9 grudnia 2021, 22:54:39 - dkelman
LE: Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył gola dla Olympique de Marseille w wygranym 1-0 (1-0) meczu 6. kolejki grupy E Ligi Europy z Łokomotiwem Moskwa. To czwarte trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie europejskich pucharów. Ten wynik oznacza, że klub 27-letniego napastnika zagra w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy.

9 grudnia 2021, 21:00 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 1-0 Łokomotiw Moskwa
Arkadiusz Milik 35

żółte kartki: Pape Guèye, Valentin Rongier - François Kamano, Konstantin Maradiszwili, Fiodor Smołow, Nair Tiknizian.
czerwona kartka: Valentin Rongier (80. minuta, Olympique de Marseille, za drugą żółtą).

sędziował: William Collum (Szkocja).
widzów: 42 614.

Milik grał do 68. minuty, gdy zmienił go Dimitri Payet. W drużynie gości natomiast cały mecz rozegrał Maciej Rybus.

Malpa - 9 grudnia 2021, 23:55:15 - *.dynamic.mm.pl
Spotkałem kiedyś Arka na spacerze w Gorzowie Śląskim. Powiedział, że on nie czyta komentarzy na 90minut.pl i prosił abym Wam to przekazał. Nie ma za co Arek.

Arek Milik - 10 grudnia 2021, 0:20:19 - *.adsl.inetia.pl
@Malpa spadaj na drzewo orangutanie!!Zawsze czytam i czytać będę 90minut!!!!

bibu - 10 grudnia 2021, 3:17:41 - *.as13285.net
Gorzów śląski jeszcze przejdzie, ale dobrze że Warszawy Śląskiej nie zrobiłeś, bo to już mogłoby być kontrowersyjne dla wszystkich stron Komentarze na 90minut, to wszyscy czytają do porannej kawy. Nawet Messi czyta, marząc ze kiedyś będzie tu na niebiesko.

haparoiden - 10 grudnia 2021, 3:28:28 - *.dynamic.chello.pl
@bibu - ale Gorzów Śląski to nie jest zmyślona nazwa, jest takie miasto (w woj. opolskim).

Lionel Mes - 10 grudnia 2021, 8:40:02 - *.184.10.66.ipv4.supernova.orange.pl