15 października 2022, 14:31:14 - LukaszR

15 października 2022, 12:30 - Radom (stadion MOSiR)
Maurides 90, 90

Radomiak: 1. Gabriel Kobylak - 30. Mateusz Grzybek, 3. Pedro Justiniano (81, 5. Dariusz Pawłowski), 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 7. Lisandro Semedo (72, 9. Leândro), 8. Luizão, 35. Daniel Łukasik (46, 13. Maurides), 20. Luís Machado (88, 99. Michał Feliks) - 10. Roberto Alves.

Śląsk: 12. Rafał Leszczyński - 4. Łukasz Bejger, 34. Konrad Poprawa, 2. Diogo Verdasca, 6. Daníel Leó Grétarsson (46, 19. Patryk Janasik), 23. Víctor García - 7. John Yeboah (61, 10. Caye Quintana), 8. Patrick Olsen, 15. Nahuel Leiva (61, 32. Sebastian Bergier), 17. Petr Schwarz - 9. Erik Expósito (71, 28. Michał Rzuchowski).

żółte kartki: Raphael Rossi, Luís Machado, Kobylak - Poprawa, Diogo Verdasca, Quintana.
czerwone kartki: Łukasz Bejger (64. minuta, Śląsk, za faul taktyczny), Konrad Poprawa (90. minuta, Śląsk, za drugą żółtą), Diogo Verdasca (90. minuta, Śląsk, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).
widzów: 2401.

yes - 15 października 2022, 14:32:00 - *.22.110.212.ipv4.supernova.orange.pl
przekręt roku... radomiaczek jeden miał druków siedem

Klima - 15 października 2022, 14:32:05 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze kilka megafonów i doping Radomiaka będzie dobrze słyszalny

zie(L)ony - 15 października 2022, 14:32:05 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Stadion wypełniony w 50%, trzy czerwone kartki, padaka na murawie i wielki fart w końcówce. A "kurnik" miał przecież pękać w szwach. Budowa nowego obiektu powinna potrwać jeszcze kilka lat, bo 2401 widzów na meczu ekatraklasy, to kpina. Najwyraźniej sezonowcom już się znudziło.

🫢 - 15 października 2022, 14:32:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przez cały weekend będzie święto w Radomiu . W końcu udało się wygrać przeciwko Śląskowi grającemu w 8

Marco - 15 października 2022, 14:33:40 - *.79.106.7
ale mecz, super emocje ,zwłaszcza w końcówce, Maurides super klasa.

asd - 15 października 2022, 14:34:08 - *.raciborz.vectranet.pl
Co tam się działo że tyle czerwonych

Kaziu - 15 października 2022, 14:34:28 - *.icpnet.pl
Wałek bramka na 1-0 obrońca nie miał szans wyskoczyć jak napastnik gospodarzy wisiał na nim.

Ursus - 15 października 2022, 14:34:31 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Śląsk w 8 grał przez 3 minuty.

Ptak - 15 października 2022, 14:34:32 - *.ftth.glasoperator.nl
Radomiak to nowa Pogoń Ptaka, czy radomskie wilki z Wolverhampton?

Kibic - 15 października 2022, 14:34:43 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Bezkibicowisko wygrywa z frajerzynami roku.

VitaMina - 15 października 2022, 14:35:09 - *.jmdi.pl
Szczekanie czas zacząć 😀 No dawać płaczki. Liczy się wynik!!!

Wojtas - 15 października 2022, 14:35:15 - *.184.138.40.ipv4.supernova.orange.pl
CYC co ty zrobiłeś z tą drużyną? tego się nie da oglądać strasznie bolą oczy i serce W 11 na 8 nawet jakoś szło TRAGEDIA

Kuba - 15 października 2022, 14:35:17 - *.centertel.pl
To nie jest nasz stadion! Dosyć grania na wyjeździe! Może panowie to wreszcie dotrze!

Igor - 15 października 2022, 14:35:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaki wałek.Dwie bramki w doliczonym.Śmierdzi na odległość.Ale ja nie w tej sprawie.Mam nadzieję,że murawa na naszym stadionie powtarzam na "Naszym" nie zniszczona?Bo jutro duma i władcy miasta grają swój mecz z Unią Skierniewice.Porządek chociaż po sobie zostawiliście na naszym stadionie?

CPjś - 15 października 2022, 14:36:03 - *.centertel.pl
Kiepskie życie,kiepskie sprawy...

