1 maja 2022, 16:00 - Wronki (Stadion Leśny)

Lech II: 1. Miłosz Mleczko - 19. Arkadiusz Kaczmarek, 20. Adrian Laskowski, 2. Maksymilian Pingot, 17. Krystian Palacz - 7. Tymoteusz Klupś (65, 11. Filip Wilak), 14. Karol Fietz, 15. Siergiej Kriwiec (65, 10. Eryk Kryg), 16. Maksym Czekała (58, 21. Patryk Gogół), 23. Jakub Antczak (58, 22. Norbert Pacławski) - 9. Łukasz Spławski.

KKS 1925: 12. Mateusz Górski - 42. Wiktor Smoliński, 14. Bartosz Gęsior, 3. Mateusz Gawlik, 8. Mateusz Mączyński (75, 11. Michał Borecki) - 16. Bartłomiej Putno, 6. Andrzej Kaszuba (88, 37. Nikodem Zawistowski), 23. Adrian Łuszkiewicz, 24. Mateusz Wysokiński (65, 15. Jakub Staszak), 10. Néstor Gordillo - 9. Mateusz Majewski (65, 99. Piotr Giel).

żółte kartki: Kaczmarek, Czekała, Fietz, Wilak - Łuszkiewicz.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).

Mecz bez udziału publiczności.

Waldemarsk - 1 maja 2022, 18:09:40 - *.washdc.east.verizon.net
KKS przez caly mecz nie wypracowal zadnej sytuacji do strzelenia bramki. Brakuje napastnikom zdecydowania i dokladnosci w podaniach. Bardzo oslabilo druzyny odejscie doswiadczonych zawodnikow.

Arcyznawca - 1 maja 2022, 18:29:08 - *.acn.waw.pl
Tylko miejsce rozegrania meczu i wynik się zgadza, Wronki 1:0, a cała reszta to bujda na resorach.

Barça - 1 maja 2022, 22:48:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przegrana z Lechem była powiedźmy wkalkulowana ale wygrywanie meczów Hutnika i Pogoni Grodzisk już nie wiec sytuacja robi się dramatyczna patrząc na to jakie mecze ma do rozegrania jeszcze KKS kalisz,Garbarnia, Pogoń Grodzisk, i Chojniczanka .Szanse na utrzymanie są w jakiś 30%

Recultiwik - 1 maja 2022, 22:56:15 - *.204.104.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl