Piast: 33. Karol Szymański - 37. Constantin Reiner, 4. Jakub Czerwiński, 5. Tomáš Huk - 77. Arkadiusz Pyrka (46, 19. Michael Ameyaw), 28. Michał Kaput (76, 10. Kristopher Vida), 24. Tom Hateley, 6. Michał Chrapek, 98. Aléxandros Katránis (90, 14. Jakub Holúbek) - 9. Alberto Toril (76, 20. Martin Konczkowski), 92. Damian Kądzior (84, 2. Ariel Mosór).

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz - 22. Tiago Matos, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (63, 97. Dominik Sokół), 35. Daniel Łukasik, 23. Filipe Nascimento (63, 90. Jakub Nowakowski), 2. Thabo Cele, 10. Mateusz Radecki (79, 20. Luís Machado) - 19. Karol Angielski (88, 13. Maurides).

RRR - 21 maja 2022, 19:30:28 - *.mbb.telenor.dk
Zremisowac wygrany mecz brawo cycu!

Lesiu - 21 maja 2022, 19:32:01 - *.146.46.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Piast tak trzymac !!!

zielony - 21 maja 2022, 19:33:46 - *.as13285.net
szkoda straconej bramki w koncowce ale jest jasne ze sokol to nie ten poziom , jest promyk nadzieji ze radomiak bedzie dobrze wygladal z tym trenerem trzeba dac mu zaufanie i doping , cele na duzy plus za ostatnie mecze angielski klasa , rossi dzisiaj znowu pewnie i abram sie wreszcie odbudowal , lukasik zaczyna dawac rade nascimento dalej przygaszony podobnie jak maurides , leo dzisiaj kiepsko nic mu niesiedzi ostanio , przedewszystkim prawa obrona trzeba wzmocnic , moze warto pomyslec nad powrotem gaski i makowskiego do srodka moze kozak na skrzydlo wroci plus ze dwoch na pozimie z ukrainy i bysmy mieli druzyne jeszcze o bramkarzu trzbea pomyslec filip ma problemy z wyjsciamy do gornych pilek

kris09 - 21 maja 2022, 19:33:57 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Już nie dało rady utrzymać tego do końca? Co za łby!!!!!

under46 - 21 maja 2022, 19:34:50 - *.dynamic-4-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Masakrycznie przegrany, zremisowany mecz Radomiaczku. Brawo za pech, ale to chyba nie można nazwać pechem - stan umysłu jakiś. Jak można było tego nie dociągnąć do końca i nie wygrać ?

Danielo - 21 maja 2022, 19:45:01 - *.146.46.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tomas Huk huknal z hukiem Brawa dla chlopaka rodem z Koszyc

King - 21 maja 2022, 19:47:44 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Nie ma sie czym ekscytowac. Jezeli chodzi o Radomiak, to?wynik w tym sezonie "ponad stan". W nastepnym sezonie wynik nie do powtorzenia. A trener po 10 kolejkach bedzie do zmiany. Tak bedzie.

gregor13 - 21 maja 2022, 19:52:22 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Nie no, bez jaj. Remis u Piasta to dobry wynik, zważywszy że w II połowie Piast cisnął i mógł strzelić gola wcześniej. Jak nie strzeliliśmy na 2:0, to zostaliśmy skarceni, a że w 90 minucie? Bywa. 7 miejsce dla beniaminka z problemami - super wynik. Trzeba teraz wszystko poukładać, rozpocząć budowę centrum treningowego i oby do przodu :-)

JohnyKSG - 21 maja 2022, 19:52:35 - *.132.136.29
Spoko frekwencja. Coraz lepiej.

max - 21 maja 2022, 19:58:02 - *.static.ip.netia.com.pl
Czy ten bramkarz Piasta to się przestraszył strzału że się uchylił od piłki?

Warchoł - 21 maja 2022, 20:10:04 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
@under46 - ostatnia minuta taka sama jak każda inna. Oczywiście już nie pamiętasz ile bramek strzeliliśmy jesienią w ostatnich minutach?
Radomiaczku dziękuję za ten niesamowity sezon. Jestem z Ciebie dumny!
PRZEZ CAŁE ŻYCIE BYĆ RADOMIAKA KIBICEM!!!

PM - 21 maja 2022, 20:14:12 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda tej bramki straconej przez Radomiaka, bo mogli skończyć na 6. A tak to najgorsza możliwa opcja oklepuje to miejsce. Anyway, gratki za siódme, ponieważ taki Raków skończył swój debiutancki na 10. Bez Banasika będziecie iść do góry, na przekór broniarzom i garbarniom.

Gliwice - 21 maja 2022, 20:17:06 - *.eimperium.pl
Frekwencja... ? wyłączając kibiców z Radomia 2,5% mieszkańców Gliwic gdzie podobno kilka dzielnic są kibicami Górnika.... w jakich miastach jeszcze było 2,5% mieszkańców oprócz oczywiście MP ?

missi11 - 21 maja 2022, 20:23:52 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia doliczył 3 minuty, odgwizdał koniec w 95. Bramka padła w 94.

SzkodaMiGo - 21 maja 2022, 20:36:56 - *.centertel.pl
Jeden gość na sts wrzucił swój kupon. Za 100 zł miał do wygrania ok. 82 tysiące zł. o przegranym kuponie zaważył ten gol Piasta w 95minucie

ustawka - 21 maja 2022, 20:53:21 - *.play-internet.pl
Wiecie że to ustawka??? Dlaczego tak??? Np. na Fortunie 2x razy przy stanie 0:1 blokowano i wpisywano już kursy pod 1:1 i się kutwa doczekali po najwyższym w ostatniej minucie. Wstyd że walki na świecie lecą , kolejny wałek właśnie trwa Lipsk po zawyżonym kursie ma wyczesane i przegra z Freiburgiem a buki maksa zarobią jak niemal codzidn jeśli chodzi o zawyżony kurs!

Mer - 21 maja 2022, 21:34:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podobno powrót Gąski i Kozaka całkiem realny nowy trener chcę ich w drużynie,gąska spadł ligi to może przyjdzie, Kozak w trnavie zagra w pucharach raczej nie będzie naszym graczem, Mikita też prawie dogadamy, na horyzoncie jest jeszcze Makowski za dużo nie gra na Węgrzech,plus klasowy bramer

kibic - 21 maja 2022, 21:46:34 - *.dynamic-2-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
Dopóki w Radomiaku rządzi Octavian, to Miłosz Kozak na pewno nie wróci do Radomia.

5.Loska - duża szansa jak odejdzie Majchrowicz
6. Wlazło - pewnie jak by dostał kontrakt na 3 lata to może wrócić do Radomia by grać w ekstraklasie
potrzebny prawy obrońca i lewy jak odejdzie Abram. No i szukać młodego napastnika za Sokoła bo Angielski pewnie odejdzie z klubu

wkurzony - 22 maja 2022, 7:51:11 - *.vps.ovh.us
Stan murawy na stadionie Piasta wyraźnie się poprawił natomiast dalej fatalne jest nagłośnienie na tym obiekcie. Głos spikera stadionowego nie jest zrozumiały zwłaszcza po przeciwnej stronie od trybuny głównej!. Nie każdy kibic zna zawodników zespołu przyjezdnego, a podawane składy i komunikaty są całkowicie nie zrozumiałe dla widowni. Nie jest to tylko moja opinia oceny okropnej jakości nagłośnienia.

Pablo - 22 maja 2022, 8:05:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Moim zdaniem muszą powalczyć że by został majchrowicz i angielski za dużo strata dla klubu

ojo - 22 maja 2022, 9:25:32 - *.206.198.73
Radomiak- dziękujemy za wspaniały sezon: 2 zwycięstwa nad Legią 3:1 i 0:3, remis 0:0 i zwycięstwo i nad Mistrzem Polski Lechem 2:1.
To największe osiągnięcia piłki radomskiej w jej 112 letniej historii.

PGliwice - 22 maja 2022, 10:20:49 - *.32.191.65.vultrusercontent.com