Torres - 15 października 2022, 14:36:09 - *.play-internet.pl
Nic się nie liczy oorócz wyniku i trzech punktów. W drugiej połowie Śląsk nie istniał. Kartki to konsekwencja fauli. Brawo Radomiak za walkę do końca. Brawo Maurides za gole. Brawo Machado za walkę, chyba najlepszy na boisku. Bardzo dobrze zagrał też Alves. Jedziemy dalej.

RKSiak - 15 października 2022, 14:36:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski... Wypad z Radomiaka!
Co to było... Człowiek bez charyzmy!
Drużyna niczym nie niesiona.Kogoś chcą się pozbyć. Skąd taka gra? Ktoś? Coś?
Ave Radomiak

Go - 15 października 2022, 14:36:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kuźma za karę do europy przekrętów roku

Igor - 15 października 2022, 14:37:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko 2,5 koła na naszym stadionie?Więcej chętnych nie było?Czy strach z piwnic nie pozwolił?Nas jutro Nadkomplet.A niedługo nasi zgodowicze z AC Milanu przywiozą nam San Siro.Bo Milan i Inter Będom mieli nowy stadion.

grysik10 - 15 października 2022, 14:38:58 - *.play-internet.pl
RKS 1910!!!
🟩⬜🟩

Igor - 15 października 2022, 14:42:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Te kartki dla Śląska to śmierdzą na odległość.Jak ja nie nawidze,jak panoszycie się po naszej dzielnicy i naszym terenie.Ale po rundzie jesiennej robicie wypad z naszego stadionu.Miasto przystało na naszym wniosku.

Benson - 15 października 2022, 14:48:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Igor to po co wam stadion przy Narutowicza skoro już jutro będziecie mieli San Siro? Po co te nerwy skoro juz jutro przenosicie się już na nowy teren

Jano - 15 października 2022, 14:51:23 - *.dynamic.mm.pl
Czy nie można pisać jak bramka padła pisać 90 minut + coś, kurde bo z tego opisu widać że w 90 minucie 2 bramki, 2 czerwone kartki i to wszystko w 1 minute, kurde słabe to

Igor - 15 października 2022, 14:51:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
San Siro będzie w Grudniu przed świętami.Narazie gramy przy Narzutowicza czyli tam gdzie wy u nas wynajmujecie stadion.Boli,że mamy szramy ze Sportingiem i Milanem a wy musicie mieć tylko z legją?I dobrze ma boleć.

roberto - 15 października 2022, 14:56:08 - *.bb.sky.com
druk sezonu ,hehehehehe

Wroclawian - 15 października 2022, 15:00:27 - *.centertel.pl
I wszystko wraca do normy panie sztylka. Tak marazm będzie trwał do końca raz wygrają,później remis,jakąś porażka. Ponownie wygrają,ucisza krytykę i tak będą się bujać na 10-12 miejscu. A kasa leci!!!

Ulala - 15 października 2022, 15:01:02 - *.189.36.232.maxnet.net.pl
Szybko grali skoro dwie bramki w 90 minucie strzelili...
Jak nie potrafią w tym serwisie pisać dokladnych minut w których padły bramki (90+2, 90+7) i były czerwone kartki(90, 90+5), to w ogole mogliby dać sobie z tym spokój. To co piszą jak widać nic nie wnosi poza suchym wynikiem. Ktoś kto chce się dowiedzieć co tam się podzialo i tak musi zajrzeć do konkurencyjnego portalu, masakra...

jasio_rado - 15 października 2022, 15:02:36 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Lewandowski mówi ze buduje druzyne,tylko nie powiedział na jaka lige.moim zdaniem to co dzis grał mój ukochany klub to nawet w II lidze miałby klopot.Apeluje do Prezesa aby zastanowic sie nad tym co sie dzieje z druzyną.Radomiak od pewnego czasu gra mecze bez zadnej koncepcji i taktyki,tak tez bylo i dzis,Slask sie sam oslabil,nie bylo najmniejszegobledu p.sedziego.Zwyciestwo powinno cieszyc ale widze czarne chmury nad Radomiakiem,,,,,Obym sie mylil,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Extraklapa - 15 października 2022, 15:02:42 - *.ssp.dialog.net.pl
@Jano
Spójrz w necie na Flash score Tam masz opisany mecz minuta po minucie druga czerwień fla Śląska 90 minuta, 1:0 92minuta,3 czerwona 95minuta,2:0 97 minuta
Jak widać "fryzjer" nadal "strzyże"

Bolo10 - 15 października 2022, 15:02:57 - *.centertel.pl
Radomiak ile dostał arbiter z Radomia .

