Fortuna I liga: Bruk-Bet Termalica 2-1 Stal Rz.

20 sierpnia 2022, 20:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1 Stal Rzeszów

Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska - 17. Taras Zawijśkyj (89, 19. Daniel Pietraszkiewicz), 6. Nemanja Tekijaški, 97. Wiktor Biedrzycki, 3. Marcin Grabowski - 14. Artem Polarus (46, 88. Tomáš Poznar), 89. Andrij Dombrowśkyj, 28. Maciej Ambrosiewicz, 10. Adam Radwański (79, 26. Andrej Kadlec), 24. Kacper Karasek (46, 20. Marcel Błachewicz) - 11. Muris Mešanović (79, 22. Michal Hubínek).

Stal: 1. Przemysław Pęksa - 15. Dominik Marczuk, 26. Łukasz Góra, 23. Krystian Wrona, 37. Piotr Głowacki - 80. Dawid Olejarka (81, 17. Kacper Sadłocha), 7. Krzysztof Danielewicz, 68. Bartosz Wolski - 69. Damian Michalik (44, 9. Wiktor Kłos), 19. Patryk Małecki (76, 20. Kacper Piątek), 11. Andreja Prokić (81, 6. Ramil Mustafajew).

żółte kartki: Mešanović, Karasek, Ambrosiewicz, Tekijaški, Poznar - Wrona, Danielewicz, Głowacki.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 2483.

Wit - 20 sierpnia 2022, 22:04:57 - *.tychy.vectranet.pl
Tak się kończą te chore zabawy w obronie. Nic nie wnoszą a przez nie już nie raz Stal traci bramki.

zdzicho - 20 sierpnia 2022, 22:06:56 - *.petrus.pl
Brawo Bruk-Bet. Jazda z nimi...

Szarowola - 20 sierpnia 2022, 22:08:26 - *.dynamic.chello.pl
Słonie rozdeptały Stal.

slazak - 20 sierpnia 2022, 22:09:55 - *.adsl.inetia.pl
O co chodzi z tym wynikiem? Przekonująca presja na sędziów? Najprzód wyświetla się wynik 2:2 mecz zakończony. Teraz spojrzałem. Jest 2:1 mecz zakończony. Niezły wałek...

Zwyczajny - 20 sierpnia 2022, 22:10:41 - *.socal.res.rr.com
Wszystko fajnie, ale nadal brakuje dwu klasowych środkowych obrońców oraz bramkarza. Starystki Borusii D super przygotowane, ale jest jedna prostsza: oprocz meczu z Chrobrym Stal nie jest w stanie strzelic wiecej niz 1 brakmke na mecz. Co przy tej taktyce czyni tę drużynę najbardziej nieefektywną w lidze. Marnotrawienie całej swietnej gry w ofensywie. W tym meczu uwazam niepotrzebnie zbyt otwarta pilka, mozna sie bylo pokusic o wywiezienie remisu. Stal musi tez potrafić pograc na zero z tyłu na wyjazdach. Ramil super zmiana, dobrze że wrócił! Skoro ich gra jest 3 w lidze to kiedy przyjdzie inczego trzeba do przełamania, bo nie kupuje że do tego trzeba tylko cierpliwości.

Kibic - 20 sierpnia 2022, 22:10:44 - *.hsd1.il.comcast.net
Skad ta stal wzięła 8 punktów to ja nie wiem przeciez oni sa najsłabsi w tej lidze

Bolo - 20 sierpnia 2022, 22:12:24 - *.home.aster.pl
Brawo Słoniki! Lać miastowych!

Pitt - 20 sierpnia 2022, 22:21:30 - *.adsl.inetia.pl
Stal to nie jest beniaminek, nawet jak nim jest. To największy kandydat do awansu, ogromnym doświadczeniem w 1.lidze. Co za sensacja:-)

Sjxjennxe - 20 sierpnia 2022, 22:46:53 - *.adsl.inetia.pl
Pitt kandydat do awansu? Doświadczenie w 1 lidze? Kiedy oni grali na 2 poziomie? 30 lat temu?

Wielka Sta - 20 sierpnia 2022, 23:10:30 - *.fiberway.pl
Hej @StalRzeszow co tym razem przeszkodziło Wam w fenomenalnym marszu ku awansowi?
Za duze/małe boisko? Za duzy/mały stadion? Za długa/krótka przerwą obiad czy coś innego?

Pitt - 20 sierpnia 2022, 23:29:38 - *.adsl.inetia.pl
@Skxjennze - to sarkazm ze słów które mówił trener Stali i zdaje się dyrektor sportowy Stali jeszcze przed pierwszą kolejką, jak i po niej, po Remisie z Chrobrym:-) Mają tam poczucie humoru:-)

Mayo67 - 21 sierpnia 2022, 0:47:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stal Rzeszów, była i jest wielka. Każdy to wie, ale nie chce przyznać.

Romek kuls - 21 sierpnia 2022, 0:55:00 - *.ujscie.net
Jak stalowiaki się utrzymają to będzie niespodzianka-zrozumiano?

Stal Rz. - 21 sierpnia 2022, 1:57:49 - *.114.187.4
Jestesmy najlepsi w Polsce ,a nawet na całym swiecie.

Zoro - 21 sierpnia 2022, 5:25:04 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
Stal jak przestaną tak kuleć w obronie, to coś ugrają, ale awans czy baraże im nie grożą w tym roku. Termalica doświadczenie ii ogranie z szansami na awans.

abraxas - 21 sierpnia 2022, 7:29:44 - *.play-internet.pl
Małecki bez formy , zero celnych podań , rampa konieczna.

Oli - 21 sierpnia 2022, 7:33:22 - *.opera-mini.net (*.248.220.103)
Stal musi sie wzmocnic doświadczony obronca i szkrzydlowy musialby byc jeszcze.

Hetman - 21 sierpnia 2022, 11:10:31 - *.sta.tvknaszapraca.pl
spadek Łeczna i dwa razy Rzeszów . Az miło

do Hetman - 21 sierpnia 2022, 14:12:09 - *.31.24.128.ipv4.supernova.orange.pl
hetman jaki spadek? przecież stal za rok extraklasa, za dwa LM.

pinokio - 21 sierpnia 2022, 14:53:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakże to super galaktyczna Stal dostała bęcki od Bruk-Betu? Przecież miał być pewny awans i sezon bez porażki

Mumik - 21 sierpnia 2022, 16:35:50 - *.147.8.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najpierw niech na treningu opanują do perfekcji, a puzniej na meczu pokazują. Ale dziwne skoro 3 lata już razem trenują a błędy jak w okręgówce, albo ekstraklasa na wesoło

Widzewiak - 21 sierpnia 2022, 16:46:43 - *.centertel.pl
Jak ŁKS mógł przegrać z tą śmieszną Stalą, to naprawdę nie lada zagadka.

mir - 21 sierpnia 2022, 17:09:01 - *.dynamic.chello.pl
ŁKS przegrał bo jest słabszą drużyną, pamiętaj gra się tak jak przeciwnik pozwala.

DARIO - 21 sierpnia 2022, 22:31:26 - *.static.smlw.pl