13 lutego 2022, 12:30 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 15. Kristián Vallo (72, 92. Dominik Furman), 2. Damian Michalski, 25. Jakub Rzeźniczak, 77. Piotr Tomasik (81, 4. Adam Chrzanowski) - 32. Fryderyk Gerbowski (81, 16. Bartosz Zynek), 14. Mateusz Szwoch, 6. Damian Rasak - 11. Jorginho (61, 24. Marko Kolar), 8. Patryk Tuszyński, 20. Łukasz Sekulski.

Piast: 26. František Plach - 5. Tomáš Huk, 4. Jakub Czerwiński, 2. Ariel Mosór - 20. Martin Konczkowski, 24. Tom Hateley, 6. Michał Chrapek (75, 28. Michał Kaput), 11. Rauno Sappinen (60, 10. Kristopher Vida), 92. Damian Kądzior (60, 77. Arkadiusz Pyrka), 98. Aléxandros Katránis (46, 14. Jakub Holúbek) - 18. Kamil Wilczek (88, 9. Alberto Toril).

żółte kartki: Tomasik, Vallo, Rzeźniczak - Vida, Hateley.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 2516.

W 4. minucie Damian Kądzior (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Kamiński obronił).

Jondek - 13 lutego 2022, 14:30:22 - *.centertel.pl
Patrzenie na tą ligę to męka!

piotrek - 13 lutego 2022, 14:30:30 - *.dynamic.mm.pl
to ile taki mecz kosztuje gra z plocka

zorro - 13 lutego 2022, 14:31:20 - *.088.078.pools.vodafone-ip.de
Dziekuje!!!Moze wreszcie sie obudzili po snie zimowym?A Heteley jeszcze gra!Dziwne!!!!

UBOJNIA - 13 lutego 2022, 14:31:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ko ko ko ko ... 🐔🐔🐔

Profesor - 13 lutego 2022, 14:32:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lepiej gra 2 liga niemiecka niż nasza.

piotrek - 13 lutego 2022, 14:36:05 - *.dynamic.mm.pl
to teraz pogon przegrywa z lubinem

Gal anonim - 13 lutego 2022, 14:37:44 - *.205.202.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Michał Hitler kaput skączy gdzieś w 3 lidze

Kutombo - 13 lutego 2022, 14:38:20 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Ledwie przyszed już szczelo

tht - 13 lutego 2022, 14:38:21 - *.dynamic.chello.pl
A kto oglada lige polska? Ja wylacznie swoja druzyne i tez z grymasem na twarzy. Ekstraklase moga ogladac tylko masochisci.

Pewne_info - 13 lutego 2022, 14:56:41 - *.dynamic.chello.pl
Słynna twierdza Płock padła hehe a tak na poważnie, Bartoszek i jego taktyka "laga do przodu" + stały fragment to może wystarczyć jedynie na utrzymanko w lidze. A tak na marginesie po co tam budują nowy stadion? Jak tam chodzi średnio po 1,5 tyś. ludzi na mecz... zresztą podobnie jak na Piasta.

kibic - 13 lutego 2022, 15:10:54 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda Piasta w PP, bo gdyby PZPN wysłał ten VAR na mecz, to widzielibyśmy ich w 1/4, a tak przez to goście fartem i kosztem Piasta prześlizgnęli sie do ćwierćfinału.

Mietek F - 13 lutego 2022, 15:12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Jondek - to nie patrz!!!

kibic - 13 lutego 2022, 15:19:02 - *.dynamic.chello.pl
@Lech, nie doszłoby do karnych, bo Piast by strzelił wcześniej ale VARu nie wysłali. Kompromitacja.

Max - 13 lutego 2022, 15:21:08 - *.icpnet.pl
I git - Waldek znów jest KING

'':PG - 13 lutego 2022, 15:26:44 - *.147.32.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie dość że wygraliśmy to jeszcze mamy więcej peronów na Dworcu

Kibic - 13 lutego 2022, 15:26:56 - *.dynamic.chello.pl
Haha myślenie kibica nie wysłali var to odpadli z PP toż to szok powiedziałby Pawlak

Champion@G - 13 lutego 2022, 15:28:19 - *.centertel.pl
Brawo!! 👏

y - 13 lutego 2022, 15:33:33 - *.204.16.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale słabe te płocki.

