Fortuna I liga: Zagłębie S. 1-0 Stal Rz.

2 września 2022, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)

Zagłębie: 1. Michał Gliwa - 16. Dawid Ryndak (74, 96. Wojciech Szumilas), 27. Dominik Jończy, 44. Mateusz Bodzioch, 94. Dawid Gojny - 23. Mateusz Ziółkowski (67, 28. Filip Borowski), 29. Maksymilian Rozwandowicz, 14. Sebastian Bonecki (68, 26. Michał Masłowski), 8. Szymon Pawłowski, 10. Maksymilian Banaszewski - 11. Marek Fábry (46, 9. Szymon Sobczak).

Stal: 1. Przemysław Pęksa - 43. Franciszek Polowiec (72, 9. Wiktor Kłos), 26. Łukasz Góra, 23. Krystian Wrona, 37. Piotr Głowacki - 10. Bartłomiej Poczobut (46, 91. Paweł Oleksy), 80. Dawid Olejarka (64, 19. Patryk Małecki), 68. Bartosz Wolski - 6. Ramil Mustafajew, 20. Kacper Piątek (64, 17. Kacper Sadłocha), 11. Andreja Prokić (90, 82. Igor Ławrynowicz).

żółte kartki: Ryndak, Bonecki, Banaszewski - Piątek, Wolski, Góra, Głowacki, Sadłocha.
czerwona kartka: Krystian Wrona (36. minuta, Stal, za faul taktyczny).

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 2212.

W 38. minucie Marek Fábry (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Pęksa obronił).

Zwyczajny - 2 września 2022, 20:01:58 - *.static.ip.netia.com.pl
W zasadzie Stal jak zwykle. Znowu Wrona zmalował syf dla calej druzyny. Dzieje sie tak co mecz, gdzie albobramkarz albo stoperzy ostawiaja cyrk. Jeden stoper z Lecznej to za malo. Potrzeba dwu silnych stoperow i bramkarza. Jedyny pozytek z tego meczu ze wreszcie Wrona bedzie musial pauzowac i nie moze grac. Trener znowu go wybielina konferencji i powie ze bramka padla po systemowym bledzie druzyny. Jest w bledzie. Stal traci bramki glownie po indywidualnych babolach. Wrona byl juz za slaby na 2 ga lige.

mem - 2 września 2022, 20:02:00 - *.as13285.net
oooo a co to rzeszowska Barcelona nie wygrala

Wojtex216 - 2 września 2022, 20:12:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poszukuje bilet z tego meczu do kolekcji. wojtex216@wp.pl

Kibic - 2 września 2022, 20:14:32 - *.180.151.239
Ciekawe czy znowu będą płakać w internecie i do wszystkich gazet ze ich w telewizji nie pokazują ach ta śmieszna stal

qsr - 2 września 2022, 20:16:01 - *.wroclaw.dialog.net.pl
@Zwyczajny
A które konkretnie bramki w lidze zawalił Wrona do tej pory? Bo w 2 z 3 meczów z nim było 0 z tyłu. Oleksy robił więcej błędów.

Ert - 2 września 2022, 20:17:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedy stal transfery po z przodu padają😁

zielony - 2 września 2022, 20:18:58 - *.dynamic.chello.pl
Silna drużyna która ma 11 na 10, wygrywa mecz pewnie 3-0, i nie broni się całą 2 połowę meczu, wstyd panowie piłkarzyki, wstyd nie jesteście godni zakładać koszulkę ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC.

mundi - 2 września 2022, 20:19:44 - *.240.139.6
szkoda bo z takiego meczu można było remis wyciągnąć. Mecz po prostu się odbył.

Tomi - 2 września 2022, 20:24:50 - *.205.145.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal mnie troche rozczrowala myslalem ze wygra

Fryzjer - 2 września 2022, 20:30:18 - *.wist.com.pl
Pozdrawiam 😁

wiesiek - 2 września 2022, 20:34:23 - *.wist.com.pl
W tym sezonie to był 4 mecz Zagłębia na swoim obiekcie i w tych czterech meczach gospodarzom przyznano 3 rzuty karne... trzeba jakoś się ślizgać

miedziak - 2 września 2022, 20:52:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ło Matko 😢 Zagłębie wygrało !!..

