno będzie dograć tę rundę jak tak będą dalej wypadać z gry

Lublin - 3 listopada 2021, 21:15:19 - *.home.aster.pl
Niemcy i Górnik grają do końca. Kiereśtime

Rafał - 3 listopada 2021, 21:17:26 - *.30.101.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I ta miedź chce grać w ekstraklasie??? Chyba żartujecie.

roso - 3 listopada 2021, 21:32:51 - *.97.89.214.ipv4.supernova.orange.pl
witam p kibicow szkoda tego meczu jak mozna bylo ten mecz przegrac 1 bramka gdzie byl azikiewicz i pomocnik ktory mial go asekurowac 2 bramka to co zrobil garuch to katastrofa jak mozna bylo tak sie zachowac prawda jest taka ze bramkarz nie popisal sie papierowy bednarski slaby chuca zapolnik w czerwcu powinien opuscic legnice matuszek zbyt wolny brawo domingues brawo sliwa strozynski klasa nemanji jest znana

Miedziak - 3 listopada 2021, 21:37:28 - *.195.36.6 (*.219.146.114)
Szkoda, Miedź lepsza, Midzierski nie wykosił nam najlepszych pilkarzy bo nie grali. Pozdrowienia dla niego i aktywnych na tym wątku "pisarzy" z Lubina.

Tomek - 3 listopada 2021, 21:48:32 - *.dynamic.chello.pl
roso gdzie przecinki kropki? skończyłeś 3 klasy ?

Seb - 3 listopada 2021, 22:00:49 - *.adsl.inetia.pl
Mam pytanie do tych co piszą z czym Miedź do Ex. Byliście na meczu? Na pewno nie.Obie drużyny grały zawodnikami którzy mało grają. Łęczna oprócz cwaniactwa bluzgów do sędziów nic nie pokazała. Liga ważniejsza. A i dwie czerwone kartki dla sztabu Łęcznej przy karnym dla Miedzi. Wielka Ex w wykonaniu Łęcznej. Fuksem awans ale spadek będzie z hukiem.

wiarus - 3 listopada 2021, 22:05:04 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Mecz do wygrania przez Miedź, niestety złe zmiany trenera pozbawiły nas zwycięstwa. Mamy wynik 2
-1 kilka minut do końca, a trener wpuszcza Garucha na Leandro, po co ?. Trzeba było wpuścić Hongahera (obrońcę), i utrzymać wynik. Garuch nic nie wniósł ,a przez niego straciliśmy drugą bramkę. Gary z całym szacunkiem, Twój czas się skińczył.

K.Kudzia - 3 listopada 2021, 22:21:47 - *.mobile.kpn.net
Gratulacje zwyciestwa Bartosz Spiaczka nastepny przeciwnik Lech Poznań czy Wisła Krakow a może Legia Warszawa.

Rewi4 - 3 listopada 2021, 22:22:45 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
No dobry mecz.

Kotleszka - 3 listopada 2021, 22:27:33 - *.legnica.vectranet.pl
Nie ma co płakać. Przynajmniej wiadomo, kto na wiosnę nie będzie wzmocnieniem dla drużyny i jak tę wiedzę wykorzystają trenerzy. Ważne, żeby oprócz Bednarskiego nikt już do końca nie wyleciał, bo trzeba to dograć i jeszcze trochę zapunktować. Pół drużyny Górnika wykartkowane, ale chyba tylko taka gra im pozostała. Przyjechali to 1. ligowca to chcieli się odbić za wszelką cenę. Miedź mogła to spokojnie dowieźć, ale człowiek po kilkunastu minutach gry już na początku zastanawiał się, czy jeszcze ze dwóch zawodników nie powinno się zostawić na ławce a nie w wyjściowej dla bezpieczeństwa.

Obiektywny - 3 listopada 2021, 23:17:33 - *.centertel.pl
Nie życzę utrzymania w ex, brutalna gra i koszenie od początku meczu. W 7 minucie juz konieczna zmiana w Miedzi z uwagi na kontuzję zawodnika. Jakby to byłby pierwszy skład Miedzi, to nie byłoby po co jechać do Łodzi w niedzielę. A wy raczej dalej z jednym przypadkowym zwycięstwem w ex i tak zostanie do końca rundy.

d2de - 4 listopada 2021, 9:13:22 - *.9.244.42
No i widać, że czołówka I ligi to ten sam poziom, co najgorsze drużyny z ekstraklasy. Nie ma co na Łęczną narzekać.

Powiślak - 4 listopada 2021, 12:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W następnej rundzie rozgrywek PP dobrze byłoby trafić na Szarowolę, równo pojechać z nimi i udowodnić do kogo należy prymat między Wieprzem a Wisłą. Brawo Górnik!.

Gigsy - 4 listopada 2021, 14:56:47 - *.gdansk.vectranet.pl