25 listopada 2021, 20:41:23 - dkelman
LE: Dwie bramki i niewykorzystany rzut karny Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił dwie bramki i nie wykorzystał rzutu karnego dla francuskiego Olympique de Marseille w przegranym 2-4 (0-2) spotkaniu 5. kolejki grupy E Ligi Europy z tureckim Galatasaray SK. Dla reprezentanta Polski, który rozegrał cały mecz, to drugie i trzecie trafienie w europejskich pucharach w tym sezonie.

25 listopada 2021, 18:45 - Stambuł (Nef Stadyumu)
Galatasaray SK 4-2 Olympique de Marseille
Alexandru Cicâldău 12, Duje Ćaleta-Car 30 (s), Sofiane Feghouli 64, Ryan Babel 83 - Arkadiusz Milik 68, 85

żółte kartki: Alexandru Cicâldău, Olimpiu Moruțan - Pape Guèye, Bamba Dieng, Luan Peres, Mattéo Guendouzi, Arkadiusz Milik, Gérson.

sędziował: Tobias Stieler (Niemcy).
widzów: 39 758.

W 68. minucie Arkadiusz Milik (Olympique de Marseille) nie wykorzystał rzutu karnego (Fernando Muslera obronił).

... - 25 listopada 2021, 21:00:24 - *.146.44.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale wreszcie cóś szczelił - bo już tam mieli nerwa na niego.
Wynik natomiast potwierdza, że liga francuska to PSG i...
dłuuugo, dłuuugo nic.

lol - 25 listopada 2021, 21:02:44 - *.sferanet.pl
lol, dobrze że nie trafił z karnego, bo z karnego się nie liczy --- a tak to dobił i gol słusznie strzelony.

... - 25 listopada 2021, 21:15:12 - *.146.44.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z karnego i do pustaka sie nie liczy - każdy fansport to wie.

Broda - 25 listopada 2021, 21:17:08 - *.ap-media.pl
Łokomotiw całe życie myślałem, że Lokomotiv

Marek - 25 listopada 2021, 21:38:42 - *.adsl.inetia.pl
Czy karny strzelany na raty można nazywać "niewykorzystanym"?

Darek - 25 listopada 2021, 21:42:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Marek - spróbuj tak zrobić w serii rzutów karnych po meczu to nie będziesz zadawał głupich pytań

Kultura - 25 listopada 2021, 21:50:46 - *.24.217.145.ipv4.supernova.orange.pl
Nie wierzę! Stary Ryan Guno Babel wciąż górą na Milikiem. Jaki to był talent w FM2005, lub 2006 :O

Jarek - 25 listopada 2021, 22:01:44 - *.centertel.pl
@Darek - ale to nie była seria jedenastek po regulaminowym czasie gry i dogrywce.

rand - 25 listopada 2021, 22:03:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po ilu żółtych jest pauza w tej lidze ?

jeziorak - 25 listopada 2021, 22:47:15 - *.24.59.154.ipv4.supernova.orange.pl
Jeżeli piszemy Łokomotiw, to moim zdaniem powinniśmy też pisać Galatasaraj, Lacio i Olympik Marsylia. I naprawdę nie piszę tego żeby do redakcji się przyczepić, ale sam tak mówię i serio powinniśmy się wszyscy razem zastanowić czy tak nie powinno być. Mamy na świecie ponad 60 milionów ludzi co mówią po polsku, a nie że to jakiś podrzędny język.

idiota - 25 listopada 2021, 23:23:39 - *.adsl.inetia.pl
Jakby nie zmarnował karnego to miałby klasycznego hattricka!

@jeziorak - 25 listopada 2021, 23:30:36 - *.31.118.205.ipv4.supernova.orange.pl
90minut używa oryginalnych nazw klubów, stąd np. Olympique de Marseille, a nie Olympique Marsylia. W przypadku klubów ze wschodu, których oryginalne nazwy są pisane cyrylicą, przekształca je zgodnie zasadami dla języka polskiego, stąd z Локомот&
#1080;в robi się Łokomotiw, a nie Lokomotiv, co jest translacją zgodnie z zasadami angielskimi.

Adi - 25 listopada 2021, 23:38:26 - *.adsl.inetia.pl
Milik to chyba najlepszy piłkarz Marsylii obecnie.

bibu - 26 listopada 2021, 1:54:55 - *.as13285.net
'Milik to chyba najlepszy piłkarz Marsylii obecnie'
Payet juz wyfrunął? obejrzyj jakiś mecz, przed wygłaszaniem ignoranckich tez.

Fun fun tu - 26 listopada 2021, 4:52:12 - *.play-internet.pl
Napisali tak jakby nie strzelił karnego i nie było bramki, ktoś kto nie oglądał meczu nie bd wiedział że podczas karnego uderzył w bramkarza ale dobitka była już celna, pisz tak aby osoba która nie oglądała wiedziała o co chodzi...Podejrzewam że większość znawców nie przeanalizuje, że spudłował w 68 minucie i dobił w 68 minucie i strzelił gola

piotr - 26 listopada 2021, 8:58:10 - *.finemedia.pl
Przy karnym pomylił się zaledwie o kilka milikmetrów

BI - 26 listopada 2021, 9:09:12 - *.50.97.250
Broda, moja rada: poznaj cyrylicę
Л = Ł

Darek - 26 listopada 2021, 9:41:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bibu - Ty chyba też słabo oglądasz, najlepszym obecnie graczem OM jest zdecydowanie Kamara, to co robi na DP zwiastuje mu szybki transfer najprawdopodobniej do Anglii a Francuzom kroi się piłkarz pokroju Kante.

zzz - 26 listopada 2021, 10:55:27 - *.136.136.198
Serio z Galatasaray wpierdziel...Francuska piłka to dno jednak ;]

FK - 26 listopada 2021, 11:46:57 - *.10.208.181
czelsi

d2bo - 26 listopada 2021, 13:15:45 - *.6.176.72.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol z karnego = gol z karnego. Gol z dobitki = gol z dobitki. Nieważne, czy dobitka jest po karnym, wolnym, czy kiksie bramkarza. To akurat bardzo łatwe do zrozumienia.

kibic* - 26 listopada 2021, 13:39:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl