eWinner II liga: Motor 4-1 Wisła Puławy

13 listopada 2021, 17:30 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 4-1 Wisła Puławy
Michał Fidziukiewicz 24, 55 (k), Piotr Ceglarz 78, Maciej Firlej 90 - Bartłomiej Bartosiak 3

Motor: 15. Sebastian Madejski - 17. Filip Wójcik, 4. Wojciech Błyszko (85, 14. Maksymilian Cichocki), 18. Arkadiusz Najemski, 11. Paweł Moskwik - 20. Damian Sędzikowski (85, 80. Sebastian Rak), 27. Piotr Kusiński, 21. Tomasz Kołbon (64, 10. Rafał Król), 77. Piotr Ceglarz (84, 7. Maciej Firlej), 45. Adam Ryczkowski (73, 33. Vitinho) - 8. Michał Fidziukiewicz.

Wisła: 33. Piotr Owczarzak - 27. Dominik Cheba, 25. Błażej Cyfert, 4. Mateusz Pielach, 91. Ariel Wawszczyk - 10. Bartłomiej Bartosiak (43, 3. Lukáš Kubáň), 28. Carlos Daniel, 7. Krystian Puton (86, 6. Piotr Lisowski), 8. Kacper Kondracki (69, 80. Dominik Banach), 19. Ednilson Furtado (86, 18. Łukasz Wiech) - 21. Emil Drozdowicz (69, 9. Dylan Ruiz-Diaz).

żółte kartki: Ceglarz, Moskwik - Bartosiak.

Znawca - 13 listopada 2021, 19:28:49 - *.play-internet.pl
Była walka i zaangażowanie to i wygrana jest dzisiaj Motor Zasłużenie wygrał po fajnej grze tak trzymać Panowie do przerwy zimowej zbieramy pkt także tylko zwycięstwa!

KSW - 13 listopada 2021, 19:28:51 - *.net.pulawy.pl
Wawszczyk sabotaż

Dracula - 13 listopada 2021, 19:29:34 - *.play-internet.pl
Daniewska won. Saganowski won.

bazyli - 13 listopada 2021, 19:37:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wierzyłem w zwycięstwo Motoru, ale dziś Motorowcy walczyli i chcieli wygrać.Grali agresywnie i z dużą determinacją. Świetni byli Sędzikowski (być może najlepszy mecz dotychczas), Ceglarz i Fidziukiewicz. W drugiej połowie Wisła była tylko tłem. Mecz mógłby się inaczej potoczyć, gdyby Wisła strzeliła w pierwszej połowie na 2-1. Jednak Motor wygrał zasłużenie. Tak trzymać!

lol - 13 listopada 2021, 19:43:50 - *.dynamic.chello.pl
Sagan boi się o posadę , w Lubinie widziano Stacha Czererczesowa .

Kibic - 13 listopada 2021, 19:45:06 - *.centertel.pl
Trudno oczekiwać wygranej z ręcznikiem.

Rysek_P - 13 listopada 2021, 19:54:59 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
To już Sagana nie zwalniacie motorynki.

kibic - 13 listopada 2021, 19:56:36 - *.dynamic.mm.pl
Przedłużyła się agonia Motoru, Sagan i Daniewskiej. Ten klub w tym układzie i tak nie rokuje. Dojarka kasy

Reree kum - 13 listopada 2021, 19:58:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kibiców Motoru ledwie 700. Po co wy gracie jak kibiców nie macie?

Radom - 13 listopada 2021, 20:01:38 - *.play-internet.pl
Chcesz być cykorem, trzymaj z lubelskim Motorem ... albo inną Mierzwą.

elChioco - 13 listopada 2021, 20:05:55 - *.centertel.pl
Sagana w zimie i tak trzeba pogonić i zatrudnić trenera. To towarzystwo trzeba poukładać bo ten bajzel w oczy kłuje. Rok pracy a kopacze grają kiedy im się zachce. To kto tam rządzi w klubie? Trzeba że dwóch solidnych grajków z jajami zatrudnić i wiosną zacząć grać w piłkę. Dobrze że dziś są punkty bo strata musi być jak najmniejsza jak się pojawi w zimie trener, a taką mam nadzieję. A Daniewska to figuranta, tylko ktoś za nią pracować musi.

Kolo - 13 listopada 2021, 20:09:45 - *.play-internet.pl
Zgoda elChioco , tylko tych grajków trzeba conajmniej czterech.

Stal1938 - 13 listopada 2021, 20:19:32 - *.146.242.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Siedzikowski czy jakoś tak grajek niesamowity ale co tam w Lublinie macie bunt?Nie kibicujecie?Pusto na trybunach...

Naftuś - 13 listopada 2021, 20:27:36 - *.ennet.pl
Myślałem, że po tym meczu będę wspominał dobrą grę mojej ukochanej drużyny. Tak było do 90 min.ale teraz zapamiętam tylko enujące zachowanie paniczyków piłkarzyków i fu..ka pokazanego kibicom przez panią prezes z politycznego nadania.

Gregor - 13 listopada 2021, 20:28:13 - *.play-internet.pl
Daniewska wypad , fachowców trzeba !!!

Admin z Br - 13 listopada 2021, 20:32:11 - *.net.autocom.pl
Piłkarze podziękowali kibicom, kibice podziękowali piłkarzom, bravo 🤔🤔🤔

snajper - 13 listopada 2021, 20:32:23 - *.43.242.113.ipv4.supernova.orange.pl
Ciekawe gdzie tego palca wcześniej trzymała.

Betony - 13 listopada 2021, 20:35:56 - *.5.96.125.ipv4.supernova.orange.pl
Kibiców było 2351, to dosyć normalna frekwencja jak na zwykły mecz Motoru.

Max - 13 listopada 2021, 20:49:31 - *.adsl.inetia.pl
Nie pozdrawiam pani prezes.

Rossi - 13 listopada 2021, 21:02:00 - *.centertel.pl
Gdyby nie to, że od 2 miesięcy nie wygrywali i są tu gdzie są to dzisiaj spokojnie 4tys na trybunach byłoby.

Lublin - 13 listopada 2021, 21:16:23 - *.204.87.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mam nadzieję, że nikomu decyzyjnemu po dzisiejszym meczu nie przyjdzie do głowy, że na stanowisku trenera jest właściwa osoba.

Lub - 14 listopada 2021, 10:28:03 - *.adsl.inetia.pl
Daniewska-co? ,ty wiesz co!

krokodyl - 14 listopada 2021, 11:16:06 - *.134.173.205
Przed meczem ze Zniczem przestrzegałbym przed dopisywaniem sobie trzech punktów w ciemno.Znicz lubi grać z przeciwnikiem teoretycznie silniejszym od siebie i bardziej medialnym a w Motorze dodatkowo robi się coraz bardziej nerwowa atmosfera.

Ziombal - 14 listopada 2021, 14:06:53 - *.centertel.pl
Brawo, ten mecz pokazał, że jak się chce to można

Puławy - 15 listopada 2021, 8:01:55 - *.113.32.140
Gratuluje zwyciestwa , ładnie was piłkarze i córka radnego potraktowali … wstyd

Kosti - 15 listopada 2021, 8:24:53 - *.dynamic.mm.pl
najpierw jadą zawodnikom od pierwszej minuty i potem liczą, że co? że ci podejdą do nich i beda dziekować? za co? za wyzwiska od 1 minuty? I jeszcze pretensje ze nie podeszli, bardzo dobrze zrobili!

Puławy - 15 listopada 2021, 9:29:48 - *.113.32.140

odet - 15 listopada 2021, 9:59:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ile Puław w Lublinie>??

snajper - 15 listopada 2021, 13:46:44 - *.43.242.113.ipv4.supernova.orange.pl
@Kosti To ty chyba nie byłeś na żadnym meczu Motoru lub jesteś oderwany od rzeczywistości i nie wiesz co się działo przez ostatnie 7 spotkań.