Bako - 13 lutego 2022, 15:37:51 - *.58.141.75
Zagłębie dziś przegra to za tydzień z nożem na gardle rozwalą Płock !!!

Lech - 13 lutego 2022, 15:38:08 - *.echostar.pl
Nawet gdyby VAR przyznał karnego to i tak by nie strzelili. Dywagować sobie można co nie zmienia faktu ze awansowała drużyna lepsza. I tyle w temacie.

kaz - 13 lutego 2022, 15:42:16 - *.adsl.inetia.pl
Wreszcie ktoś sprowadził na ziemie tą zbieraninę z Płocka. A z drugiej strony po co Piastowi taki beznadziejny Kądzior, nawet karnego nie potrafi strzelić.

kuna - 13 lutego 2022, 15:49:26 - *.226.183.185.JaworNet.com
czy ktos mi wytlumaczy jak taki Plock nie umie strzelic bramki slabemu Piastowi?

666 - 13 lutego 2022, 15:58:50 - *.204.24.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła dziś bez sza

max - 13 lutego 2022, 16:06:30 - *.static.ip.netia.com.pl
Do Pewne_info. Oczywiście że brak VARu to b.duże nieporozumienie, szczerze to nadal nie rozumiem jak mogło do tego dojść. Ktoś powinien za takie uchybienie beknąć. Ale nie zmienia to faktu, że tak piłkarze Piasta mega tragicznie te rzuty karne wykonują. To jakaś patola z ich strony. I wielu próbowało. Ostatnim który był kozakiem w tej kwestii to Felix. Nie wiemy czy z Górnikiem karny by tak serio mówiąc coś dał. No ale powinien być.

Jp - 13 lutego 2022, 16:25:48 - *.204.53.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powtarzam po raz kolejny wymiemic jak najsxybciej tego Bartoszka . Zero pomyslu w grze i jak najszybciej kreatywny pomocnik.

M_piast - 13 lutego 2022, 16:54:13 - *.play-internet.pl
Do Lech drużyna lepsza powiadasz przeszła?, masz problemy ze wzrokiem, czy byłeś po paru leszkach, z Górnika to para opadała coraz to bardziej od 70 minuty, fakt że mecz był na 0:0,ale 2 sytuację były na var, więc nie opowiadaj bredni...

zsz - 13 lutego 2022, 16:54:35 - *.122.233.153
Karnych w meczu pucharowym Piasta z Górnikiem by nie było bo dla gospodarzy powinny zostać podyktowane dwa rzuty karne.

pg - 13 lutego 2022, 17:07:59 - *.122.102.247
2 tygodnie do rąbania.

tristan07 - 13 lutego 2022, 17:52:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
VARu nie było? Boiska nie było! Przecież każdy kto widział mecz Piast-Górnik powie, że stan murawy zakrawał na celowy sabotaż gospodarzy, żeby lepsi piłkarsko nie mogli grać piłką, żeby nie przegrać z Górnikiem. I nie przegrali, ale słusznie nie awansowali, choć w piłce o sprawiedliwości mówić nie ma sensu. Ale problem leży w kuriozalnym kalendarzu, który każe grać w polskich realiach pogodowych w lutym, to nie jest tylko problem Piasta.

pg - 13 lutego 2022, 18:00:43 - *.122.102.247
Cyrk w Pucharze Polski. Wóz VAR nie dotarł na mecz, bo... PZPN zapomniał go wysłaćW 85. minucie uderzony łokciem w polu karnym Górnika był piłkarz Piasta, Michał Chrapek. Tę sytuację opisywał nawet Waldemar Fornalik na konferencji prasowej. Na dodatek w ostatniej minucie dogrywki jeden z Górników zatrzymał ręką strzał Constantina Reinera. Tutaj również Sebastian Jarzębak nie dopatrzył się przewinienia. Gliwiczanie czują się więc pokrzywdzeni. Tym bardziej że doszło do rzutów karnych, które lepiej wykonywali piłkarze Górnika Zabrze i to oni zagrają w ćwierćfinale rozgrywek.
W lidze z wami sobie to odbijemy ciarachy.

