8 marca 2022, 22:48:43 - euzi
LM: Hat trick Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił trzy gole dla Bayernu w wygranym 7-1 (4-0) rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Salzburgiem. Kapitan reprezentacji Polski, który asystował również przy ostatnim golu, ma już na koncie 12 bramek w tych rozgrywkach w obecnym sezonie. W pierwszym meczu padł remis 1-1 i to klub Polaka awansował do ćwierćfinałów.

8 marca 2022, 21:00 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 7-1 FC Salzburg
Robert Lewandowski 12 (k), 21 (k), 23, Serge Gnabry 31, Thomas Müller 54, 83, Leroy Sané 85 - Maurits Kjærgaard 70

sędziował: Clément Turpin (Francja).
widzów: 25 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a w drużynie gości Kamil Piątkowski wszedł na boisko w przerwie w miejsce Oumara Soleta. Losowanie ćwierćfinałów zaplanowano na 18 marca.

Liga Mistrzów 2021/2022

MM. - 8 marca 2022, 22:49:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wkoncu

Paprykarz - 8 marca 2022, 22:50:45 - *.19-2.cable.virginm.net
Warto dodac, ze jest to najszybszy hattrick w historii Ligi Mistrzow. Jednymslowem KOCUR!

fajasport - 8 marca 2022, 22:51:58 - *.adsl.inetia.pl
Na pustaka tradycyjnie a Teodorczyk w formie do kadry powinien trafić

sto - 8 marca 2022, 23:07:05 - *.83.133.80
energetyki chyba już na Salzburg nie działają, demolka.

Kibic - 8 marca 2022, 23:14:37 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Dodam tylko że 2 karne na lewym to i sobie wykorzystał

ędwardącki - 8 marca 2022, 23:27:51 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Panie Robercie!!!! dzięki Twoim bramkom od razu chce się żyć!!! Dla mnie możesz wszystkie strzelać na pustaka!!! A TY fajasport też kiedyś trafisz na pustaka ale popracuj trochę na treningach bo najpierw trzeba wywalczyć miejsce w składzie ,jak już strzelisz to pochwal się wtedy jakimś filmikiem , trzymam kciuki!!!

Ai - 8 marca 2022, 23:28:00 - *.241.25.93
I asysta

fansport - 8 marca 2022, 23:31:38 - *.30.108.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak było fajnie ostatnio, a teraz znowu mnie głowa boli.

BOlec - 8 marca 2022, 23:31:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Salah 2x na pustaka w słupek trafił, messi by nawet w piłkę nie trafił, LEWY król

fansport - 8 marca 2022, 23:50:17 - *.home.aster.pl
gole z rzutów karnych nie liczą się, bo to nie są gole, tylko karne. a gol z bliska też nie gol, tylko przypadkowy rykoszet.

Hmmm - 9 marca 2022, 2:35:05 - *.ip.oxynet.pl
hmmm, kiedyś dawno już było cost takiego, z Szachtarem Donieck Bayern grał w lm, w pierwszym meczu było 0:0 chyba, albo 1:1 a w drugi 7:1 dla bayernu, tak mi się coś skojarzyło z dzisiejszym wynikiem

Kickero - 9 marca 2022, 4:41:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Lewy!

snm - 9 marca 2022, 8:07:54 - *.play-internet.pl
Akurat powiem tak, to był najbrzydszy hat-trick w jego karierze, dobił piłkę odbita od słupka, 2x zrobił 2 tempa przy karnych, żaden z goli z karnych nie powinen być uznany, takiego strzału nie da się obronić i jest zwykłym oszustwem!

Dam - 9 marca 2022, 8:15:44 - *.204.49.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oj znawco. Oba karne były na Lewym. To co dobił do pustaka to też dobił swój własny strzał. Oj polaczki cebulaczki

tw z wsi - 9 marca 2022, 8:19:42 - *.205.32.131
a miałem pościć. Brawo RL9. cieszę się, że mam możliwość oglądać takie mecze.

arek - 9 marca 2022, 8:49:44 - *.pzu.pl
Jasne, Teodorczyk, 8 meczów w Serie B, 1 gol. W formie

gbr22 - 9 marca 2022, 10:11:19 - *.internetia.net.pl
Co tam zmienników nie mają w tym Bayernie? Mają 5:0 a Lewy i tak musi cisnąć 90 minut.

lapa - 9 marca 2022, 10:36:38 - *.dip0.t-ipconnect.de
ty fansport jak bys musial podejsc do tych karnych ,jak ty to nazywasz, to masz na 100% brazowe majtki i jeszcze by cieklo po nogach przestan wrescie prowokowac zaciagnij sie lepiej do wojska ,tam cie obudza

ed_ward - 9 marca 2022, 11:46:58 - *.29.89.120.ipv4.supernova.orange.pl
ta trzecia bramka to bardziej gol Turpina

Raf - 9 marca 2022, 23:20:26 - *.centertel.pl
Re: Paprykarz: Najszybszy hat-trick LM w historii przetrwał tylko jeden dzień. Benzema w 17 minut popisał się hat-trickiem z gry bez strzelania karnych.