30 listopada 2021, 19:53:34 - dkelman
Górnik Łęczna w ćwierćfinale

We wtorkowym meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Korona Kielce przegrała 1-2 (1-0) z Górnikiem Łęczna. Bramki dające awans łęcznianom zdobyli Bartosz Rymaniak i Bartosz Śpiączka, a dla gospodarzy gola strzelił Dawid Błanik.

30 listopada 2021, 18:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 1-2 Górnik Łęczna
Dawid Błanik 25 - Bartosz Rymaniak 67, Bartosz Śpiączka 82

Korona: 73. Marcel Zapytowski - 23. Adrian Danek, 95. Mario Zebić, 14. Michał Koj (41, 96. Przemysław Szarek), 11. Łukasz Sierpina - 6. Jacek Podgórski, 20. Marcin Szpakowski, 55. Marcel Gąsior, 24. Filipe Oliveira (65, 8. Zvonimir Petrović), 17. Dawid Błanik (65, 7. Jakub Łukowski) - 9. Adam Frączczak (79, 77. Jakub Górski).

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 20. Bartosz Rymaniak, 21. Kryspin Szcześniak, 2. Tomasz Midzierski (46, 3. Leândro), 29. Daniel Dziwniel - 24. Michał Goliński, 7. Tomasz Tymosiak (46, 88. Álex Serrano), 6. Janusz Gol (64, 19. Przemysław Banaszak), 77. Damian Gąska (90, 22. Serhij Krykun), 70. Jason Lokilo - 18. Bartosz Śpiączka (86, 8. Szymon Drewniak).

żółte kartki: Podgórski, Łukowski - Lokilo, Rymaniak, Śpiączka, Goliński.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 1883.

Fortuna Puchar Polski 2021/2022

Elvis - 30 listopada 2021, 19:54:06 - *.naszasiec.net
Puchar jest NASZ! Ten puchar do Nas naleeeeeeży

DrGranat - 30 listopada 2021, 19:55:12 - *.play-internet.pl
Jednak pomiędzy 1. ligą i e-klapą jest przepaść...

r2d2 - 30 listopada 2021, 19:56:33 - *.58.216.216
Dziady i tyle. Ten mecz tylko to potwierdził. Szarek nadaje się max do Wiernej Małogoszcz, Zapytowski to nie wiem czy mu się z siatkówką pomyliło czy co. Do rezerw i uczyć się piaskować, Isxy skład niestety za wysokie progi.

kielczanin - 30 listopada 2021, 19:57:36 - *.tor-exit.artikel10.org
Szkoda słów dla tych kmiotów z korony. Życzę im szybkiego spadku lub rozwiązania tego czegoś.

Ketchup - 30 listopada 2021, 19:57:46 - *.31.129.234.ipv4.supernova.orange.pl
DrGranat A ten twoj Granat to dopiero pezpasc nad Korona!!!

sbn - 30 listopada 2021, 19:58:33 - *.dynamic.chello.pl
Dzięki Łęczna , poważnie wkurzyli po pierwszej połowie łatwa kasa na kieleckim majonezie XD

Go - 30 listopada 2021, 19:58:58 - *.centertel.pl
Dwie najgorsze ekipy na tym etapie. Dobrze że jednej jóż nie ma. Takie leszcze jak Łęczna nie powinni zostać dopuszczeni do gry , ani w PP, ani w lidze na poziomie centralnym.

FC_Końskie - 30 listopada 2021, 20:01:04 - *.31.149.243.ipv4.supernova.orange.pl
Liczy się tylko awans do ekstraklasy.

Betony - 30 listopada 2021, 20:01:58 - *.31.176.132.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Górnik! Teraz w ćwierćfinale pora na jakąś Olimpię albo Arkę i jedziemy do półfinału!

