15 listopada 2021, 22:41:50 - LukaszL
Awans Szwajcarii do MŚ

Reprezentacja Szwajcarii wygrała 4-0 (0-0) w spotkaniu 10. kolejki grupy C eliminacji mistrzostw świata z Bułgarią. Dzięki wygranej oraz remisowi Włoch z Irlandią Północną 0-0, Szwajcarzy zapewnili sobie awans do przyszłorocznego turnieju.

15 listopada 2021, 20:45 - Lucerna (Swissporarena)
Szwajcaria 4-0 Bułgaria
Noah Okafor 48, Rubén Vargas 57, Cédric Itten 72, Remo Freuler 90

żółte kartki: Remo Freuler, Kevin Mbabu - Iwan Turicow, Andrea Christow.

sędziował: Benoît Bastien (Francja).
widzów: 14 300.

W zespole gości w całe spotkanie rozegrał Momcził Cwetanow (kiedyś Stal Mielec), zaś na ławce rezerwowych mecz spędził Dimityr Ilijew (w przeszłości Wisła Płock i Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Tabela:

1. Szwajcaria         8 18 15- 2
2. Włochy             8 16 13- 2
3. Irlandia Północna  8  9  6- 7
4. Bułgaria           8  8  6-14
5. Litwa              8  3  4-19

Szwajcaria jest jedenastym zespołem, który zapewnił sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach świata w Katarze. Pozostali uczestnicy to Katar, Niemcy, Dania, Brazylia, Belgia, Francja, Chorwacja, Hiszpania, Serbia i Anglia.

I kapitalnie wydłubali Włochów
Teraz Włochy Polska w barażach. Sousa powinien do Yakina iść na lekcje a nie lekceważyć meczu nie wstawiając podstawowych zawodników. Możemy zapomnieć o Katarze. Katar to będą mieć jak się przeziębią

K - 15 listopada 2021, 22:48:21 - *.centertel.pl
Karny Jorginho z piątkowego meczu zadecydował
Piłka jest sprawiedliwa, Włosi dwa razy wygrali karne na euro a teraz przez karnego mają tylko baraże.
Inna sprawa że Irlandia Płn mega trawę gryzła. Nasze Orzełki mogłyby się uczyć szacunku do kibiców...

Sn1995 - 15 listopada 2021, 22:48:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl