9 października 2022, 14:37:11 - LukaszR
Fortuna I liga: Arka 2-2 Stal Rz.

9 października 2022, 12:40 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-2 Stal Rzeszów
Hubert Adamczyk 5 (k), Janusz Gol 16 - Piotr Głowacki 12 (k), Bartłomiej Poczobut 44

Arka: 1. Kacper Krzepisz - 31. Jerzy Tomal (80, 32. Przemysław Stolc), 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka, 27. Marcel Ziemann - 21. Kacper Skóra (59, 37. Mateusz Stępień), 55. Janusz Gol, 11. Hubert Adamczyk, 10. Christian Alemán, 9. Omran Haydary (89, 77. Mateusz Żebrowski) - 68. Karol Czubak.

Stal: 1. Przemysław Pęksa - 43. Franciszek Polowiec, 26. Łukasz Góra, 91. Paweł Oleksy (75, 4. Kamil Pajnowski), 37. Piotr Głowacki - 69. Damian Michalik (75, 9. Wiktor Kłos), 10. Bartłomiej Poczobut, 68. Bartosz Wolski, 80. Dawid Olejarka (89, 20. Kacper Piątek), 11. Andreja Prokić (89, 6. Ramil Mustafajew) - 19. Patryk Małecki (75, 17. Kacper Sadłocha).

żółte kartki: Gol, Alemán, Stolc - Pęksa.

abraxas - 9 października 2022, 14:46:14 - *.51.118.245
Ewidentny karny dla Stali i czerwona dla obrońcy , gdzie był VAR ?

Boa - 9 października 2022, 14:51:39 - *.0.83.193.internetdsl.tpnet.pl
Co ta Arka co mecz marnuje po kilka setek to aż niewiarygodne.

Wit - 9 października 2022, 15:05:47 - *.tychy.vectranet.pl
Z przebiegu meczu remis sprawiedliwy, ale trener Stali musi coś z obroną zrobić, bo jeszcze dwa, trzy mecze i będziemy w sąsiedztwie strefy spadkowej. Sam niesamowity Pęksa to za mało. Za łatwo dochodzi do sytuacji sam na sam z bramkarzem, głupich, ryzykownych i niepotrzebnych.

Agawa12345 - 9 października 2022, 15:07:09 - *.centertel.pl
I znowu wtopa , ta obrona jest skandaliczna .trener powinien już podać się do dymisji .

PGliwice - 9 października 2022, 15:15:57 - *.39.126.88
Arka za tydzień porządny oklep od Ruchu.

dzl - 9 października 2022, 15:31:56 - *.play-internet.pl
Za tydzień plecy i środek tabeli

Shsh - 9 października 2022, 15:32:40 - *.reb.o2.cz
Dobry wynik dla Skry.

LG - 9 października 2022, 16:26:04 - *.122.0.27
Proponowałbym walkower dla Arki - nie ma co przyjezdzać po 4:0 do Chorzowa i tracić tyle czasu na podróż.

ktpito - 9 października 2022, 16:27:57 - *.centertel.pl
Brawo stal "karny" Rzeszow (wcześniej stal "ferenc" Rzeszów). Jeszcze kilkanaście przekrętów, 3 kradzieże, 14 oszustw i 1483 wspomnień o ilości kibiców Resovii na derbach i w mieście, i się utrzymamy!!!

Gizmo - 9 października 2022, 16:56:22 - *.play-internet.pl
Ten kapitan Arki to niemota. Czar o ich pieknej grze pryska jak banka mydlana.
Stal lepsza.

StalRZ - 9 października 2022, 17:30:46 - *.253.206.181
Stal lepsza i szkoda straconych 2 punktów. AGKŚ.

AG Gdańsk - 9 października 2022, 18:04:54 - *.centertel.pl
Areczko żeby tracić punkty z takimi wsiokami to wstyd na maksa!

Dubliner - 9 października 2022, 19:01:56 - *.warszawa.vectranet.pl
Frekwencja całkiem jak na wiejskim festynie. AGKŚ

dzl - 9 października 2022, 19:09:16 - *.play-internet.pl

Śledź - 9 października 2022, 19:23:29 - *.um35.pools.vodafone-ip.de
Janusz gol w końcu gol

RTSiak - 9 października 2022, 19:46:45 - *.204.36.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Stał ...

Jac - 9 października 2022, 20:08:13 - *.ostnet.pl
Stal pokrzywdzona przez VAR !!!

var - 9 października 2022, 20:37:34 - *.dynamic.chello.pl
Stal powinna wygrać. Sędzia alanizujący VAR nie ma o tym pojęcia, powinien być odsunięty.

waldiacab - 9 października 2022, 20:50:03 - *.ostnet.pl
ktpito - w tym meczu to Stal została pokrzywdzona przez VAR. Karny dla Stali ewidentny, była ręka w odległości 4-5 metrów od sędziego, ewidentnie nie chciał gwizdnąć. W 2 połowie faul na Michaliku na czerwoną kartkę, gra puszczona.

CuoreRosso - 9 października 2022, 22:26:43 - *.toya.net.pl
Dzwonnik z Notre Dame pewnie zmarnował kilka setek xD

Zwyczajny - 9 października 2022, 23:30:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Dwa mecze Stali i 6 stracinych goli, a trenerze mowisz ze obrona dziala bez zarzutu. To błąd w psrcepcji i ocenie. Obrona dziala z duzymi brakami i prostymi blędami, ktore koncza sie golami. Do wymiany jest caly trojkat ( bramkarz z rezerw 3 ligowej Avii,środkowi obrońcy:Wrona, Oleksy i Gora. Liczba ich bledow w tym systemie przy wyprowadzaniu pilki czy zwyklych interwencjach to liczba goli straconych. Hokejowe wartosci obronne marnują ciężką prace w ofensywie, na dluższa mete moze przynoesc demotywacje i zepsucie atmosfery w calym zespole. W obronie macie do przepracowania przerwe na Katar ( mowie o transferach, popracujcie lepiej na Rzeźniczakiem, jego wczesniejszym wypozyczeniem z Plocka choćby).

q - 10 października 2022, 8:40:47 - *.196.10.233.res.pl
Zgadzam się z przedmówcą - obrana Stali to jest jakaś tragedia, tylko uważam że bramkarz z całej tej formacji jest najlepszym punktem - chociaż irytująca jest jego gra na przedpolu, ale to jest typowe dla młodych bramkarzy.
Najważniejszy cel na zimę to doświadczony stoper, który przedewszystkim umiał by ustawić obronę - bo tutaj jest największy problem.

Belmonto - 10 października 2022, 14:27:03 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
Arka zmarnowała powinno być 10-2 dla Arki, a tutaj Taki wstyd

mundi - 10 października 2022, 22:19:01 - *.240.139.6
Stal Rzeszów była lepszym zespołem, chociaż ma chyba jedną z najgorszych formacji defensywnych w lidze. Bramkarz stali ma zadatki na niezłego grajka i to może być za jakiś czas albo ostoja defensywy albo niezły zastrzyk gotówki dla klubu.