źródło: własne / Pogoń Siedlce / Chojniczanka Chojnice

HNK1911 - 31 sierpnia 2022, 17:54:13 - *.play-internet.pl

g8 - 31 sierpnia 2022, 17:55:21 - *.petrus.pl

Td - 31 sierpnia 2022, 17:58:05 - *.petrus.pl
Jak zwykle nie ma kto strzelać.Jak w relacji ; rabanie głową w mur...Mysle że z. Termalika też w lep.

2 LIGA - 31 sierpnia 2022, 17:58:25 - *.1.155.67
Witajcie. PP to nie moja broszka. Czy akurat można było się spodziewać? II LIGA czeka na was kochana Chojniczanko.

miedziak - 31 sierpnia 2022, 18:04:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj, lo Matko 😥Chojniczanka cio to ?!!😪

sK - 31 sierpnia 2022, 18:05:30 - *.8.68.104.ipv4.supernova.orange.pl
A w 8 minucie sprawozdawca pisze " Chojniczanka ma ogromną przewagę". Cha, cha, cha. Dobrze że to tylko puchar - chociaż w lidze w dwóch kolejnych meczach też będą "baty".

Albert - 31 sierpnia 2022, 18:15:12 - *.205.146.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co te Chojnice odstawily ?

Kibic - 31 sierpnia 2022, 18:51:12 - *.204.12.64.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Chojniczanka przeważała i dłużej była przy piłce ale nie potrafiła tego wykorzystać. Pierwszy gol Pogoni po ładnej akcji, podaniu Demianiuka i wykończeniu Nowaka. Gol na 1:1 po błędzie bramkarza. A potem 2:1 po główce Wichtowskiego i 3:1 po ślicznej bramce Włodyki!!!

bolo - 31 sierpnia 2022, 19:38:36 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Chojniczanka bardzo ładnie zaczęła, ale w pierwszej połowie oddała może 3 celne strzały bez problemu wybite przez Kowynię. W drugiej celnie nie uderzyła chyba ani razu. Brawo Pogoń !!!

bolo - 31 sierpnia 2022, 19:39:45 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl

koliber - 31 sierpnia 2022, 22:21:17 - *.adsl.inetia.pl
Kuchta 3 bramki w Pogoni następnie 4 w Termalice i opinia o doświadczonym bramkarzu który ma uratować CHojniczankę pryśnie jak bańka mydlana