hajduk - 13 lutego 2022, 18:09:43 - *.ctinets.com
dobRy PRognoStyk przed DeRbami lePGsza zajta SLaska za Piastem

jyyjtr6 - 13 lutego 2022, 18:37:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kum,kum,wygrali to nie ma o czym trolić,mało kibiców,stadion ma cztery trybuny,dworzec ma cztery perony

kibic - 13 lutego 2022, 18:55:26 - *.dynamic.chello.pl
Piast wygrał to nie ma trolli z Zabrza

Płock - 13 lutego 2022, 19:09:31 - *.c155.petrotel.pl
Najsłabszy nasz mecz w tym sezonie w Płocku. Już po samym ustawieniu widać było, że będzie bardzo ciężko. Sam Krzysiek Kamiński spotkania nie wygra. Rzeźniczak niech opanuje swoje sprawy prywatne, bo cały czas myślami gdzieś indziej. To już 11 żółta kartka w sezonie, a rozegrano 18 spotkań, a następna kartka, to pauza dwa spotkania. Boczni obrońcy bardzo słabo, środka pola nie było, słaby niestety Gerbowski z dużą ilością strat. Jorginho, to potrafi jedynie szybko biegać i nic poza tym. Myślami też nie wiem gdzie on jest, pierwsza połowa aut dla Wisły, Vallo szybko bierze piłkę, zagrywa do przodu i mamy rzut rożny, a Jorginho w tym czasie biegnie za linię końcową po drugą piłkę, żeby aut wyrzucić... no ludzie. Widoczny brak Rafała Wolskiego bez którego ciężko było o cokolwiek w ofensywie pomimo dwóch napastników w przodzie. Sekul jeszcze w miarę, ale Tuszyńskiemu niech ktoś wytłumaczy, że ma strzelać bramki, a nie grać ciągle tyłem do bramki przeciwnika. Każda passa musiała się kiedyś skończyć, szkoda, ale głowy do góry i gramy dalej Panowie!

Lech - 13 lutego 2022, 19:39:29 - *.echostar.pl
Zapraszam wszystkich na hit ćwierćfinału PP ! zgodnie z planem i wcześniejszymi zapowiedziami. To będzie konkretne meczycho pomiędzy dwoma konkretnymi klubami z rzeszami kibiców.

Kacper - 13 lutego 2022, 20:13:55 - *.play-internet.pl
Osoby trzymające tego BARTOSZKA w Wiśle to kompromitacja dorównać mu może tylko osoba odpowiedzialna za transfer JORGinho.Ustawienie drużyny ma dwóch napastników z drewnianym truszyńskim to tylko jedna z wielu kompromitacji obecnego trenera Wisły.Trener Fornalik pokazał co nie było trudne gdzie jest miejsce takich błaznów jak BARTOSZEK.

Kacper - 13 lutego 2022, 20:16:07 - *.play-internet.pl

harry - 13 lutego 2022, 21:42:53 - *.play-internet.pl
Do kacper:masz 100 procent racji,szkoda że wisła pzed jego zatrudnieniem nie zaciagneła opinii w Termalice,koronie czy Bełchatowie.

Gvbjk - 13 lutego 2022, 22:26:13 - *.146.2.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zna ktoś drużynę, której jak nie idzie to przekłada mecze z powodu Covida? Tylko jedna drużyna w Polsce zrobiła to dwukrotnie w kolejnych sezonach. Inni wystawiają rezerwowych a Chwast trzęsie portkami i przekłada.

do Gvbjk - 13 lutego 2022, 22:27:54 - *.146.39.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie mają się, mają problemy z higieną to częściej chorują - proste.

Champion@G - 14 lutego 2022, 7:51:49 - *.centertel.pl