Czesiu mem - 2 września 2022, 21:08:32 - *.147.64.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pozdro Fryzjer
Karnego dostali to nawet tego nie potrafią strzelić.

Smk - 2 września 2022, 22:41:52 - *.sub-174-206-167.myvzw.com
Mecz powinien być powtórzony na neutralnym terenie bo na naszej połowie boiska specjalnie polali więcej wody i piłka się ślizgała. W naszej szatni nie było zimnej wody, tylko goraca, więc nasi zawodnicy nie mogli się wystarczajaco schłodzić i nie mieli sił biegać. Acha, jeszcze ciotka stryjeczna matki, która jest z Sosnowca, jest spokrewniona ze sędzia i ten dla nich sędziował.

mosiek - 2 września 2022, 23:07:47 - *.as13285.net
Mysliwiec bedzie znow Klopowal

Legia Fans - 3 września 2022, 6:18:05 - *.205.209.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Zagłębie !!! Łowcy hanysów!

ZS katowic - 3 września 2022, 7:10:36 - *.204.76.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żeby nie strzelić karnego to trzeba być kaleką. Dlaczego nie można atakować drużyny która ma 1 zawodnika mniej tylko się bronimy?

Ok - 3 września 2022, 7:43:44 - *.play-internet.pl
Jak tam rzeszoska Barcelona???? O znowu w plecy

leonidas - 3 września 2022, 8:59:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszowska Barcelona ma się dobrze, nie to co rzeszowski maccabi z wyspiańskiego.

Xp25 - 3 września 2022, 9:38:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skowronek i Matusiak AUT. Ten klub przy tych geniuszach cofa się i tak dalej być nie może. P. Girek pora na mądre decyzje.

Wlodo - 3 września 2022, 11:48:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstyd Wstyd jeszcze raz Wstyd niech Ci pseudo kopacze jadą się uczyć od Piłkarzy Puszczy jak się gra w piłkę i ambicji Slowronek twój czas się już skończył wypaliłeś się chłopiegirek co ty robisz z tym klubem zamiast podnosić klub to ty goniszczysz jeszcze gorzej jak poprzednik Wstd

jano - 3 września 2022, 12:01:14 - *.dynamic.chello.pl
Byłem na meczu. Skuteczność Zagłębia beznadziejna. Do przerwy nie licząc kolejnego zmarnowanego karnego powinno być co najmniej 3-0.Nie ma skutecznego i szybkiego napastnika. W każdej sytuacji zawodnicy Zagłębia przegrywali pojedynki biegowe z racji braków szybkościowych a może i .. wieku. Szukanie winy u Skowronka to czysty nonsens. Który to już kolejny trener , zmiany kadrowe a weterani jeszcze z czasów ekstraklasy się wożą w składzie. Stal jak na grę w 10 grała ładnie technicznie i taktycznie. Przy odrobinie szczęścia (słupek ) mogła wywieźć remis.

zag26 - 3 września 2022, 14:50:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Skowronek dopiero 9 kolejka a my już nie wykorzystaliśmy 2 karnych, wypadałoby poćwiczyć ten element tak samo rzuty rożne, których zawsze mamy sporo a nic z tego nie wychodzi. Brakuje mi bramek stoperów po rzutach rożnych.

Jano - 3 września 2022, 19:40:17 - *.centertel.pl
W rzeczy samej.Dwa niewykorzystane karne obydwa u siebie.Paradoks oba mecze z wymeczonym 1-09(

xxl - 5 września 2022, 9:04:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
P.Prezesie Girek kiedy ogłosi Pan wyniki AUDYTU po genialnych rządach Jaroszewskiego i Książka bo obiecał Pan to kibicom.CZEKAMY.