5 października 2022, 19:52:33 - LukaszR
Liga Młodzieżowa: Zagłębie L. 0-0 Ruch Lwów. Awans Ruchu

Zagłębie Lubin zremisowało 0-0 w rewanżowym meczu I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej z ukraińskim Ruchem Lwów i odpadło z rozgrywek. W pierwszym spotkaniu rozegranym również w Lubinie Ruch wygrał 1-0 (1-0).

5 października 2022, 18:00 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 0-0 Ruch Lwów

Zagłębie: 1. Szymon Weirauch - 2. Jakub Kolan, 3. Kamil Sochań (89, 15. Cyprian Popielec), 4. Szymon Panasiuk, 5. Kamil Sobczak - 10. Paweł Kruszelnicki (54, 13. Szymon Karasiński), 7. Tomasz Pieńko (46, 16. Mateusz Chmarek), 6. Filip Kocaba, 8. Kacper Terlecki, 11. Kacper Masiak (69, 17. Mateusz Skoczylas) - 9. Wojciech Szafranek.

Ruch: 1. Jurij-Wołodymyr Hereta - 11. Andrij Kiteła, 2. Ołeksij Towarnyćkyj, 4. Witalij Chołod, 18. Witalij Roman - 15. Andrij Stolarczuk (90, 5. Maksym Bojko), 6. Marko Sapuha, 20. Denys Pidhurśkyj, 19. Jewhenij Pastuch (80, 17. Roman Dobrianśkyj), 10. Ołeh Fedor - 9. Serhij Panczenko (74, 16. Wiktor Nikołajew).

żółte kartki: Sobczak, Masiak - Chołod, Towarnyćkyj, Fedor, Panczenko, Sapuha.

sędziował: Aszot Ghaltachczjan (Armenia).
widzów: 747.

Ruch w kolejnej rundzie zmierzy się z tureckim Galatasaray SK, który pokonał w dwumeczu rumuński FK Csíkszereda. Spotkania II rundy zaplanowano na 26 października i 2 listopada.

Liga Młodzieżowa 2022/2023

Kamil - 5 października 2022, 19:54:23 - *.dynamic.chello.pl
Dwa mecze u siebie z klubem z Ukrainy, nie potrafią strzelić nawet jednej bramki i odpadają najwcześniej jak się da. Kompromitacja Zagłębia.

Były kibic - 5 października 2022, 19:56:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstyd, wstyd.. z najsłabszą drużyną w dwóch meczach nie strzelić nawet bramki, czego ich Ci trenerzy uczą chyba tylko chlać wódę na zgrupowaniach

Jurij - 5 października 2022, 20:05:09 - *.centertel.pl
Polska, zdolna młodzież, a nie, czekaj...

mks - 5 października 2022, 20:06:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tam jest trenerem Cilinski to co mozna sie spodziewac jakim byl pilkarzem takim i trenerem nie mieli w ogole pomyslu na ten dwumecz.

kghm - 5 października 2022, 20:07:32 - *.centertel.pl
Niech spada z ekstraklasy teraz lubin

yes - 5 października 2022, 20:09:55 - *.22.133.176.ipv4.supernova.orange.pl
hej niebiescy ole

mati - 5 października 2022, 20:12:17 - *.quintex.com
I to by było na tyle w kwestii zdolnej młodzieżyw Polsce. Odpaśc ze zbieraniną ukraińskich chłopaków gdzie ich liga dopiero się odradza. MY NIE MAMY ZDOLNEJ MŁODZIEŻY tylko kilku chłopaków rocznikowo się przbija do dorosłego futbolu a reszta jest za słaba. Ale czym tu się dziwić jak jedyne akademie to Lech i Zagłębie a ta dzisiaj grała.

Krecik - 5 października 2022, 20:25:48 - *.centertel.pl
Uszaty pokazał, jakim jest trenerem, nic innego, jak teraz razem z Matysem utopić smutki w butelce dobrej whisky

Varadi - 5 października 2022, 20:27:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo teraz czas na spadek rezerw i pierwszej drużyny.Bo po co i dla kogo?

Grouper - 5 października 2022, 20:33:28 - *.dynamic.chello.pl
jakoś polskim ekipom nie idzie w tych rozgrywkach
w dwumeczach
(Pogoń, Lech, Legia teraz Zagłębie)

mati - 5 października 2022, 20:34:46 - *.quintex.com
futbolista ta twoja pseudo mistrzowska drużyna z rosji to może sobie najwyżej na stepach pokopać albo z chinolami bo tam jest ich miejsce ne w Europie.

ali - 5 października 2022, 20:57:57 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Byłem na dwóch meczach i muszę przyznać, że piłkarsko drużyna z Lwowa prezentowała się lepiej. Zawodnicy wybiegani, warunkami fizycznymi naszych przewyższali dobra obrona i bardzo dobry bramkarz, kilku z nich spokojnie w naszej ekstraklasie sobie by poradziło. Pomimo obiektywnej przewagi Mistrza Polski drużyna z Lwowa kontrolowała mecz.

ZL - 5 października 2022, 21:44:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
najlepsza akademia na Ukrainie ,szkoda ale wstydu nie ma

futbolista - 5 października 2022, 22:02:17 - *.boid.qwest.net
mati- chlopie ludowy, i twe [ kraju calego tez ] miejsce tam bedzie, nie w UE ! wspomnij jeszcze to !

magik - 5 października 2022, 23:12:43 - *.179.234.159
Znów pojechałem przez Polskę zobaczyć ta zdolną młodzież. Ale to co zobaczyłem jeszcze w 1 połowie można nazwać meczem. Druga połow to desperacja Zagłebia i wrzutki na chłopów z Lwowa najniższy 195. Szkoda było patrzeć na tą kopaninę. Myślę że jak niektórzy mówią o słabym Lwowie nie wiedzą o czym mówią. Napewno z Turkami wygrają w 2 meczu.

Wisła P. - 6 października 2022, 4:05:56 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Dwie polskie drużyny grały ze sobą?

Ja - 6 października 2022, 7:39:05 - *.dynamic.chello.pl
Do Ali.Dlatego piłkarsko ekstraklasa wyglada jak wygląda.

tellme - 6 października 2022, 8:46:23 - *.146.4.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pytam sie jak to mozliwe?nie rozumiem tego jak nie mozna awansowac...

Sanmartean - 6 października 2022, 13:42:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze odpadli z jakimś Pastuchem...

jr - 6 października 2022, 18:18:02 - *.176.84.29
Brawo Ruch!
Jedyny prawdziwy Ruch, a nie jakieś 60tki chorzowskie...

plaku - 10 października 2022, 17:41:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po co pompowac kase w klub, ktory nie ma kibicow.. 700 cos osob... zrobcie mocna druzyne w Łodzi, która bedzie grala w pucharach jak teraz Lech i gwarantuje, ze co mecz byloby 60 tysięcy...