Hmmm - 30 listopada 2021, 20:03:50 - *.ists.pl
Widać jak na dłoni różnicę pomiędzy eksą a jej zapleczem..

raf - 30 listopada 2021, 20:09:09 - *.icpnet.pl
W tym roku Gornik potraktował puchar bardziej poważnie ,ale najważniejsza Ekstraklasa czy będą walczyć czy dadzą rade ,warunek walka obrona i głowa
myslenie w odpowiedniej akcji meczu

jarock - 30 listopada 2021, 20:14:39 - *.icpnet.pl
Łęczna > Lublin.

Kotmasza18 - 30 listopada 2021, 20:16:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje 🟢⚫ gratulacje z okazji pokonania scyzoryków i zameldowania się w 1/4 Pucharu Polski.

rafalski - 30 listopada 2021, 20:22:58 - *.centertel.pl
No jaja ... Kazdy na korone stawial mieli wygrac gladko

Timy - 30 listopada 2021, 20:46:17 - *.centertel.pl
Nie ma Kalinkowskiego to zaraz wynik pozytywny.

Lisia Góra - 30 listopada 2021, 20:47:34 - *.dynamic.mm.pl
Pozdro dla Widzewiaków z Kielc! RTS!

Widzewiak - 30 listopada 2021, 20:50:01 - *.centertel.pl
Brawo Górnik.Świętokrzyskie są Widzewskie.W Skarżysku tylko Granat!

Ragi - 30 listopada 2021, 20:51:33 - *.play-internet.pl
Wynik zgodnie z przewidywaniami.

red - 30 listopada 2021, 20:59:14 - *.as13285.net
Fc Konskie tylko Widzew

do Go - 30 listopada 2021, 21:00:54 - *.10.23.11.ipv4.supernova.orange.pl
Łęczna musi być w PP, kogoś w końcu Pewna Drużyna Wiadomo Jaka musi "wylosować" w drodze do finału

red - 30 listopada 2021, 21:04:08 - *.as13285.net
do Go @ . legia wylosuje Olimpie Grudziadz

CK_MKS - 30 listopada 2021, 21:14:24 - *.play-internet.pl
Nie ma co lamentować, przecież przegraliśmy z drużyną, która w Ex jest tylko 2 miejsca za Mistrzem Polski A tak poważnie, to szkoda przegranej i żal patrzeć w przyszłość. Kamil, ogarnij to bagno i zacznijcie punktować w lidze - to najważniejsze!

ck - 30 listopada 2021, 21:17:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A ponoć rada miejska ma jutro głosować o dofinansowanie tych miernot kwotą 3,5 mln zł, w Kielcach brakuje forsy na remont drug czy budynków, ale na dofinansowywanie tych mięczaków jest,a na Vive czy na żeńską sekcję piłki ręcznej Korony handball już nie!

CK_MKS - 30 listopada 2021, 21:23:18 - *.play-internet.pl
@ck, remontów "drug" to pewnie w całej Polsce nie ma z czego finansować. Zobaczymy, co pokażą w lidze po odejściu Nowaka?

Scyzor - 30 listopada 2021, 21:48:33 - *.4-2.cable.virginm.net
Zapytowski Szarek Gąsior to są jakies żarty!

Rs - 30 listopada 2021, 21:58:41 - *.adsl.inetia.pl
Korona tak jak Miedź ogolona w PP przez outsidera ekstraklasy.

Utek - 30 listopada 2021, 22:08:38 - *.204.33.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Majonezy nigdy nic nie wygrały ale wydaje im się że są mistrzami Polski. Niech upadają i dużpy nie zawracają piłkarskiej Polsce. Dziennikarze z Kielc wykańczają wszystkich trenerów i zawodników swoimi głupimi tekstami i artykułami a potem się dziwią ze nikt tam nie chce pracować. Nie zasługujecie nawet na 1 ligę i nikt za wami nie tęskni

Go - 30 listopada 2021, 22:20:39 - *.centertel.pl
Legia, Łęczna i Grudziądz . Trzy najsłabsze drużyny PP w tej edycji, na tym szczeblu. Jak Legia trafi np. Widzew to ma po pucharach, a nie jestem kibicem Widzewa.