TKWM - 15 października 2022, 15:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stępniewski ile dałeś swojemu uczniowi Kużmie w przerwie ? Kużma gdzie ty widziałeś drugi faul Poprawy? a jak dałeś drugą kartkę za pyskówki Vardesce do Machado nie powinien skończyć 1 połowy za pyskówki i jeszcze rozwalił głowę łokciem Gretarsonowi !!!!!!!!!!!!!!!!

lech.fan - 15 października 2022, 15:11:39 - *.centertel.pl
Pakuj sie djurdevic

Federer - 15 października 2022, 15:15:53 - *.30.44.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chryste Panie, cóż za końcówka!
Już w zeszłym sezonie Śląsk miał furę szczęścia - tylko fatalna dyspozycja Wisły wybroniła go przed spadkiem szczebel niżej.
Jednak ile można oszukiwać przeznaczenie? Obecny Śląsk to żałosna parodia drużyny, która przed dekadą sięgała po Mistrzostwo Polski. "Walka o spadek" to jedyne, o co mogą rywalizować we Wrocławiu.
Przykre, a zarazem prawdziwe.

KORSARZ - 15 października 2022, 15:25:02 - *.151.47.245
Jeszcze ze 2 obcokrajowców i zostanie tylko pomoc sędziów. I dlaczego sponsorem tego skorumpowanego klubu jest firma działająca na zachodniej północy kraju.

Igor - 15 października 2022, 15:28:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dokładnie KORSARZ piąteczka ziomuś dla ciebie.Ja tylko przypominam,że radumiak gra na naszym stadionie czyli na stadionie Broni tylko i wyłącznie gościnnie.I to tylko dzięki naszej uprzejmości na nim gracie Bo jak wam powiemy Nie to nie będziecie mogli na nim grać.I będziecie musieli sobie szukać jakiegoś nowego obiektu szukać.

Igor - 15 października 2022, 15:31:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nawet grosza czy co najlepsze słowa dziękuje nie otrzymaliśmy od radumiaka za to,że od 8 miu lat gracie u nas tzn na naszym stadionie.Posprzątaliście po sobie dzisiaj?Bo my jutro musimy mieć stadion na mecz z Unią wypieszczony.

Kasztaradi - 15 października 2022, 15:33:40 - *.karoo.KCOM.COM
Przeciez gdyby nie Erik Exposito to Slask juz by dawno siedzial w 1 lidze, oprocz niego tam nikt inny sie nie wyroznia, tyle razy co ich uratowal to masakra, jak im go ktos podbierze to beda jak jezdziec bez glowy.

j - 15 października 2022, 15:49:34 - *.79-160-170.customer.lyse.net
Wyjątkowo długa była 90 min. 2 bramki i 2 czerwone.

skandal - 15 października 2022, 15:55:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
upartość tego portalu z 90 minutą poraża, nie można napisać ze cos się wydarzyło w doliczonym czasie bo świat się skończy

Marco - 15 października 2022, 15:57:35 - *.79.106.7
no jak w ekstraklasie występują tacy zawodnicy jak Bejger to nie ma słów.Leci do niego podanie a on zamiast się do niego ruszyć stoi w miejscu i czeka na piłkę , za chwilę fauluje wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Radomiaka , a niektórzy winią sędziego , fajnie komentować, a nie oglądać meczu.

Herwez - 15 października 2022, 16:23:47 - *.dynamic.chello.pl
W Radomiu tylko Broń. Moja bronio kocham Cię, moja bronio pokaż jak w piłkę grasz, moja bronio oszukaj czas. Teraz refren: Broń,broń ty strzale nas, na Ciebie przyszedł czas. Kibice Radomiaka to taka ekipa jak Amica Wronki, Groclin Grodzisk, słoniki, Podbeskidzie. Tylko Wielka Broń.

Rm - 15 października 2022, 16:24:36 - *.play-internet.pl
Lewandowski jest do wywalenia i to jak najszybciej.