@Go - 30 listopada 2021, 22:26:29 - *.as13285.net
Legia ciągle jest jednak szczebel niżej niż Łęczna. Najpierw musi jutro w Lublinie wygrać...

Gigi - 30 listopada 2021, 22:36:40 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Górnik, czerwona latarni ESY, grając w większości składem z poprzedniego roku ogrywa w PP lidera i trzecią drużynę 1.ligi na ich terenie. To taka mała demonstracja co czeka awansowiczów po awansie do ESY oraz swiadczy o przepaści dzielącej obie ligi.

Łęczna - 30 listopada 2021, 22:41:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zobaczymy jak jutro motor ogra Legię i jakimś cudem będą derby w 1/4 😂😂😂

zdziwiony - 30 listopada 2021, 22:46:40 - *.elblag.vectranet.pl
Zdziwieni jesteście wygrała drużyna, która ma tylko po 16 kolejkach trzy punkty straty do Legii.

Pater - 1 grudnia 2021, 2:03:06 - *.244.231.43
WGW!!!

Korek - 1 grudnia 2021, 7:07:56 - *.dynamic.chello.pl
A czy wy uważacie, że Koronie zależało na tym PP szczególnie w sytuacji jakiej są...?!

Timy - 1 grudnia 2021, 7:48:15 - *.centertel.pl

Sopel - 1 grudnia 2021, 8:38:15 - *.dynamic.chello.pl
Wynik pozytywny bo Korona unikała awansu do dalszej rundy. W 1 połowie pokazali, że coś grają i Łęczna miała problem a w 2 po prostu oddali mecz. Nie twierdzę, że Łęczna nie wygrałaby ale mogło być różnie gdyby Koronie zależało...

mgr borek - 1 grudnia 2021, 9:05:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
fc kunski musi uwazac,zeby sie nie udlawic... na razie lyka wszystko, jak leci, Widzew,Puszcza,Leczna

1973 - 1 grudnia 2021, 10:17:18 - *.30.48.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Korona jest w ogóle nie przygotowana pod względem fizycznym do sezonu. Kontuzje tylu zawodników nie biorą się z niczego. Widać to było wczoraj w 2 połowie. W czasie przerwy nie jechać na wycieczkę do Turcji, ale zapie.... w polskich górach.

Io@wp.pl - 1 grudnia 2021, 10:45:59 - *.datapacket.com
Bylll! Bedzie!!!! Jest!!!!
RAKÓW RKS!!!

Boom - 1 grudnia 2021, 10:47:35 - *.dynamic.chello.pl
Te Kuńskie, Śkarzysko to taka Targowica. Paru poddanych nawiedzonych wieśków...

Hetman - 1 grudnia 2021, 12:03:30 - *.sta.tvknaszapraca.pl
czy Korona gra na stadionie Błękitnych ?

dzieńFlagi - 1 grudnia 2021, 12:18:22 - *.centertel.pl
Cos niespotykanego, latarnia ligi , a wygra jeden mecz i stanie przed szansą batalii o finał kraju . A tam juz jest Polski Puchar wszystkich pucharków i odznaczeń w państwie oraz hymn

Kielczanin - 1 grudnia 2021, 12:57:02 - *.146.242.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W świętokrzyskim tylko KSZO.
A ta korona to nigdy nie awansuje do ekstraklasy haha

ruthger - 1 grudnia 2021, 13:56:34 - *.204.87.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Górnik!!! Trochę nie idzie w E-klapie (będzie lepiej), ale Pucharek spoko :-) Walczcie!!! Pozdro z Radomia :-)

WandaCoNie - 1 grudnia 2021, 17:23:43 - *.43.244.1.ipv4.supernova.orange.pl
Ciężko odbudowywać klub na ruinach , które zostawił niemiec.

Kilok - 1 grudnia 2021, 17:46:09 - *.play-internet.pl