Pynek444 - 15 października 2022, 16:28:01 - *.range213-120.btcentralplus.com
Karawana jedzie dalej, pozdro ajax

fiero - 15 października 2022, 16:30:05 - *.dynamic.chello.pl
Ale ten ślask jest daremny
Spadek w tym sezonie to ich obowiązek

RUZZO - 15 października 2022, 16:31:41 - *.205.136.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pan Sławek robi co moze zeby utrzymac radomiaczka... Przyjdzie czas ze bedzie robil co moze na prokuraturze zeby dostac za te szwindle tylko zawiasy... Mam nafzieję ze radomiak spadnie.

czysty - 15 października 2022, 16:33:41 - *.140.191.156
stempniewski gilewski - slask wroclaw 2-0

czysty - 15 października 2022, 16:41:35 - *.140.191.156
redzinski=kuzma zelazko=stepniewski

Wodzyna - 15 października 2022, 16:47:42 - *.191.156.111.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Trenerze,gra Radomiaka pełna polotu i charyzmy.Swietna sprawa na obstrukcje

blitz - 15 października 2022, 16:52:47 - *.centertel.pl
Spotkanie dwóch słabych drużyn z czego jedna okazała się lepsza. Łukasik tym meczem wygrał pierwszy skład w rezerwach.Pozdro Śląsk! Tylko Radomiak!

Kuba - 15 października 2022, 16:56:40 - *.centertel.pl
I zrobił Termalikę w Radomiu... pod względem frekwencji i gry...

FDB - 15 października 2022, 17:09:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kupa farta Radomiaka w doliczonym czasie gry, Śląsk podał pomocną dłoń kartkami. Radomiak słaba gra. Brawo portal 90 minut za bezsensowne trzymanie się tylko 90 minut choć sytuacje są ponad 90 minut 90 plus ha ha.

Do rm - 15 października 2022, 17:13:51 - *.31.203.235.ipv4.supernova.orange.pl
Bedziesz mu płacił do czerwca?, pajace jak przegra do wywalenia jak wygra do wywalenia, kibice sukcesu, druzyna w dołku więc trzeba robić krok po kroku, cieszy wygrana i trzeba wspierac druzyne a nie krytykować. Na oceny prxyjdzie czas.

kibic - 15 października 2022, 17:33:49 - *.184.239.113.ipv4.supernova.orange.pl
Bardzo dobrze ze ten mecz wygrał 2:0 Radomiak. Szkoda ze Slask mecz w 8 konczyl. Wielki minus to bardzo niska frekwencja tylko 2401 kibiców Radomiaka dzis na stadiona to najniższa frekwencja na 39 meczy domowych Radomiaka w ekstraklasie. Szkoda ze media nic nie pisza o 7 latach budowy stadionu Radomiaka oraz o dramatycznie niskiej frekwencji na meczach domowych Radomiaka w tym sezonie.

Igor - 15 października 2022, 18:06:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co to się stało,że was na naszym stadionie ledwie ponad dwa koła?U nas od dawna biletów nie ma na jutrzejszy mecz z Unią Skierniewice.Będzie Nadkomplet dodatkowo będą dodatkowe trybuny zrobione z rusztowania bo chętnych jest tylu,że nie wszyscy się pomieszczą.

zielony - 15 października 2022, 18:15:50 - *.as13285.net
pierwsza polowa do przemilczenia nawet jednego niecelnego strzalu nieoodalismy do czasu 46minuty co to za tatyka u siebie na 0-0 dopiero po przerwie ruszylismy zaczelismy jakotako wygladac ale smiem twierdzic ze gdyby nie kartki dla slaska to bylo by 0-0 wiec ogromny fart renerzyny lewandowsiego bo juz by polwcial bo 4 meczach bez gola najbardziej rozbawila mnie zmiana lamagi pawlowskiego jakim cudem ten drewniak gra na takim poziomie , czemu feliks dostaje tak malo czasu na granie chlopak wszedl i na nim druga czerwona zawsze wchodzi i szarpie daje rade , swietny mecz machado abramowicz jak zawszew dobrze dobrze tez defensywa widac ze juztiniano zle dobral buty w meczu z cracovia i chyba pierwszy raz gral w deszczu w polsce , semedo dalej kiepsko czekamy na wiecej ale wole jego niz leo bo ma szsybkosc i odejscie leo juz tego niema drybluje w miejscu jest bardzo czytelny dla kazdego , mnie osoboscie cieszy to ze cele wypadl do konca sezonu to bedzie duze wzmocnienie ze pupilek trenerzyne gra w pierwszym , czekamy na wiecej trenerzyno przedewszystkim na gre zespolu a nie co drugie podanie niecelne

Igor - 15 października 2022, 18:21:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
zielony nie ściemniaj podziękujcie Panu Kuźmie za przekręt sezonu.Pozatym czemu was tylko 2401?Bilety za drogie na nasz stadion?Tylu to u nas meczach Wielkiej Broni to jest chłopców do podawania piłek.A będzie jeszcze więcej jak nam niedługo przywiozą San Siro.

Figo - 15 października 2022, 18:24:26 - *.204.40.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sedzia Kuzma robil wszystko aby ci z Radomia usilnie wygrali i to sie udalo mecz kontrowersyjny chlopina dal sie nabierac w dziecinny sposob

Igor - 15 października 2022, 18:28:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Figo dokładnie ziomuś piąteczka dla ciebie.Dobrze prawisz.Może na farcie wygrali.Ale najważniejsze,że na mieście ich ganiamy jak chcemy.

lubelskie - 15 października 2022, 19:10:21 - *.6.177.117.ipv4.supernova.orange.pl
ile gości w Radomiu ?

Igor - 15 października 2022, 20:02:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Więcej niż radumiaka na naszym stadionie

Psychiatra - 15 października 2022, 20:12:02 - *.dynamic-4-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Zapraszam Igora na wizytę. Przyjmuję codziennie z wyjątkiem świąt w Krychnowicach.

Igor - 15 października 2022, 20:34:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
radumiak nam nawet nie płaci za wynajem naszego stadionu.Nawet słowa dziękuje nie usłyszeliśmy.Tylko gdyby nie nasza Broń i byśmy nie wyciągnęli do nich ręki to radumiacy nie mieli by gdzie grać.To dzięki Broni Postawili jupitery.

Igor - 15 października 2022, 20:36:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
radumiak na struga nie doczeka się nowego stadionu.Tak jak robią od 8miu lat.Ale czego się spodziewać jak to bardzo zabiedzony klub nie mając niczego.

Gru - 15 października 2022, 20:37:18 - *.dynamic.chello.pl
Figo oglądałeś mecz czy tylko powtarzasz co usłyszałeś? 1 czerwona ewidentna nie ma co dyskutować. 2 czerwona za faul od tyłu na Feliksie również ewidentna i sędzia bardzo dobra decyzja. 3 kartka nie wiem bo w telewizji nie widać było sytuacji jak się kłucili. Jednak główny biegł do asystenta i ten zwracał mu uwagę na zachowanie zawodników. Po żółtej dla Kobylaka i zawodnika Śląska.
Więc twierdzenie że ktoś tu drukował to zwykłe farmazony. Widziałem kilkadziesiąt bardziej naciąganych kartek niż w tym meczu.

Wakarpl - 15 października 2022, 22:47:35 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
@lubelskie - z 30-40 było, w tym jedna niewiasta 😀
Byli na trybunie koło kibiców Radomiaka. Po meczu podziękowali za zorganizowanie biletów.
Ci do meczu - słabiutki, najważniejsze 3 punktu!

RRR - 15 października 2022, 23:05:21 - *.83.133.74
Jako kibic Radomiaka napuisze tak dziwicie się że na meczu 2400 kibiców? Tego nie da się oglądać. Lewandowski co zrobiłeś z tą drużyną ? Ciebie nazywać trenerem to jest skandal.Radomiak druzyna kiedyś z charakterem jest pod twoją wodzą zerem.od początku meczu gramy beż napastnika dopuszczenie w 60 minucie wchodzi Maurides. To jest skandal Że jesteś trenerem.mam pytanie do ciebie pseudo trenerze gramy w przewadze pod koniec meczu a ty wpuszczasz na boisko 7 obrońcę zamiast napastnika ! Panie Stempniewski dość tej blazenady z tym nieudacznikiem ! Wyjazd stąd minimalistów beż kwalifikacji.

TakaPrawda - 15 października 2022, 23:32:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dopiero 2-gi sezon w ekstraklapie a już radomianom znudziło się chodzenie na mecze Radomiaczka!. Miasto
pod względem ilości na 14 miejscu w kraju a kibiców mniej niż na meczach w Niecieczy oraz w Łęcznej. Po co komuś ten klub na tym poziomie rozgrywek?, jeśli przychodzi tylko 2400 niemiłosiernie bluzgających kibiców.

lol - 16 października 2022, 0:19:09 - *.cdn77.com
Piłkarzyki, pajacyki. Osłabić własną drużynę za głupotę i to trzykrotnie!!! Cała trójka powinna dostać porządnie po portfelu, bo przez takie debilne zachowanie przegrywa się mecz.

KONRAD - 16 października 2022, 3:29:39 - *.centertel.pl
Pan sędzia Łukasz Kuźma dając 3 czerwone kartki piłkarzom Śląska przyczynił się do strzelenia przez Radomiak 2 goli decydujących o jego zwycięstwie w doliczonym czasie.Przypadek?

Igor - 16 października 2022, 4:45:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie sądze!

Igor - 16 października 2022, 4:48:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@TakaPrawda dobrze ziomuś piszesz.Oni przychodzą w tak małej ilości bo ograniczyliśmy im ilość biletów na nasz stadion.A to że bluzgają to każdy wie.W Przeciwieństwie do nas gdzie przychodzi po kilkanaście tysięcy osób na każdy meczu jest pełna kultura.Broń i radumiak to dwa inne światy.To tak jak by porównać dzień do nocy.

Igor - 16 października 2022, 4:52:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dokładnie duże miasto.Ale na radumiaka nie ma wogóle zainteresowania.W przeciwieństwie do naszej Broni, która jest najstarszym klubem w mieście w dodatku z sukcesami.A radumiak żadnych sukcesów nie ma.Drugi sezon z rzędu w ekstraklasie a uważają się za niewiadomo kogo.Na szczęście ogarnęliśmy sytuację i porządek na mieście.

Green - 16 października 2022, 10:33:02 - *.centertel.pl
@igor nudzisz...

Igor - 16 października 2022, 10:56:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie nudze tylko mówie prawdę.My mamy zbiórkę teraz na Placu Jagiellońskim
.Jest nas prawie 20 tys fanatyków Broni.I przemarszem w jednej kolumnie idziemy na nasz stadion z Unią Skierniewice.A was boli,że nawet jak wam ograniczyliśmy ilość biletów to nie potraficie się w dwa koła zmobilizować?Po prostu was więcej nie ma.Ale noc dziwnego skoro przejęliśmy w całości miasto.

Bartlomiej - 16 października 2022, 11:25:49 - *.204.45.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Igor smaruje ciekawe prawdziwe artykuly z ciekawoscia ich sie czyta

dżidżi - 16 października 2022, 11:27:25 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
W 90 min dwie czerwone kartki i wtedy padają 2 bramki to śmierdzi to na odległość (przekrętem)

Dudix - 16 października 2022, 13:11:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Nie piszcie nic złego o Kuźmie - dobrze pracował,
jest z Białegostoku a za tydzień Jagiellonia gra
... właśnie ze Śląskiem

RR - 16 października 2022, 15:46:10 - *.184.138.40.ipv4.supernova.orange.pl
komentarzyno C+ Wojciechu Jagodo nie idź tą drogą weź się za naukę mówiąc że Radom leży w świętokrzyskim pleciesz jak IGOREK w komentarzach

Igor - 16 października 2022, 16:22:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I co mówiłem,że nasza Broń rozwali Unię.Cały mecz na naszym stadionie równy głośny doping.Teraz 20 tysięców naszych fanatyków bawi się z naszymi zgodowiczami z Lizbony i Mediolanu w barze u Dyzia.Pozniej na Plac Jagieloński i bawimy się świętując do białego rana.

kuba79 - 16 października 2022, 20:16:25 - *.dynamic.chello.pl
Romek Z. przewraca sie w grobie jak to widzi, tj gre swojego Śląska

WROCŁAWIAK - 16 października 2022, 23:46:54 - *.opera-mini.net (*.47.175.134)
@Poza tym u ciebie wszyscy w domu? :-)

WROCŁAWIAK - 16 października 2022, 23:54:05 - *.opera-mini.net (*.47.175.134)
TERAZ CAŁOŚĆ@Igor:poza tym u ciebie wszyscy w domu? :-)

dell - 17 października 2022, 10:14:15 - *.radom.unitelmedia.pl
Radomiak przeciez kartek nie dawał Sląskowi, tylko sam Śląsk sobie napykał 3 kiery i pretensje do samych siebie. Pierwszy ewidenty, Alves wychodzi sam na sam. Drugi to faktu na Feliksie, 2 żółta i kier. 3 nie wiem o co kaman, niemniej jednak wszystkie zasłużone. Co do meczu...... drama w wykonaniu Radomiaka, nie ma charyzmy w grze, nie ma drużyny, nie ma nic. A to na zapoczątkował Stępniewski z Gilewskim i jego przydupasem Lewandowskim. Miały być puchary, :-) a będą tylko z lodami. Im szybciej pozbędziemy się cyca, tym lepiej. Zostało 5 kolejek do końca, to poprosze panie Stępniewski powtórkę z rozrywki jak z Banasikiem, niech nowy trener ma czas na poznanie i przygotowanie drużyny !!! A temu podziękujmy już, BEZ DO WIDZENIA !!!!!